Po více než šesti letech začíná zcela vyprodaný běh na Bílé skále. Tým vedoucích II. běhu dnes odstartoval program pro 140 dětí. Držte nám palce a sledujte zpravodajství!
Ano, více než 6 let nebyl na Bílé skále žádný běh zcela vyprodán. Kdyby záleželo jen na Vašem zájmu, hravě bychom letos přijali dobrých 30 přihlášek nad kapacitu. Bohužel to ale nejde a tak dnes začíná 14 zábavných dní pro "pouhých" 140 dětí. Limonádový Joe a skvělé reference z minulého roku jak vás rodičů, tak samozřejmě dětí, zřejmě táhnou:) Jak oddíloví vedoucí, tak personál kuchyně a zázemí tábora jsou na "nával" připraveni a doufejme, že si všichni letošní druhý běh skvěle užijeme.
Vedoucí pro vás budou průběžně publikovat jak krátké zprávičky z dění na táboře, tak i nejpovedenější fotografie a pokusíme se nahrát i něco videí na náš youtube kanál.
Aktualizace 21.7. - omlouváme se za překlep v adrese zpravodajství z tábora, nyní jsou odkazy níže již správně.
Zpravodajství z tábora najdete na této adrese: http://bilaskala.jecool.netPozdravy a vzkazy dětem můžete posílat prostřednictvím Zápisníku Limonádového Joe také na bilaskala.jecool.cz nebo na adresu hl. vedoucího Martina Jahody: MartinJahoda@seznam.cz
Fotografie z tábora nahrávají vedoucí na adresu http://bilaskala2015.rajce.idnes.cz/
Publikováno: 19.7.2015 18:45
Zpět na "Novinky"