IV.běh 2022 - Cesta do prehistorie: Po stopách dinosaurů

IV.běh 2022 - Cesta do prehistorie: Po stopách dinosaurů

Oddělení prehistorie Vědeckého muzea hledá pomocné badatele ve věku 6-16 let pro spolupráci na jedinečném archeologickém projektu!

Jedná se o pomoc s hledáním prehistorických kosterních pozůstatků bájných dinosaurů, které nám mohou přinést nové poznatky a obohatit naši pravěkou sbírku.

Chcete se podílet na objevování historie a zažít úžasné dobrodružství? Přidejte se k nám!

Přihláška na letní tábor 2022

Náš tým vedoucích:

Hafy
Hlavní vedení

Hafy

Jmenuju se Honza, ale každý kdo mě zná mi říká Hafy. Vyzkoušel jsem všechny táborové pozice, od dítěte po vedoucího a letos pojedu již potřetí jako hlavní vedoucí! Na táborech jsem zažil spoustu srandy a nezapomenutelných chvilek a věřím, že letos to bude ještě lepší! Mimo jiné studuji ČVUT v Praze a mým největším koníčkem, kromě trávení času na Skále, je americký fotbal.

Štefy
Hlavní vedení

Štefy

Mamka mi říkala, že moje první slova byly: bílá skála. Takže když jsem se pak rozhodoval co dál dělat, vedoucí na čtvrtým běhu pro mě byla jasná volba. Na tábory jezdím už od pravěku. Ze všeho nejraději mám zvuk ranního budíčku, vstávání a rozcvičky. Když zrovna nejsem na Skále, tak rád hraju basket, poslouchám muziku a tak dál, a tak dál. Pracuju v marketingu a žiju ve stověžatý matce měst, ale na svý rodný Budějce nedám dopustit!

Johy
Hlavní vedení

Johy

Jmenuje se Johana a je Budějčandou tělem i duší (Inu, v Českých Budějovicích by chtěl žít každý). Je jí 30 let a má vystudovanou Speciální pedagogiku. S táborem začínala už od svým dětských let, kdy začala jezdit, a postupně se od dítěte přes praktikanta stala vedoucím. Ve volném čase ráda cestuje sportuje, a protože miluje zábavu, neumí si už představit být bez LDT Bílá skála.

Ája
Hlavní vedení

Ája

Je z Plzně, letos je jí 27 a s touhle partou jezdí už od roku 2004. Studuje překladatelství na UK v Praze a ve volném čase se ráda věnuje tanci, zpěvu, kreslení a divadlu. Na táboře funguje jako kreativní hlava.

Zuzka
Vedoucí

Zuzka

Zdravim! Já jsem Zůza, ale kamarádi mi v zahraničí říkají Zana. Loni jsem dostudovala školu ve Švédsku, kde jsem žila skoro 3 roky a letos v zimě jsem se přestěhovala do Alp, kde pracuju jako projektový manažer a starám se o Snowpark a Fun Slope. Mým koníčkem (i prací) je lyžování, cestování a hudba. Léta strávená na táboře patří k těm nejlepším, a proto neváhej a pojeď letos s námi!

Kevin
Vedoucí

Kevin

Tohle je Kevin. Jeho první tábor se uskutečnil v roce 2007 a od té doby nevynechal ani jeden rok. Dnes je mu 22 let a podle fotky poznáte, že se s ním nudit nebudete. Ve volném čase se věnuje sportu a aktivitám všeho druhu. Po dlouholetých zkušenostech na táboře si stojí za tím, aby se hledala zábava a radost v každé maličkosti. Díky této bandě zažil skvělé zážitky, na které od mala moc rád vzpomíná a nikdy nezapomene! IV. běh na Bílé Skále pod vedením těch nejlepších je jasná volba pro nezapomenutelných 14 dní.

Filip
Vedoucí

Filip

Pochází z Českých Budějovic. Je mu 27 let, vystudoval gymnázium a úspěšně dokončil vysokou školu v Praze. Jeho zálibou jsou dětské tábory, na které jezdí už od brzkého dětství. S touto skupinou vedoucích jezdil 6 let jako dítě, poté jel dvakrát jako praktikant a nyní jezdí jako oddílový vedoucí. Rád sportuje a hraje hry.

Danča
Vedoucí

Danča

Ahoj, jmenuju se Daniela, ale všichni mi říkají Dandý. Je mi 23 a stále jsem student na Jihočeské univerzitě. Ve svém volném čase se věnuju svému pejskovi Baileymu, výletům, sportům a focení. Na tábory jezdím už od malička a je to moje srdcovka. Nejlepší tábor, na kterém jsem kdy byla je samozřejmě Skála a proto se tam tak ráda pořád vracím. #4beh #bilaskala Moc se těším na společných 14 dní plné dobrodružství, her a hlavně skvělé atmosféry. Dandý ♥

Marek
Vedoucí

Marek

Ahoj! Já jsem Mára, je mi 22 a pocházím z Ústí nad Labem. Na Skálu jsem jezdil už jako malé děcko a ani teď se nikdy nemůžu dočkat dalšího léta, protože Skála je prostě srdcovka! Kdo byl a zná, ví. Mimo toho ještě studuju, mám rád sport všeho druhu, chození po horách a v přírodě obecně, kytaru, oheň a dobrý jídlo.

Ema
Vedoucí

Ema

Narodila se roku 2001 a na tábory jezdí už od svých osmi let. Současně studuje na vysoké škole v Praze a snaží se ponořit do světa financí a účetnictví. Nejraději ze všeho čte, hraje na hudební nástroje, zpívá, bruslí, nebo také tráví čas se svými mladšími sestrami a vůbec celou rodinou.

Pytlas
Vedoucí

Pytlas

Jmenuji se Martin Pytlík je mi 19let, ale skoro všichni mi říkají Pytlas . Pocházím z Českých Budějovic, kde i studuji. Studuji na SŠ Polytechnické obor požární ochrana. Mým velkým koníčkem je fotbal, který hraji od svých tří let, ale žádný jiný sport mi není cizí. Mimo jiné jsem také fotbalovým trenérem. Jsem kamarádský, milý a hlavně hodně soutěživý. Mám nejradši když je pohoda a dobrá nálada.

Jirka
Vedoucí

Jirka

Čau všichni, já jsem Jirka a na táboře budu oddílový vedoucí. Letos tomu bude tak už podruhé, předtím jsem jezdil jako praktikant, a ještě předtím jako dítě. Je mi 20 let, pocházím z Českých Budějovic, ale momentálně pobývám spíše v Praze, kde studuji ČVUT. Ve volném čase hraji florbal, umím i na kytaru a rád se vidím s přáteli. Pojeď s námi na konci prázdnin na tábor a užij si skvělých 14 dní plných zábavy, kamarádů a pohody. Tak v létě

Market
Praktikantka

Market

Moje jméno je Markét a členem skupiny praktikantů jsem již čtvrtým rokem a můžu říct, že mě to neskutečně baví a tábor si užívám každým dnem. Od mala jsem jezdila na skautské tábory a poté jsem jednou byla na Bílé skále jako dítě. Mezi moje největší záliby patří trávení času s kamarády, cestování a samozřejmě jezení a spánek (a to kdekoli a kdykoli).

Čunča
Praktikantka

Čunča

Ahoj, já jsem Áďa, ale na táboře se mi říká Čunča:) Narodila jsem se v roce 2004 v Praze, kde žiju do teď. S touhle partou jezdim na Skálu už od svých 2 let, což zhruba tak vypovídá o tom, jak moc skvělý to je. Přidej se k nám taky a zažij ten nejlepší tábor s tou nejlepší partou, jakou si můžeš přát. Těšim se, díky čau!

Julča
Praktikantka

Julča

Ahoj, já jsem Julča, je mi 17 let a studuji na gymnáziu v Praze. Nemám tušení, kam mě život povede, ale jedno vím jistě – nejlepší část prázdnin jsem vždy prožila na Skále. Ráda hraju hry, luštím nebo maluju. Takže ať už Vás baví cokoliv, od běhání přes hádanky, na tomhle táboře se nudit nebudete!

Týna
Praktikantka

Týna

Ahoj, jmenuji se Týna a je mi 18 let. Pocházím z Prahy, kde studuji víceleté gymnázium. Ráda čtu a koukám na seriály, ale sportem nepohrdnu, zvlášť týmové hry a luštění mají v mém srdci své speciální místo. Bez pobytu na Skále si své prázdniny neumím představit.

Kája
Praktikantka

Kája

Dobrý, dobrý den či večer. Jmenuji se Kája a jednoduše tenhle tábor je pro mě velice důležitá část celého roku. Fakt se na něj každej rok strašně těším. Jestli se mám popsat, tak….hmmm. Mám celkem dobrou kreativní slinu (což znamená, že občas něco nakreslím, víc moc asi nesvedu). Volný čas trávím hraním jak deskových, tak virtuálních her, až moc analyzuju animovaný filmy a „věnuju“ se studiu na vysoké škole, kde studuju Mezinárodní vztahy – což zní nudně, ale slibuju že, si stejně pamatuju jen zajímavosti o starověkých taženích a ne například ekonomický rozložení EU. Děkuji velice mockrát za váš čas a chuť zjistit co jsem zač a budu se těšit v létě!

Ája
Praktikantka

Ája

Ahoj! Jmenuji se Ája a je mi 18 let. Aktuálně studuji na Česko-anglickém gymnáziu v Českých Budějovicích. Na Bílou Skálu jezdím již od sedmi let a letos jedu poprvé jako praktikantka. Mezi mé koníčky patří malování, šití, keramika a celkově cokoliv, co je spojené s tvořením. Kromě tvoření ráda trávím čas čtením a posloucháním hudby.

Kája
Praktikantka

Kája

Jmenuji se Kája. Bydlím nedaleko Prahy, ale na Bílou skálu bych jela i kdyby byla až na konci světa. Na tábory jsem začala jezdit už v 7 letech a s jistotou můžu říct, že jsem si v tom našla fakt velkou zálibu! Momentálně je mi 17 let a letos pojedu poprvé jako praktikantka. Mám ráda hru na klavír, basketbal, kreslení, čokoládu a když je veselo. Mimo jiné studuji na střední zdravotnické škole. Z Bílé skály mám ty nejlepší zážitky a proto s námi pojeď i ty zažít dobrodružství ve světě prehistorie!

Nelča
Praktikantka

Nelča

Čauky, jmenuji se Nelča a letos v létě mi bude 18 let. Pocházím ze Žirovnice a momentálně studuji na OA v Jindřichově Hradci obor Ekonomické lyceum. Mám ráda Harryho Pottera, Star Wars a mezi moje největší záliby patří čtení, různé tvoření, poslouchání hudby, učení se cizích jazyků a setkávání se s přáteli. Mezi mé nejlepší přátele patří právě lidi, které jsem potkala zde na Bílé skále, kam jsem poprvé zavítala ve svých deseti letech a letos pojedu poprvé jako praktikant. Věřím, že si to společně moc užijeme a neskutečně se na Vás všechny těším!

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor