Provozovatel - Kdo jsme

Kdo jsme?

Provozovatelé LDT Bílá skálaJsme uskupení čtyř lidí: Martin Chalupský, Vratislav Ulrich, Kateřina Jelínková, Tereza Demeterová. Již mnoho let jezdíme na LDT Bílá skála jako vedoucí a jako členové hlavního vedení. K táboru máme dlouhodobě hluboký kladný vztah a záleží nám na jeho pověsti a kvalitě poskytovaných služeb. No a jelikož jsme jedna velká táborová rodina, tak jsme se v září 2014 provdali a oženili. A kde jinde, než na Bílé skále.

Ulrichovi a Chalupských

 

Od ledna 2014 jsme se stali provozovateli LDT Bílá skála. Naším cílem je LDT Bílá skála vést tak, aby se děti, rodiče i vedoucí rádi vraceli. Hlavní naší prioritou je získat pro LDT Bílá skála takovou pověst, aby se název tábora stal synonymem pro letní prázdniny a volnočasové aktivity v regionu.

Naše vize

Chceme vytvořit z názvu Bílá skála často a kladně skloňovaný termín - mezi dětmi i spolky a organizacemi, ve spojení s letním programem a ve spojení s prostorem pro pořádání volnočasových aktivit a akcí.

Naše poslání:

Letní tábory - na základě zkušeností a za pomoci kvalifikovaných a oddaných týmů vedoucích pořádat letní dětské tábory s atraktivním, bohatým a bezpečným programem. Poskytnout dětem možnost získat nové přátele, nezapomenutelné zážitky a prožít alespoň část prázdnin v jihočeské přírodě.

Školy a organizace pracující s dětmi - nabízet možnost využití vysoké kapacity základny, zařízení a vybavení tábora a okolní přírody školám a organizacím pracujícím s dětmi k realizaci výletů a výuky v přírodě. Pomoci s realizací připravenými výukovými programy a poskytnutím výbavy pro výuku přímo na místě.

Firmy, kluby, jednotlivci - nabízet vybavení tábora, prostory, ubytování firmám, nejrůznějším klubům a také skupinám jednotlivců k pořádání teambuildingových akcí, srazů, školení, ale také večírků nebo svateb v netradičním, ale nezapomenutelném prostředí.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Google+ Letní tábor Bílá skála na Facebooku

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460
Katalog (nejen letních) dětských táborů M-tes je občanské sdružení, které zajišťuje činnost pro děti a mládež. Dětský tábor