IV. běh 2017: Červený trpaslík - pro děti s nadváhou

IV. běh 2017: Červený trpaslík - pro děti s nadváhou

Červený trpaslík

Kdo z vás by nechtěl být kosmonautem? Tento sen se Vám konečně splní, protože naše planetka se stává neobyvatelnou a tak bude potřeba těch nejodvážnějších aby se vydali prozkoumat hluboký vesmír a pokusili se tak nalézt zemi kde by byl možný život. Úkol to bude nelehký, jelikož již z dnešních výzkumů víme, že vesmír je plný nástrah, nečekaných nepřátel jako jsou psirény, polymorfové a jiné havěti. Doufejme, že pod vedením zkušených kapitánů se nám podaří zvládnout všechny nečekané situace a dáme světu novou naději. Oprašte tak své skafandry a nechte se ocelovými loděmi dopravit na místo setkání 13.8.2017. 

Celé galaxie už na vás čekají.

Cena poukazu: 5 100,00 Kč (4 214,88 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:13.8.2017 v 9:00
Odjezd z tábora:26.8.2017 v 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Letos jsme do nabídky dětských táborů opět zařadili speciální pobyt, jehož hlavní zaměření je redukce hmotnosti obézních dětí. Děti se účastní kompletního programu 4. běhu "Červený trpaslík" s jeho celotáborovou hrou. Navíc mají speciální péči odborníků na dětskou obezitu.

Během pobytu proběhnou konzultace s klinickým pediatrem, nutriční terapeutkou, psycholožkou i fyzioterapeutkou. Při ukončení tábora rodiče dostanou doporučení, jak pokračovat v léčbě obezity svých dětí. Hlavním odborným garantem programu je MUDr. Miroslav Toms. Více informací o panu doktorovi a dětské obezitě naleznete na www.detskaobezita.cz

Jídelníček má redukční charakter při splnění všech výživových standardů a je sestaven nutriční terapeutkou se zkušeností s obezitologickým programem v Olivově dětské léčebně.
Speciální program přizvaných odborníků je důvodem zvýšené ceny pro účastníky redukčního kempu:

  • MUDr. Miroslav Toms (pediatr, garant odborné stránky redukčního kempu)
  • Mgr. Petra Fialová (nutriční terapeutka)
  • PhDr. Jitka Balcarová (psycholožka)
  • Ivana Tomsová (rehabilitace)

Cena za pobyt byla výrazně snížená všem účastníkům o 1.000 Kč z původních 6.100 Kč díky mimořádné podpoře České průmyslové zdravotní pojišťovny, děkujeme!

Logo Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Google+ Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460
Katalog (nejen letních) dětských táborů M-tes je občanské sdružení, které zajišťuje činnost pro děti a mládež. Dětský tábor