Velikonoční slevobraní v Bílou sobotu

Velikonoční slevobraní v Bílou sobotu

Vedoucí z Bílé skály jsou v Bílou sobotu v ulicích Jindřichova Hradce. Přijďte si s dětmi zasoutěžit, vyhrát slevy na letní tábor a užít si den plný zábavy!

Aktualizováno 20.4.2014: Na přípravě a zveřejnění vašich fotografií zejména ze stanoviště Husovy sady pilně pracujeme! Prosíme o trpělivost, materiálu je hodně. Předpokládáme zveřejnění během pondělí 21.4.

Velikonoční pozdrav z Bílé skály! Přerušte velikonoční úklid a přípravy a zavítejte do tajuplných uliček Jindřichova Hradce. Máme pro vás a hlavně vaše ratolesti připraveny zajímavé tradičně netradiční soutěže a táborové hry.

Naši vedoucí z dětského tábora na Bílé skále pro vás připravili celou řadu soutěží a táborových her, které jsme při příležitosti Velikonoční veselice umístili do ulic a uliček Jindřichova Hradce.

Pro všechny úspěšné soutěžící máme připravené slevy na pobyty na LDT Bílá skála 2014. Stačí přijít, zúčastnit se soutěží a sleva je vaše. Výše slevy závisí jen na vaší šikovnosti a hlavně na šikovnosti vašich dětí!

Neváhejte a užijte si Bílou sobotu s Bílou skálou! Bohatý program v rodinném kruhu a v ulicích Jindřichova Hradce. Věříme, že se nám povede zpestřit vám velikonoční víkend a užít si pohodový den naplněný zábavou.

Publikováno: 17.4.2014 22:29

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor