I.běh 2020 - Malý princ

I.běh 2020 - Malý princ

Na Bílou skálu dorazila vesmírná zpráva z planetky B 612, kterou seslal sám Malý princ.

Od 5.7. se vydává na naši planetu, aby zde našel přátele a mohl tak být více šťastný. Odměnou za vaše vřelé přivítání nám přislíbil dobrodružnou cestu vesmírem, kde navštívíte řadu zajímavých planet.

Co nás při společném putování čeká?

Pomůžete vytvořit tu nejlepší planetu pro společný život? Těšíme se na naše společné zážitky!

Doporučený seznam věcí k zabalení tábor najdete zde

Přihláška na letní tábor 2020

Cena poukazu: 5 350,00 Kč (4 421,49 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:5.7.2020 od 9:00
Odjezd z tábora:18.7.2020 od 11:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Tereza a Matěj
Hlavní vedoucí a zástupce hlavase

Tereza a Matěj

Zdravotní sestřička Tereza a voják Matěj. Dohromady nám bude již 48 let. Od nejmladších dětí v oddíle jsme se postupně dostali až sem a dělá nám velikou radost, že jsme to teď my, kteří pro Vás připravují těch nejkrásnějších 14 táborových dní. Těšíme se na Vás!

Ryba
Vedení

Ryba

Ahoj, já jsem Petr, ale všichni mi říkají jen Rybo, takže můžete i vy. Je mi skoro 30 a kupodivu mě práce s dětmi pořád baví. Na Skále jsem byl už několikrát a mám na ni spoustu skvělých vzpomínek. Na léto se těším jak kvůli vám - dětem, které se tam stále vracejí, ale i kvůli odpočinku od práce. Miluju léto a než se odstěhuju někam, kde v zimě nemrzne, rád pomůžu ve vedení, abyste měli na tábor pěkné vzpomínky i letos.

Monča
Zdravotnice

Monča

Ahoj, já jsem Monika, zdravuška tábora. Zdravotník je i má skutečná profese, životní záležitost. Když můžu, tak jsem někde na cestách po světě nebo si čtu. Nejčastěji mě uvidíš s puntíkatým hrnečkem na čaj.

Dan
Vedoucí

Dan

Ahoj děcka, jmenuji se Dan. Je mi 20 let. Mám rád všechny míčové sporty. Svůj volný čas věnuji ježdění na motorce, v autě a své přítelkyni. Jsem velice usměvavý člověk a mám rád vtipy. Už se moc těším na krásných 14 dní, doufám, že si užijeme tábor s úsměvem a ve zdraví.

Evča
Vedoucí

Evča

Ahoj jmenuji se Evča je mi 20 let a bydlím v obci Studená nedaleko Jindřichova Hradce. Studuji prvním rokem na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích obor Všeobecná sestra. Na Bílou Skálu jedu letos po třinácté. Volný čas ráda trávím s rodinou, s přítelem a s přáteli. Ráda poslouchám hudbu a teď většinu času dávám škole. Prázdniny bez tábora to už by nebyly žádný prázdniny, takže se moc těším na zábavných 14 dní. Tak ahoj na táboře a doufám že si to společně všichni moc užijeme.

Áža
Vedoucí

Áža

Ahoj! Jmenuji se Kuba Neužil, ale všichni mi říkají Áža. Je mi 22 let a pocházím z Třeboně. Ve svém volném čase se rád věnuji sportu, a to především házené, kterou hraji odmalička, nebo se rád potápím. Rád trávím svůj volný čas i se svými kamarády, i proto se vždy rád na Skálu vracím. Na Skálu jedu letos již po deváté, a letos mě na táboře uvidíte jako vedoucího.

Týnka
Vedoucí

Týnka

Ahoj všichni! Moje jméno je Kristýna, je mi něco málo přes 20 let a pocházím z Českých Budějovic. Mimo to, že studuji sociální práci na Jihočeské univerzitě, ráda sleduji hokej a volejbal. Moc ráda poslouchám hudbu, cestuji, jím, spím a trávím čas s rodinou a přítelem. Na Bílou skálu se v létě vydám už potřinácté a jako každý rok už se moc těším na to, jak si společně užijeme těch nejlepších 14 dní v roce!

Mája
Vedoucí

Mája

Ahoj. Jmenuju se Mája, je mi 19 let a bydlím v Jindřichově Hradci. Posledním rokem studuji střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích, obor laboratorní asistent. Ve svém volném čase ráda sportuju. Na tábor jezdím už od svých 6 let. A jako vždy se letos moc těším.

Martin
Vedoucí

Martin

Je mi 20 let, bydlím v malé vesnici u Pelhřimova. Na tábor jedu tenhle rok podeváté. Studuji softwarový vývoj na vysoké škole v Praze. Mezi mé koníčky patří volejbal a historický šerm. Na tábor se velice těším jako každý rok.

Ondra
Vedoucí

Ondra

Jmenuji se Ondra, je mi 22 let a bydlím v Kamenici nad Lipou. Na Bílé skále jsem byl čtyři roky po sobě, třikrát jako dítě a jednou jako praktikant a minulý rok jsem jel po pětileté přestávce jako pomocná síla hlavního vedení. Letos pojedu jako vedoucí a moc se těším. Rád fotím a sportuji, dlouhodobě se věnuji fotbalu a poslední dva roky turistice a crossfitu. Studentská léta mám za sebou a stal jsem se vedoucím malého pracoviště v pelhřimovském Agrostroji. Těším se až se opět na Bílé skále uvidíme a společně si to všichni užijeme.

Terka
Vedoucí

Terka

Ahoj, jmenuju se Terka, je mi 21 let, bydlím v Jindřichově Hradci a momentálně studuju na pedagogické fakultě MU v Brně. Ráda tvořím, hraju deskové hry a miluju kočky! Tábor Bílá skála pro mě znamená nejlépe užitých 14 dní v roce. Už se těším na nové zážitky a na děti, které přijedou!

Váša
Vedoucí

Váša

Ahoj já jsem Vašek a je mi 18 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Celý rok studuju, ale taky se rád bavím, proto jedu na 14 dní na Bílou skálu, abychom spolu zažili spoustu zábavy. Tak doufám, že se tam uvidíme.

Vojta
Vedoucí

Vojta

Ahoj, jmenuji se Vojta a již třetím rokem studuji Zdravotnického záchranáře na Univerzitě Palackého v Olomouci. Proč? Protože jednou chci dávat lidem druhou šanci. Ale právě těchto 14 dní chci dát opět šanci vám užít si společně nespočet legrace na Bílé Skále! Neváhej a pojeď s námi. Těším se a v létě Ahoj!

Adam
Praktikant

Adam

Ahoooj! Jmenuji se Adam Hrubý a je mi 19 let. Bydlím v Nové Bystřice nedaleko tábora. Na tábor Bílá skála jedu letos poprvé. Studuji Veřejnoprávní školu v Jihlavě (poslední rok). Jsem u dobrovolných hasičů v Nové Bystřici, také s kamarády vedeme kroužek pro malé hasiče. Ve svém volném čase se rád věnuji učení na lyžích a snowboardu, sportu, a to především cyklistice a požárnímu sportu. Také ho rád trávím s kamarády a rodinou. Na letní tábor Bílá skála se moc těším a doufám, že si ho všichni společně užijeme!

Áďa
Praktikantka

Áďa

Ahoj, jmenuji se Adéla a je mi 17 let. Bydlím ve Velké Lhotě nedaleko Dačic. Druhým rokem studuji veterinu v Třebíči. Svůj volný čas trávím s přáteli. Jezdím na koních a miluji zvířata, tanec a kreslení. Na tábor jsem jezdila jako malá, tak se těším na krásných 14 dní.

Anička
Praktikantka

Anička

Jmenuji se Anička a je mi dvacet jedna let. Žiji ve Znojmě, ale momentálně nejvíce času trávím v Brně, kde studuji vysokou školu pedagogickou. Mezi mé koníčky patří sport, především volejbal, kterému jsem se věnovala závodně, poté pěší a vodní turistika a kreativní činnost. Minulé prázdniny jsem jela na tábor poprvé a moc jsem si to užila, takže bylo jasné, že bych si to ráda zopakovala i tento rok.

Barča
Praktikantka

Barča

Ahoj, jsem Barča a už jsem tu 19 let, na tábor jsem jezdila jako dítě a teď je to má premiéra praktikantky. Studuji ekonomiku a podnikání v Jindřichově Hradci, kde i bydlím a v blízké době plánuji procestovat co nejvíce míst, než nastoupím na vysokou. Věnuji se tetování, miluju hudbu a mojí vášní jsou Beatles!

Eva
Praktikantka

Eva

Ahoj. Jmenuji se Eva a je mi 18 let. Bydlím na Kladně, ale většinu času trávím v Praze, kde studuji již druhý umělecký obor. Na tábory jezdím už odmalička a moc mě to baví. Minulý rok jsem byla na táboře poprvé jako praktikant a moc sem si to užila a letos pojedu poprvé na Bílou Skálu, kam už se neskutečně těším. Ve volném čase ráda běhám, čtu a vyrábím šperky. Už se moc těším na prázdniny a budu doufat že si to spolu užijeme.

Honza
Praktikant

Honza

Ahoj lidičky, jméno mé je Honza Nezbeda a po světě kráčím již 17 let. Na Bílou Skálu jezdím již od nejútlejšího věku a vždy se kvůli zdejšímu klidu, krásné krajině a parádnímu kolektivu dětí a vedoucích rád vracím. Jako praktikant jedu už po několikáté. Mám rád všechny sporty a jsem pro každou srandu. Těším se na vás.

Lukáš
Praktikant

Lukáš

Ahoj, jmenuji se Lukáš a je mi 22 let. Pár let zpět jsem úspěšně složil maturitní zkoušku v oboru strojírenství v Pelhřimově. Bydlím v Kamenici nad Lipou a také zde pracuji jako mechanik seřizovač. Mezi mé záliby patří čtení knih, posilování a hraní počítačových her. Na Bílou skálu jsem jezdil už jako dítě a nyní pojedu podruhé jako praktikant. Tak se mějte a doufám, že se uvidíme o prázdninách na Skále.

Mirka
Praktikantka

Mirka

Ahoj, jmenuji se Mirka a je mi 20 let. Bydlím v Kunžaku nedaleko Jindřichova Hradce, ale zároveň už i 5 rokem v Praze, kde už několik let studuji. Jsem vystudovaná zlatnice a nyní studuji nástavbové studium. Na tábor jezdím od první třídy a minulý rok jsem si poprvé střihla roli praktikantky. Ve svém volném čase moc ráda čtu a věnuji se své fence Besy. Na léto, a hlavně na tábor se už moc těším.

Natka
Praktikantka

Natka

Ahoj, já se jmenuji Natka a je mi 18 let. Bydlím v Nové Včelnici kousek od Jindřichova Hradce. Studuji na Hradecké škole, jsem ve třetím ročníku obor ekonomika, podnikání (cestovní ruch). Na Bílé skále budu úplně poprvé, ale není to má první zkušenost s praktikanstvím. Mezi mé záliby patří spousta sportů, zejména volejbal. Dále hra na kytaru a skládání vlastních textů, i si ráda přečtu nějakou knihu a občas zajdu na ryby. Už aby bylo léto, abychom si společně mohli užít tábor.

Nela
Praktikantka

Nela

Ahoj, jsem Nela, je mi 21 let a studuji porodní asistenci na jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Ve svém volném čase rada sportuji a jezdím na koni. Na tábor jsem jezdila už jako dítě a letos jedu poprvé jako praktikant. Budu se na vás těšit.

Páťa
Praktikant

Páťa

Ahoj. Já jsem Páťa a je mi 19 let. Studuji ekonomické lyceum v Jindřichově Hradci, jsem pro každý sport a moc rád vám brnknu na kytaru. Na tábor jedu po několikáté, a proto jsem si už k Bílé skále vytvořil srdeční pouto. Moc se těším na společné dva týdny, tak ahoj v létě!

Radim
Praktikant

Radim

Zdravím, já jsem Radim, pocházím z Komárova, vesnice u Berouna, a na Bílou skálu už pravidelně jezdím pomalu šest let. Letos již podruhé v roli praktikanta. Je mi sedmnáct let a navštěvuji Gymnázium Václava Hraběte v Hořovicích. Mezi mé zájmy se řadí mimo literaturu a přírodní vědy také entomologie, grafika a společenské tance. Na Bílou skálu se vždy rád vracím a mám na ni skvělé vzpomínky.

Terezka
Praktikantka

Terezka

Ahoj, já jsem Terezka a je mi 18 let, bydlím v Říčanech u Prahy a studuji říčanské gymnázium. Na Bílou skálu, nejlepší tábor, co znám, pojedu letos po desáté a po čtvrté už ne mezi dětmi. Jsem pro všechnu zábavu a moc ráda sportuju. Volný čas trávím s přáteli, dříve jsem hrála volejbal, rugby a závodně tancovala akrobatický rock’n’roll. Moc se těším na léto, na prázdniny a hlavně na tábor, který si společně užijeme!

Fotogalerie: I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři)

I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři) I.běh 2019 - Modrá legenda (Šmoulové+Avataři)
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor