I.běh 2015 začal!

I.běh 2015 začal!

Dnes jste nám přivezli své ratolesti na letošní I. běh letního tábora. Sledujte denní zpravodajství z LDT Bílá skála! (více v tomto článku)

Vážení rodiče a přátelé LDT Bílá skála,

dnes odstartovala letošní sezóna letních táborů na Bílé skále. Děkujeme za důvěru Vám všem, kteří jste nám svěřili do péče své potomky, a doufáme, že si letošní tábor užijí podle svých představ. Stejně jako v loňském roce jsme pro Vás připravili každodenní zpravodajství z LDT Bílá skála, které můžete sledovat na těchto stránkách: bilaskala.jecool.net

Na těchto stránkách máte také možnost posílat dětem pozdravy a vzkazy, které vytiskneme a vyvěsíme na táborové nástěnce.

Nezapomeňte sledovat také náš youtube kanál, kam se pokusíme průběžně nahrávat videa z her, scének a dalšího programu. Vzhledem k rychlosti internetového připojení zde na táboře Vás prosíme o trpělivost a shovívavost ke zpoždění zveřejněných videí.

Publikováno: 5.7.2015 22:49

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor