Tábor se na vás již těší

Tábor se na vás již těší

31. ledna 2014 jsme navštívili areál dětského tábora Bílá skála za účelem jeho převzetí. Připravili jsme pro vás panoramatickou fotografii dětského tábora v pravém zimním období. 

Díky tomu jsme si opravdu ověřili, že přestože si bývalý provozovatel odvezl materiál a vybavení, které zakoupil, není provoz tábora v sezóně 2014 nijak ohrožen. V areálu tábora jsme strávili čtyři hodiny, kdy jsme zjišťovali a plánovali budoucí opravy, revize a zvelebování prostorů tábora.

První práce budou zahájeny již další víkend, a pokud nám počasí dovolí, respektive, umožní, postavíme pro Vás sněhuláka, který bude prvním patronem, ochráncem LDT Bílá skála. Na těchto stránkách a taktéž prostřednictvím FB Vás budeme průběžně informovat o všech novinkách, jež se budou přímo vztahovat k LDT Bílá skála.

Jak si prohlédnout fotografii: Rozklikněte si obrázek vlevo a potom klikněte v pravém horním rohu fotky na ikonku 4 šipek. Pak už můžete posouvat oknem prohlížeče doleva a doprava.

Přejeme Vám hezký a úspěšný týden.
Sněhu a sněhulákům zdar!

Publikováno: 2.2.2014 14:19

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor