Ohlédnutí za sezónou 2014

Ohlédnutí za sezónou 2014

První rok táborové sezóny pod naší taktovkou je za námi. Chtěli bychom vám poděkovat za vaši přízeň a podporu.

V areálu LDT Bílá skála jsme přivítali, krom dětí o prázdninách, i spoustu dalších malých i velkých fajn lidí, se kterými jsme se rádi poznali a doufáme v další spolupráci. Vedle výcvikového soustředění s pejsky (rotvajlery) a srazu milovníků a milovnic silných motorek (Motopeklo - Čertice) to bylo také 5. a 6. kolo Českého poháru MTBO 2014 nebo víkendové soustředění klubu Okinawan karate z Jindřichova Hradce.

Pokud chcete netradičně a nerušeně oslavit s partou příbuzných a známých narozeniny, jako naši letošní oslavenci, areál LDT Bílá skála je pro vás to pravé. Nejenom my jsme si na vlastní kůži vyzkoušeli svatbu v přírodě - na táboře... a vůbec to nebylo špatné. Z okolí Českých Budějovic a Nových Hradů k nám zavítaly školní výlety, které podnikaly túry do okolní přírody.

Na táboře je pořád spousta práce a tak se omlouváme za naše občasná zpoždění s některými opravami a také s komunikací zde na webu i na facebooku. Letos se nám podařilo natřít z vnějšku všechny chatičky, Terezka P. (děkujeme!) pro naše marody vyzdobila pokoje ošetřovny nástěnými malbami. Postupně obnovujeme sportovní náčiní. Množství zcela nového drobného vybavení dostala také naše kuchyně, aby pro vás paní kuchařky mohly dál vařit takové dobroty jako letos. Do příštího roku chystáme ve spolupráci s majitelem areálu opravu vodoinstalace, chatičky začnou uvnitř postupně dostávat novou malbu a linoleum a také budeme moci hrát bezva hry na nově upraveném beachvolejbalovém hřišti.

Samozřejmě budeme pokračovat i v drobných opravách a průběžné údržbě areálu, aby i v příštích letech vypadal minimálně tak, jak si jej pamatujete z letošní sezóny 2014.

Tak přátelé a kamarádi, děkujeme všem za přízeň a podporu a příští rok se těšíme na Bílé skále naviděnou!

Publikováno: 16.12.2014 21:07

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor