IV. běh 2016: Talisman života - pro děti s nadváhou

IV. běh 2016: Talisman života - pro děti s nadváhou

Lidstvo již od pradávna používá talismany k promlouvání s bohy. Každý šaman měl ten svůj a dobře si jej střežil. Co se ale stane v dobách, kdy nejmocnější talisman zmizí? V dobách kdy indiánští šamani ještě nepoznali bílého člověka a vládli tak svým zemím? Zavládne chaos a rozpoutá válku mezi kmeny? Přijďte s námi objevovat své nadpřirozené schopnosti, poznat nástrahy bohů a pocítit tak sílu dávno zapomenutých talismanů.

Letos jsme poprvé zařadili speciální pobyt, jehož hlavní zaměření je na redukci hmotnosti obézních dětí. Děti se účastní kompletního programu 4. běhu "Talisman života" s jeho celotáborovou hrou. Navíc mají speciální péči odborníků na dětskou obezitu.

Během pobytu proběhnou konzultace s klinickým pediatrem, nutriční terapeutkou, psycholožkou i fyzioterapeutkou. Při ukončení tábora rodiče dostanou doporučení, jak pokračovat v léčbě obezity svých dětí. Hlavním odborným garantem programu je MUDr. Miroslav Toms. Více informací o panu doktorovi a dětské obezitě naleznete na www.detskaobezita.cz

Jídelníček má redukční charakter při splnění všech výživových standardů a je sestaven nutriční terapeutkou pracující též pro obezitologický program v Olivově dětské léčebně.
Speciální program přizvaných odborníků je důvodem zvýšené ceny pro účastníky redukčního kempu:

  • MUDr. Miroslav Toms (pediatr, garant odborné stránky redukčního kempu)
  • Mgr. Petra Fialová (nutriční terapeutka)
  • PhDr. Jitka Balcarová (psycholožka)
  • Ivana Tomsová (rehabilitace)

Cena za pobyt byla výrazně snížená všem účastníkům o 1.000 Kč z původních 6.100 Kč díky mimořádné podpoře České průmyslové zdravotní pojišťovny, děkujeme!

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460