II. běh 2018: Svět zítřka

II. běh 2018: Svět zítřka

Stavba dosud největšího urychlovače částic se chýlí ke konci, a i Vy můžete být svědci jeho spuštění. Žádný z předních světových vědců, včetně slavného fyzika Steven Hawkinga, si nemůže nechat ujít tuto jedinečnou událost!

Ihned po zahájení provozu urychlovače bude realizován experiment mající nalézt odpovědi na základní otázky vesmíru. Pokud vše půjde dle předpokladů, mohl by svět, jak ho známe, již brzy přestat existovat. Země bude oplývat blahem a přebytky, práci budou vykonávat neúnavní roboti a létající auta budou brázdit nebe. Báječný svět zítřka je již na dosah! Buďte u jeho zrodu! Vstupenky na spuštění urychlovače jsou již v prodeji.

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:15.7.2018 v 9:00
Odjezd z tábora:28.7.2018 v 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Martin Jahoda
Vedení

Martin Jahoda

Je mu 42 let a od svých 24 let se snaží pedagogicky působit na puberťáky v domově mládeže. Je ženatý, má čtyři děti. Na Bílou skálu začal jezdit jako praktikant v roce 1991, proto si většinu současných vedoucích a praktikantů pamatuje jako děti v oddílech. Na tábor se každoročně hodně těší a rád se na něj podívá i v jinou dobu než druhých 14 dnů v červenci.

Zdeněk Jahoda
Vedení

Zdeněk Jahoda

Je mu 40 let a řadu let pracuje jako učitel na ZŠ. Na Bílou skálu jezdí od roku 1997, nejprve jako oddílový vedoucí, později se podílel na vedení. Má rád turistiku, přírodu, svoji práci, legraci, vlastní ženu a děti, hlavního vedoucího, detektivky a prázdniny.

Petr Pomazal
Vedení

Petr Pomazal

a.k.a. Pepe se narodil v Praze a vede řádný maloměšťácký život. Na tábor jezdí dobrovolně již řadu let, takže to má asi rád. Pozér bez názoru, co se na svět dívá pozitivní optikou. Ber, nebo nech být.

Pavel Bureš
Vedení

Pavel Bureš

Na Bílé skále známá firma. Jak by taky ne, když tam s tábornictvím začínal už ve svých sedmi letech. S prací s mládeží má bohaté zkušenosti, a to díky praxi na letních táborech, tak díky teorii vyčtené z knih Jaroslava Foglara. V civilním životě pracuje jako technický poradce prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu, čímž se mu splnil dětský sen být technickým poradcem prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu. Jeho oblíbené životní moto: „Sportem ku zdraví, aneb ve zdravém těle zdravý duch“.

Filip Řeřicha
Zdravotník

Filip Řeřicha

Je mu 42 let, 18. rokem pracuje jako lékař v nemocnici v Jindřichově Hradci. Nadšeným táborníkem se stal ve svých čtyřech letech, po dvacetileté odmlce se nyní navrací se stejným nadšením a očekáváním. Je ženatý a má 3 dcery. Volný čas, kterého má poskromnu, si nejraději užívá s rodinou, nebo se včelami. Těší se na vše, co táborový pobyt s dětmi přinese.

Jirka Míchal
Vedoucí

Jirka Míchal

Je mu 40 let a na Bílé skále byl poprvé v roce 1987. Od té doby vystřídal na táboře různé role (dítě, praktikant, vedoucí, člen vedení, lev,…) Vysněné kariéry pasáčka krav se musel bohužel vzdát a živí se jako IT specialista. Rád čte, běhá, vymýšlí si, jezdí na kole a spřádá neuskutečnitelné plány.

Míša Babická
Vedoucí

Míša Babická

Už od 2. třídy ZŠ je věrným účastníkem Bílé skály. Nyní je jí 24 let a studuje pátým rokem pedagogickou fakultu. Baví ji jakákoliv činnost s dětmi (zkušenosti jako sestra dvou mladších bratrů). Těší se na skvělý kolektiv, skvělý oddíl a další nepřekonatelné zážitky!

Lucie Holcová
Vedoucí

Lucie Holcová

Je jí 22 let. Studuje třetím rokem Sociologii na Univerzitě Karlově a má ráda děti. Na Bílou skálu jezdí už od deseti let a nedá na ní dopustit, protože na ní strávila spoustu krásných chvil.

Natálie Reishigová
Vedoucí

Natálie Reishigová

Na tábor jezdí od roku 2006. Prázdniny bez Bílé skály si nedovede už ani představit. Studuje čtvrtým rokem SPŠO. S dětmi si rozumí, má totiž velikou rodinu a často musí hlídat neteře nebo synovce, aby jí zbůhdarma neskákali po hlavě, vymýšlí jim pro zábavu různý program

Hanka Karpíšková
Vedoucí

Hanka Karpíšková

Je jí 21 let. Na Bílou skálu jezdila jako dítě, praktikantka a letos pojede potřetí jako vedoucí. Studuje speciální pedagogiku v Brně a do budoucna by chtěla být logopedem. Ráda čte, zpívá a chodí na procházky. Jako malá hrála na klavír. Na Bílou skálu nedá dopustit a na tábor už se moc těší.

Ondřej Kazda
Vedoucí

Ondřej Kazda

a.k.a Byzon od září učí na třetí základní škole v Jindřichově Hradci. Na tábor pojede letos popatnácté a léto bez něj už si neumí představit. Má rád přírodu, špagety, legraci a slovo "šupák".

Bára Machová
Vedoucí

Bára Machová

Je jí 18 let. Studuje na obchodní akademii v Českých Budějovicích, třetím rokem obor ekonomické lyceum. Na Bílou skálu pojede už po poosmé, a tento rok jako vedoucí. Říká, že bez Bílé skály by to nebylo léto. Nejraději tráví volný čas se svými přáteli a ráda sportuje.

Petra Mazancová
Vedoucí

Petra Mazancová

Je jí 21 let a druhým rokem studuje právnickou fakultu v Olomouci. Na Bílou skálu jede letos posedmé ale pořád se těší jako poprvé. Miluje cestování, sporty a divadlo.

Vendula Jahodová
Vedoucí

Vendula Jahodová

Je jí 19 let. Na Bílou skálu jezdí již od svých šesti let. Čtvrtým rokem studuje na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci. Ve volném čase se ráda věnuje hudbě - hraje na kytaru, ukulele a darbuku, ráda zpívá. Už se nemůže dočkat prázdnin a pobytu na Bílé skále.

Jonáš Slusariuc
Praktikant

Jonáš Slusariuc

Tato hodná duše jménem Jonáš se vyklubala na svět v Praze, nyní žije v městečku s názvem Stochov. Je mu 15 let. Celý jeho život je svázaný se sportem, chodil na školu s rozšířenou sportovní výukou kde měl atletiku, 11 let hraje fotbal a ve volném čase sportuje s kamarády. Na tábory jezdí již od 3 let a nejsou pro něj prázdniny bez tábora. Na Bílé skále byl poprvé v roce 2011. Rád se baví, soutěží, je pro každou srandu a velice rád vyhrává. Jako praktikant pojede poprvé.

Petr Polák
Praktikant

Petr Polák

Je mu 15 let. Studuje na gymnáziu v Českých Budějovicích. Na tábor pojede poosmé, poprvé jako praktikant. Bílá skála se pro něj stala synomem nejhezčí části prázdnin. Mezi jeho koníčky patří prakticky všechny týmové sporty, historie a trávení času s kamarády.

Adam Přikryl
Praktikant

Adam Přikryl

Adam žije od narození v malém městečku Studená. Jeho záliby jsou především sporty, konkrétněji fotbal, který hraje už od malička. Má velice rád zábavu, děti ale i soutěže. Na tábor jede již po 8, poprvé jako praktikant. Léto si bez Bílé skály ani nedokáže představit, protože to je vždy nezapomenutelných 14 dní.

Šárka Jahodová
Praktikantka

Šárka Jahodová

Je studentkou Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Mezi její koníčky patří tanec, kreslení, jízda na koni a také práce s dětmi. Na Bílou skálu se jako každý rok moc těší. Prázdniny bez tábora už si nedokáže ani představit.

Iveta Bindrová
Praktikantka

Iveta Bindrová

Na táboře byla celkem sedmkrát jako dítě a dvakrát jako praktikantka. Mezi její záliby patří atletika, příroda a dobrá hudba. Studuje bezpečnostně právní ochranu v Jihlavě.

Zdeněk Leitkep
Praktikant

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos podesáté a rozhodně ne naposled. Profesně se věnuje převážně tvorbě webových stránek a raději se vyhýbá manuální práci :-D

Michaela Gorská
Praktikantka

Michaela Gorská

Je jí 17 let. Studuje Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor pojede letos podeváté, podruhé jako praktikantka. Už pár let závodně tancuje, ráda tráví čas s kamarády a sportem. Už se moc těší na letošních skvělých 14 dní!

Natálie Kučerová
Praktikantka

Natálie Kučerová

Je jí 18 let, na tábor jede po několikáté, ale po třetí už jako praktikantka. Studuje ekonomické lyceum na obchodní akademii v Táboře. Ve svém volném čase buď hraje tenis nebo si krátí čas se svými přáteli. Na tábor se už nemůže dočkat, protože si léto bez něj nedokáže představit

Adéla Floriánová
Praktikantka

Adéla Floriánová

Studuje na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na táboře byla několikrát jako dítě a nyní pojede podruhé jako praktikantka. Hraje na violoncello, ráda zpívá a sportuje.

Lucie Matušincová
Praktikantka

Lucie Matušincová

Je jí 17 let. Studuje druhým rokem gymnázium v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu pojede již posedmé, podruhé jako praktikantka. Mezi její záliby patří tanec, hudba, sport, malování a trávení volného času se svými přáteli. Ráda poznává nové lidi, proto se na tábor už moc těší.

Filip Štoidl
Praktikant

Filip Štoidl

Na Bílou skálu jezdí již od útlého věku. Letos to bude celkově podeváté, podruhé jako praktikant. Studuje Obchodní akademii T. G. Masaryka v Jindřichové Hradci. Mezi jeho největší záliby patří sport, do kterého se dokáže ponořit se vším všudy. Jeho jediná láska je basketbal, té se věnuje každou volnou chvíli.

Vítek Černý
Praktikant

Vítek Černý

Bude mu 17 let. Na tábor jede podeváté, deset let závodně plave. Zajímá ho historie a rád hraje různé hry. Léto bez Bílé skály si nedokáže představit.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Google+ Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460
Katalog (nejen letních) dětských táborů M-tes je občanské sdružení, které zajišťuje činnost pro děti a mládež. Dětský tábor