Velikonoční veselice v J. Hradci

Velikonoční veselice v Jindřichově Hradci

S potěšením Vás všechny zveme na Velikonoční veselici do Jindřichova Hradce, kde se náš tým vedoucích podílí na organizaci tohoto dne. Zde se nás můžete ptát a diskutovat nad létem na Bílé skále. Více informací na obrázku.

19. 4. 2014 (sobota) od 9:00 do 17:00;
Muzeum fotografie a park na 15. poledníku v J.Hradci

Možnost prožít příjemnou sobotu spojenou s řadou tradičních i netradičních aktivit budou mít obyvatelé Jindřichova Hradce 19.4.2014.

V prostorách Muzea fotografie a přilehlém parku na 15. poledníku pro ně sdružení Civis novus ve spolupráci s městem Jindřichův Hradec připravilo bohatý velikonoční program určený jak pro děti, tak pro dospělé. Na své si přijdou milovníci hudby a tance, pro které se zde mezi 9. a 17. hodinou představí Cimbálová muzika Antonína Stehlíka, Krojová družina z Jarošova n. Nežárkou se svým velikonočním programem, dlouhoruký harmonikář Ondra Vácha a rytmický soubor Hakuna matata.

Děti a dobrodružné povahy, na které bude dobrodružné rozechvění přeneseno v průběhu dopoledne, se mohou zapojit do Velké rodinné poznávací hry Tajuplnými uličkami a za pomoci organizátorů LDT Bílá skála si užít dobrodružnou výpravu za pokladem. JHMD připravily pro tento den také Velikonoční jízdu parním vlakem, který zahouká k odjezdu v dopoledních hodinách.

Celý den bude naplněn i dalšími aktivitami nejen pro děti v Koutku Proutku, a především- tradiční přípravou na Velikonoce. Přijďte si s námi uplést pomlázky, ozdobit perníčky a kraslice, to vše za dohledu a pomoci zkušených, moudrých a znalých, podle dostupných zpráv také nejvyšších koledníků na světě (Chůdadlo – komedianti na vysoké úrovni). Osoby esteticky disponované mohou své vlohy využít v rámci výtvarné dílny, kde budou po celý den vyráběny ozdoby na Kraslicovník- velikonoční strom, který bude poté umístěn na Náměstí Míru.
Čtenáře v duchu počítajícího, kolik rohlíků bude nutno pro tento den namazat, lahví naplnit a uložit do tlumoku, aby rodina nestrádala a víkendová pohoda nevyprchala předčasně, je možno uklidnit-hladoví budou nasyceni a žízniví napojeni na místě tradičními velikonočními pokrmy a moravským vínem, slunce posvítí na grilované maso i jiné speciality vysoké gurmánské úrovně.

Ti, pro které den nekončí večerem, si zaskáčou v KC Jitka na koncertu hudební skupiny Mandrage.

Civis novus z.s.

Zdroj: HradecZije.cz

Publikováno: 14.4.2014 22:48

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor