Víkendy otevřených dveří na Bílé skále

Dubnové víkendy otevřených dveří

Zveme Vás na víkendové dny otevřených dveří na Bílé skále! Rodiče, děti, bývalé i současné vedoucí a praktikanty! Přijeďte se podívat na Bílou skálu!

Zveme všechny nerozhodnuté i rozhodnuté děti i rodiče, zveme také současné i bývalé vedoucí a praktikanty, zveme všechny, kdo na Bílé skále někdy byli jako děti! Přijeďte za námi kterýkoliv dubnový víkend na Bílou skálu!

Nejste si jisti, zda je pro vaše děti tábor Bílá skála ten pravý? Nic neskrýváme, přijeďte si prohlédnout vybavení, zázemí a přírodu kolem! Pravda v táboře je hodně věcí rozpracovaných, nečekejte vysmýčené podlahy, ale přijeďte se podívat na vybavení a okolí tábora. Přijeďte se nás zeptat, jak se dělá program a co všechno děti mohou zažít! Nebo si prostě jen udělejte výlet do jižních Čech (Jihočeši k Číměři) a zastavte se na pár desítek minut na Bílé skále!

Vedoucí a praktikanti, kteří jste na Bílou skálu jezdívali, rodiče, kteří jste zde trávili dětství...vezměte rodinu a přijeďte zavzpomínat!

Nepřipravujeme žádný improvizovaný program, prostě jsme na táboře, pracujeme na přípravách na sezónu, jsme Vám k dispozici a máte "otevřené dveře". Pokud si chcete udělat výlet nebo se nás na cokoliv zeptat, jste všichni vítáni! Otevřeme také kiosek, občerstvení, káva, čaj atd. je tedy k dostání na místě.

Jak se k nám dostanete? Více v sekci Kontakty »

Těšíme se na viděnou, každý dubnový víkend!

Publikováno: 3.4.2014 20:51

Zpět na "Novinky"
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor