Rozdáváme - provize a slevy k 31.3.2014

Provizní systém letního tábora Bílá skála - stav k 31.3.2014

S radostí vám oznamujeme, že k dnešnímu dni máme pro vás připraveno již 14.000 Kč na provizích a slevách!

Děkujeme všem rodičům a partnerům, kteří využili a dále využívají náš provizní a slevový systém! V dosud přijatých přihláškách bylo použito již 70 slevových kódů a vy tak všichni dohromady ušetříte celkem 7.000 Kč na slevách.

Co je ale zajímavější: Rodičům, kteří Bílou skálu doporučili, nebo kteří k nám na léto posílají své děti - sourozence, vyplatíme již dalších celkem 7.000 Kč jako provize!

Doporučte Bílou skálu kolegům a kamarádům a získejte svou odměnu také vy! Ještě jednou děkujeme vám všem za důvěru a přízeň a když někomu budete říkat o našem táboře, nezapomeňte na svůj slevový kód! :)

 

Pro zopakování jak systém funguje:

Jak funguje políčko Slevový kód?

Po přijetí vaší přihlášky vám odešleme potvrzovací e-mail. V tomto e-mailu obdržíte kromě dalších informací také svůj slevový kód.

Svůj kód můžete poskytnout svým známým, příbuzným atd. nebo také použít pro získání sourozenecké slevy. Stačí přihlásit první ratolest a při vyplňování přihlášky pro druhého potomka použít kód z první přihlášky.

Za každou přihlášku, ve které bude použit váš kód získáte od nás slevu 100 Kč na vaši přihlášku.

Každá přihláška, ve které bude použit platný kód, získává slevu 100 Kč. V každé přihlášce lze zadat pouze jeden kód. Nutnou podmínkou pro vyplacení obou částek je, že obě přihlášky musí být uhrazeny a do začátku objednaného běhu nesmí dojít k jejich stornování.

Příklad:

  • Pokud pan Novák přihlásí syna Pepíčka, získá slevový kód. Dále přihlásí dceru Mařenku a v její přihlášce zadá kód z Pepíčkovy přihlášky.
  • Přihlášku odešle a získá další kód.
  • Protože pan Novák pracuje s panem Krkovičkou a ten má dceru Terezku v táborovém věku, v práci mu řekne o našem táboře a rovnou mu sdělí kód (je jedno zda z Pepíčkovy nebo Mařenčiny přihlášky, kódy lze použít opakovaně).
  • Pan Krkovička doma přihlásí dceru Terezku a použije kód z Pepíčkovy přihlášky, který mu sdělil pan Novák.
  • Pan Novák zaplatí přihlášky obou svých dětí a pan Krkovička přihlášku dcery Terezky.
  • Když pak přijíždějí na tábor, již na ně čekáme a panu Novákovi vyplácíme 300 Kč (100 Kč provize + 100 Kč sleva za Pepíčka a Mařenku a 100 Kč provize za získání Terezky Krkovičkové). Pan Krkovička dostane 100 Kč, protože v přihlášce použil platný slevový kód).
  • Tedy jednoduše řečeno: Za každé panem Novákem získané dítě 100 Kč sleva na Pepíčkovu přihlášku a zároveň každé dítě, které zadá kód z přihlášky Pepíčka Nováka získává 100 Kč slevu.

Získané provize za použití vašeho kódu se sčítají a můžete tak získat i tábor zcela zdarma nebo si dokonce vydělat!

Publikováno: 31.3.2014 21:45

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor