On-line přihláška

Položky označené hvězdičkou jsou povinné. Věnujte pozornost zejména záložce "Vaše dítě" a "Zákonný zástupce".

Do kolonky "Požadavky" můžete napsat, ke kterému vedoucímu do oddílu dítko chce, s kým chce bydlet atd. POZOR! Tyto požadavky se pokusíme splnit, nemůžeme to ale garantovat. Máte-li vážný důvod, proč chcete zaručit, že bude požadavek splněn, napište nám zvlášť e-mail, nebo zavolejte.

Do kolonky "Další poznámky" nezapomeňte uvést zdravotní omezení, alergie, důležité léky atd. Zkrátka cokoliv, co bychom mohli potřebovat vědět.

Pokud nebudete něčemu v přihlášce rozumět, nebo budete mít technické problémy s jejím odesláním, bez obav volejte (773 470 460 - M.Chalupský, 773 460 430 - V.Ulrich).

1) Vaše dítě

 *
 *
a  * 
 *
 *
 *
 *(bez mezer, ve formátu dd.mm.RRRR, např. 01.05.2007)

Doplňující informace

 *
 *
 *
Další krok »

2) Zákonný zástupce

 *
 *
a  * 
 *
 *
 *
 *Na tento e-mail vám zašleme podklady pro platbu a další informace
« ZpětDalší krok »

3) Zákonný zástupce II

Zaškrtněte, pokud máme dítě na vyžádání vydat této osobě
« ZpětDalší krok »

4) Fakturační kontakt

Tyto informace vyplňte pouze v případě, že si přejete na daňovém dokladu za objednaný poukaz uvést jiný fakturační kontakt, než je Vaše jméno a adresa (například pokud za Vás bude poukaz platit někdo jiný - zaměstnavatel, odborová organizace zaměstnavatele, jiná firma nebo organizace atd.)

a  
« ZpětDalší krok »

5) Odeslání přihlášky

A jsme na konci. Nyní si pozorně přečtěte Všeobecné obchodní podmínky (PDF, 121 kB) a křížkem níže potvrďte, že s nimi souhlasíte.

Pokud přihlašujete sourozence, nezapomeňte se po přihlášení prvního dítka podívat do e-mailu a pro sourozence použít slevový kód (přijde e-mailem).

Po odeslání přihlášky kliknutím na tlačítko níže se vám musí zobrazit krátká stránka s poděkováním za odeslání přihlášky.
Pokud se nezobrazí, měla by vám přihláška ukázat, co se jí nezdá a kde je chyba. Pokud se tak nestane, nebo nevíte co děláte špatně, volejte! Pomůžeme vám přihlášku dokončit (776645272 - M.Chalupský, 728995117 - V.Ulrich).

Pokud nemáte žádný slevový kód, políčko nechte prázdné. Pod odesílacím tlačítkem si můžete přečíst jak fungují slevové kódy, ale tyto informace vám zašleme také v e-mailu s potvrzením přihlášky.

Co se bude dít dál?

  • Po odeslání přihlášky vám na váš e-mail pošleme potvrzení přijetí a zejména podklad pro platbu a návod jak ji provést.
  • Přihláška vám rezervuje poukaz na 10 kalendářních dní. Do této doby je nutné, aby platba byla připsána na náš účet.
  • Připsáním platby se přihláška stává kompletní a platnou. Obratem vám také vystavíme a zašleme e-mailem daňový doklad.
 *
 *
« Zpět
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Google+ Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460
Katalog (nejen letních) dětských táborů M-tes je občanské sdružení, které zajišťuje činnost pro děti a mládež. Dětský tábor