Informace pro rodiče

Vážení rodiče, v levém menu si můžete proklikat jednotlivá témata, která by vás mohla zajímat, zvláště pokud jede vaše dítě na tábor poprvé. Pokud budete mít nějaké dotazy případně podněty pro nás k doplnění, uvítáme je na info@bilaskala.cz.

Důležité z vašich dotazů a ze zkušeností...

Děti

  1. Zvažte, zda je dítě na 14ti denní tábor zralé, případně zavolejte a poradíme se.
  2. Diety a alergie - jsme schopni dětem uvařit lecjakou dietu ze zdravotních důvodů, ale je nutné o ní vědět dopředu a mít ji schválenu provozovatelem tábora. Zavolejte nám! Napsat do poznámky, že dítě nesmí mléčné výrobky, lepek a zeleninu není řešení a v tomto případě by bylo většinu času hlady - resp. na pobyt by nemohlo nastoupit a překážka by byla na vaší straně - poukaz by propadl. Vaříme zdravě a z kvalitních surovin, nicméně "vege"-cokoliv a další diety z jiných než zdravotních důvodů zatím nenabízíme.
  3. Požadavky na umístění do chatičky nebo oddílu. Snažíme se vyhovět ale zde i ve všeobecných obch. podmínkách si VYHRAZUJEME PRÁVO POŽADAVEK NESPLNIT z organizačních důvodů. Pokud trváte na tom, že dítě MUSÍ být ubytováno nebo zařazeno do oddílu dle požadavku, prosíme zvolte jiný tábor.

Finance

  • Zjistěte si, zda váš zaměstnavatel nebo zdravotní pojišťovna přispívá dětem na pobyty na táborech. Pokud ano, získejte potřebné pokyny pro fakturaci/proplacení příspěvku a ty nám pošlete e-mailem. Bude-li to možné, vyjdeme vám vstříc. Formulář od pojišťovny s instrukcemi nám předejte NA ZAČÁTKU TÁBORA. Na konci si VY SAMI POHLÍDEJTE, zda jste od vedoucího získali zpět nejen dítě, ale také potvrzení. Věříme, že pochopíte - není v našich silách ještě v listopadu odpovídat a řešit e-maily "...na konci tábora jste nám nedali potvrzení...". Na tábor jezdí ročně přes 500 dětí, uhlídat potvrzení u všech je řádově obtížnější, než pohlídat si na vaší straně, zda potvrzení máte. Prosíme o spolupráci a zároveň upozorňujeme, že potvrzení budou vystavována a řešena pouze na táboře, nikoliv zpětně.
  • Děti ze strany provozovatele nejsou úrazově pojištěné - zvyšovali bychom cenu tábora i pro rodiče, kteří úrazové pojištění mají. Zvažte také pojištění odpovědnosti za škody.
  • Nezapoměňte na pojištění storna a řešte je ihned po podání přihlášky!!! Storno poplatky nemůžeme odpouštět a pokud dítě před táborem např. onemocní, vrátíme vám ze zaplacené sumy pouze část (detaily ve všeobecných obch. podmínkách, odkaz najdete v posledním kroku Online příhlášky). Stýskání si do telefonu a prosby na kolenou až nebude moci dítě nastoupit na pobyt již nepomohou, od krytí storno poplatků jsou pojišťovny.
  • Jak storno, tak úraz obvykle kryje cestovní pojištění, které lze pořídit doslova za pár korun denně a to jen na dobu pobytu. Je to jednoduché, téměř nic to nestojí a chráníte jím sami sebe, své dítě a své peníze. Pozor!!! Cestovní pojištění je obvykle nutné sjednat do několika málo dnů od objednání nebo zaplacení pobytu!!!! Před odesláním přihlášky si vyberte pojišťovnu a zjistěte podmínky.
  • Přihlašujete-li sourozence, nezapoměňte na slevový kód - blíže vysvětleno přímo v poslením kroku online přihlášky.

Ztráty a nálezy

  1. Na konci každého běhu jsou všechny ztráty vystaveny v prostoru, kde si přebíráte děti od vedoucích. Prosíme o kontrolu, zda dítěti něco nechybí. Pokud i přesto zjistíte doma, že něco nemáte, napište email s popisem věci (ponožky nehledáme:)). Zvažte také hodnotu předmětu, budeme vám jej posílat kurýrní službou a účtovat poštovné.

 

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor