III. běh 2018: Legendy rytířů kulatého stolu

III. běh 2018: Legendy rytířů kulatého stolu

Přihláška na letní tábor 2018

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:29.7.2018 v 9:00
Odjezd z tábora:11.8.2018 v 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Na vědomost se dává, že se blíží slavnostní rytířský turnaj, který se bude konat na počest zesnulého krále Uthera Pendragona a jehož hlavním cílem je nalézt nového vladaře. Zkouška pro výběr budoucího pána je následující: „Kdo z tohoto kamene meč vytáhne, nechť se stane králem Anglie podle práva i rodem".
Zavítej mezi nás i ty! Zažij neopakovatelnou atmosféru rytířského klání, poznej udatné hrdiny a změř s nimi své síly a schopnosti. Jen Bůh ví, zda se králem nestaneš právě ty!

Náš tým vedoucích:

Boží Mářa
Vedení

Boží Mářa

Ani nevím, kdy jsem začal na dětské tábory jezdit, ale vím, že tam jezdím neskutečně rád. Jmenuji se Martin, mezi přáteli jsem znám jako Mářa a tento svět obývám 27 let. Miluji sezení u táborového ohně za zvuku kytary, běhání po lese a poznávání nových táborových tváří. Co se týče normálního života, tak jsem dlouho trávil v kanceláři jako marketingový specialista a na tábor se budu vracet z poznávání krás Nového Zélandu. Těším se na dalších 14 dní v prostředí skvělé Bílé skály!

Vojta
Vedení

Vojta

Ahoj! Moje jméno je Vojta a jedu na tábor jako sporťák. Je mi 22 let a studuji v Brně. Moje koníčky jsou cestování, sport a motorismus. Na tábor jezdím už řadu let a je to pro mě vždy to nejlepší z celého léta!

Famfy
Vedení

Famfy

Ahoj, já jsem Famfy, je mi 21 let. Studoval jsem na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci a momentálně jsem studentem Geografické kartografie Masarykovy univerzity v Brně. Na Bílou skálu jedu počtvrté a na jiné letní tábory jezdím od mala. Mám rád sport, srandu a tábory na Bílé skále!

Dede
Vedení

Dede

10 hlavních bodů o Dede: 1. Mám ráda svou rodinu. 2. Ráda spím. 3. Volný čas nejraději zaplňuji chvílemi s přáteli, rodinou na Bílé skále. 4. Jsem knihomol. 5. Nemám televizi, ale mou nejoblíbenější ukolébavkou jsou Simpsonovi. 6. Neumím a mám zakázáno zpívat. 7. Nejlépe si odpočinu, když vymýšlím CTH. 8. Proto, abych se rozběhla, musím před sebou vidět míč- důsledek házené, volejbalu! 9. Nejím polévky, je to zbytečné jídlo... 10. Přiznávám, jsem učitelka!

Vlče

Vlče

Ahoj, jsem Vlče a je mi 22 let. Mezi mé koníčky nejvíce patří sporty, které také studuji na Karlově univerzitě, zejména pak basketbal, tenis a sjíždění sněhu na čemkoliv. Rád poslouchám hudbu a koukám na filmy. Na tábor jedu již počtvrté a stále mne to tam neskutečně baví.

Koza

Koza

Ahoj. Jmenuji se Kristýna Kozová, ale všichni mi říkají Kozo. Je mi 18 let a studuji na Obchodní akademii v Českých Budějovicích, kde také bydlím. Nejraději jím a spím. Na Skálu se každým rokem těším čím dál tím víc. Doufám, že si to spolu v létě zase užijeme. Jo, a řídím se citátem: "MILUJI TANEC V SOBĚ, A NE SEBE V TANCI!"

Klárka

Klárka

Ahoj, já jsem Klára a po roční pauze se letos vracím na Skálu už potřetí. Je mi 23 let a většinu roku trávím v Brně, kde již pátým rokem studuji dějiny umění. Mám ráda výlety za kulturou, spánek, legraci všeho druhu, kávu a čokoládu, ale ze všeho nejraději potkávám nové přátele. Pokud i ty, doufám, že se v srpnu uvidíme. Budu se těšit!

Bejra a Koloušek

Bejra a Koloušek

Ahojda, zdraví vás Koloušek a Bejra! Studujeme 3. ročník na obchodní akademii v Českých Budějovicích. Rádi sportujeme a trávíme čas s přáteli. Letos jedeme na tábor potřetí a uvidíš, že po 14 dnech s námi se ti nebude chtít domů! Těšíme se na nové zážitky a spoustu legrace!

Ája

Ája

Letos už nedokážu spočítat, pokolikáté na tábor jedu. Poprvé jsem na Bílé skále byla jako vysokoškolačka, poslední roky už tu trávím učitelské prázdniny. Ačkoliv je těch 14 dní vyčerpávajících, celý rok se nemůžu dočkat vstávání do rosy, lítání po lese, obědvání pod lípou, křiku 140 dětí a ticha, když všechny po náročném dni usnou

Kuba

Kuba

Já jsem Kuba a na tábory jezdím od mala. Jsem pro každou špatnost a legraci, hraji fotbal, ale nevadí mi jakýkoliv sport. Letos v létě bych vás rád naučil něco o středověké době, zbraních, formacích a možná si spolu i zabojujeme a dobudeme Kamelot.

Dan

Dan

Zdarec, jmenuji se Dan. Je mi 18 let a studuji 3. rokem na Střední průmyslové škole v Třebíči obor mechanik seřizovač. Mezi mé záliby patří fotbal a hokej. Na Bílou skálu jedu posedmé, ale druhým rokem jako praktikant. Už teď se těším na skvělých 14 dní a ještě víc až poznám spoustu nových lidí. Tak na táboře.

budoucí úča Vazy

budoucí úča Vazy

Zdárek, moje jméno je Káťa, ale většina lidí mi říká Vazy a je mi 18 let. Jsem pravá Budějčanda, ale studuji pedagogickou školu v Prachaticích. Na odreagování je můj nejlepší přítel foťák, nebo tužka a papír. Letos pojedu na Bílou skálu potřetí a už se moc těším, až společně zažijeme veliké dobrodružství.

Mourek

Mourek

Zdarec, já jsem Martin, ale na táboře jsem si zasloužil přezdívku Mourek. Je mi 19 a pokouším se dostudovat poslední rok na gymnáziu v Jindřichově Hradci. Mám rád zábavu a zároveň problémy všeho druhu, jelikož je způsobuji já. Tábor přijedu obohatit o svoji účast už počtvrté a doufám, že těch 14 dní prožijeme spolu na Bílé skále. Už se nemůžu dočkat na další léto se skvělou partou na super místě.

Terka

Terka

"Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdy si na to pamatuje" (Antonie de Saint-Exupéry). Jmenuji se Tereza, je mi 27 let a jsem učitelka. Ráda jím, výtvarně tvořím, trávím čas v přírodě a pohybu se nevyhýbám. Již pár let do mých letních prázdnin neodmyslitelně patří pobyt na Bílé skále.. Kde jinde zažiješ tolik zábavy, potkáš nové lidi a objevíš neobjevené? Pojeď i TY s námi vstříc novému dobrodružství..

Verča

Verča

Ahooj...Jmenuji se Veronika Kozáková a všichni mi říkají Verčo, nebo Veru. Je mi 17 let a druhým rokem studuji na Obchodní akademii T.G.Masaryka. Na tábor pojedu již podesáté a podruhé jako praktikantka. Mezi mé koníčky patří hlavně tanec,sporty všeho druhu a hlavně tábor, bez kterého si léto nedokážu představit. Ráda trávím čas s dětmi, proto se už na vás v červenci moc, moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Hanča

Hanča

Čusíček, jmenuji se Hanka a je mi 27 let. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a jsem učitelkou na druhém stupni ZŠ. K prázdninovému táboření jsem přičichla už jako dítě školou povinné, ale Bílou skálu jsem objevila až během vysokoškolských studií. Rychle mi přirostla k srdci, a tak není divu, že prázdniny strávím tradičně tady, a to už dokonce poosmé. Ráda čtu a lelkuju, což jsou jediné dvě činnosti, na které na Bílé skále opravdu není čas  Takže pokud chceš zažít to pravé prázdninové dobrodružství, neváhej a přijeď na Bílou skálu. Budu se těšit!

Vránovka

Vránovka

Jmenuji se Kateřina Vránová a je mi 20 let. Studuji na vyšší zdravotnické škole v Praze. Na LDT Bílá skála jezdím už řadu let, nejprve jako dítě, poté jako praktikantka a už i jako vedoucí. Mezi mé zájmy patří plavání s handicapovanými dětmi a volejbal. Na letošní tábor se velice těším a doufám, že si ho opět pořádně užijeme.

Malinový Fáňa

Malinový Fáňa

Ahoj, jmenuji se Fanda. Je mi 19 let a na tábor jedu již poosmé. Navštěvuji Střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor požární ochrana. Mezi mé koníčky patří sporty fotbal a florbal. Na tábor se moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Terezka

Terezka

Ahojky, jmenuji se Terka. Je mi 17 let a šestým rokem studuji gymnázium v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu pojedu letos popáté, druhým rokem jako praktikantka. Mám ráda snad úplně všechny zimní sporty, od krasobruslení až po lyže, také závodně tancuji. Už teď se nemůžu dočkat, až si to všichni společně na táboře užijeme.

Ivet

Ivet

AHOJ!! Moje jméno je Ivet a je mi 17 let. Na tábor jedu už popáté, ale podruhé jako praktikantka. Navštěvuji prvním rokem Obchodní akademii T. G. Masaryka. Mojí největší zálibou jsou koně, kterým se věnuji od dětství. Ráda trávím čas s kamarády a rodinou. Moc už se těším na nová dobrodružství, co prožijeme všichni společně.

Petr

Petr

Ahoj, ahoj. Jmenuji se Petr a je mi 19 let. Na tábor jedu prvním rokem. Miluji všechny sporty, ale nejraději mám fotbal. Jsem pro každou srandu!! Moc se těším, až se uvidíme.

Fíla

Fíla

Ahoj, jsem Filip.Praktikanta budu dělat poprvé. Baví mě různé sportovní činnosti. Kdysi mě bavilo hrát na kytaru, hrával jsem fotbal. Nyní provozuji parkour a dělám osvětlovače ochotníkům.Už se těším na 14 dní s vámi.

Terka

Terka

Ahojky, já jsem Terka. Je mi 17 let a druhým rokem studuji Střední zdravotnickou školu v Mladé Boleslavi. Mám ráda procházky v přírodě, sport a kreslení. Letos jedu na tento tábor poprvé a moc se těším, až vás všechny poznám.

Fotogalerie: 3. běh 2018

3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Google+ Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460
Katalog (nejen letních) dětských táborů M-tes je občanské sdružení, které zajišťuje činnost pro děti a mládež. Dětský tábor