Český pohár MTBO na Bílé skále

Český pohár MTBO 2014 na Bílé skále

Během uplynulého víkendu, 31.5.-1.6., pořádal oddíl MTBO ČZU PRAHA na LDT Bílá skála u obce Číměř 5. a 6. závod Českého poháru MTBO 2014.

Závody proběhly v sobotu a v neděli a spolu s doprovodným kulturním programem znamenaly pro náš areál a také náš tým nejtěžší předsezónní zátěžovou zkoušku. Podle ohlasů účastníků a také organizátora závodů se vše vydařilo (nakonec včetně počasí) a závody i vše kolem proběhlo tak, jak mělo.

Děkujeme za spolupráci všem vedoucím dětského tábora a všem kamarádům a pomocníkům, kteří pomohli s organizací a obsluhou všech hostí a bez kterých by na LDT Bílá skála akce těchto rozměrů tak hladce neproběhla!

Děkujeme v neposlední řadě také týmu organizátorů závodů z MTBO ČZU PRAHA za jejich přístup a organizaci závodů a doprovodného programu!

Před začátkem 1. běhu letního tábora nás čeká ještě nekolik menších akcí. Hlavní zátěžovou zkoušku máme ale za sebou a vzhledem k tomu že areál zvládl obsloužit více než 300 účastníků akce a na 200 ubytovaných nocležníků, myslíme si, že na hlavní sezónu a průběh dětského tábora jsme připraveni.

Následuje výběr několika fotografií z průběhu závodů a pro zájemce uvádíme také odkazy na další fotogalerie, reportáž a stránky MTBO ČZU PRAHA věnované 5. a 6. závodu Českého poháru MTBO 2014:

Co je MTBO?

MTBO neboli mountain bike orienteering neboli orientační závody na horských kolech je poměrně mladé sportovní odvětví, které vzniklo jako jedna z forem orientačního "běhu". Orienťák se tak dělá na lyžích, v noci se světlem, na kole, s rádiovysílačkou a kdoví jak ještě. S během to kolikrát už moc společného ani nemá. Někteří to zkouší i na lodi nebo pod vodou... více informací o MTBO...

Publikováno: 3.6.2014 16:40

Zpět na "Novinky"

Fotogalerie: Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ

Během víkendu 31.5.-1.6. 2014, pořádal oddíl MTBO ČZU PRAHA na LDT Bílá skála u obce Číměř 5. a 6. závod Českého poháru MTBO 2014.
Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor