I.běh 2024 - Madagaskar

I.běh 2024 - Madagaskar

Madagaskar není pouze ostrov. Je to místo, kde se každý okamžik stává příležitostí k zábavě a objevování kouzla divokého života! Sebevědomý vtipálek se srdcem krále Alex, věčný optimista Marty, hypochondr Melman a těžkotonážní hrošice Gloria zvedají kotvy!

Připojte se k týmu nejlepších přátel a vydejte se na nezapomenutelnou dovolenou! Na Madagaskaru naše neohrožená parta zažije dobrodružství plné smíchu, překvapení a nečekaných objevů. Od průzkumu tajemných džunglí až po setkání s exotickými tvory.

Ale co když se jejich dobrodružný výlet zvrtne…?

Přihláška na letní tábor 2024

Cena poukazu: 6 950,00 Kč (5 743,80 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:30.6.2024 od 9:00
Odjezd z tábora:13.7.2024 od 10:00
Zbývající volná místa:5 ze 140

Starat se o vás budou:

Tereza
Hlavní vedoucí

Tereza

Ahoj táborová “rodino”! Jsem Houstička. Na Bílou skálu jsem zavítala poprvé v roce 2002 a od té doby je nedílnou součástí mého života. Pracuji jako instrumentářka na kardiochirurgických sálech v Praze. Kromě své práce miluju přírodu a svoje pejsky. Věřím v anděly a dobré lidi, kterých je na táboře spousta ❤️

Nela
Hlavní vedení

Nela

Ahoooj, jmenuji se Nela a i letos se zapojím v organizaci a vedení tábora. Doufám, že pro Vás společně vymyslíme co nejlepší program na celých 14 dní, tak abychom si to všichni co nejvíce užili! Na tábor jezdím už od svých dětských let. Ve svém volném čase ráda sportuji a jezdím na koni.

Fanda

Fanda

Ahoj, mé jméno je František nebo zkráceně Fanda, je mi 23 let a pocházím z Nové Bystřice, městečko nedaleko od Bílé Skály. Volný čas rád trávím převážně sportem nebo výlety do přírody. Kdo mě zná, ví, že jsem pro každou srandu. Tento rok se vám představím jako sporťák, což pro mě bude nová zkušenost, ale už teď se na ni těším. Tak se mějte hezky a uvidíme se v červenci.

Lukáš

Lukáš

Ahoj, mé jméno je Lukáš a prostor na Bílé skále už mám po mnoha bězích dobře zmapovaný, i když cesta na kamenný stůl se mnou může být trnitá :) Rád zvedám železo, hraju fotbal a počítačový hry. Tak ahooj na skále.

Terezka

Terezka

Ahoj lumpíci! Já jsem Terezka a na Bílou skálu letos pojedu už jedenáctým rokem. Pocházím z Prahy a když zrovna nebojuji s ekonomií na ČZU, najdete mě na tanečním parketu nebo jak se oddávám šíleným sportovním dobrodružstvím. Mám v zásobě hodně učebnic ke státnicím, deset let tábora, spoustu přátel a taky pár trofejí z beach volejbalu a akrobatického rock'n'rollu. Moc se těším na léto, prázdniny a hlavně na tábor, který si společně užijeme!

Tomík

Tomík

Ahooj! Já jsem Tomík, Váš neúnavný průvodce na cestě dobrodružství. Víte, na Bílou skálu jezdím tak často, že už mi tam chybí jen vlastní parkovací místo. Pocházím z Jindřichova Hradce, města tak malebného, že až se mi někdy zdá, že bych mohl být v pohádce. A když zrovna nepřepisuji dějiny lidstva, cvičím, abych mohl všechny ty Vaše batohy unést. Už se nemůžu dočkat! Mějte se moc fajn.

Mirka

Mirka

Ahoj kamarádi, kdo nás ještě nezná, já jsem Mirča a ta malá čtyřnohá špagetka je Besinka. Besinka už je taková babička ve svých letech, ale dokáže být stále velmi ale opravdu velmi čiperná. A já jsme věčný student, který se rozhodl začít zase od znovu jako budoucí železničář. Jelikož jsme spolu nerozlučná dvojka, proto letos už po několikáté pojedeme opět spolu, aby jsme pro vás připravili skvělých 14 dní. Tábor spolu milujeme a nejen to, ale také samozřejmě vláčky, přírodu, papaní a spoustu dalšího. Těšíme se na vás!

Štěpán

Štěpán

Ahooj! jmenuju se Štěpán, je mi 19 a bydlím v Jindřichově Hradci. Studuju na stavárně v Českých Budějovicích. Ve volném čase cvičím, hraju basket nebo jsem s kamarády. Na Bílou skálu jezdím od mala a každý rok se nemůžu dočkat až se zase všichni sejdeme. Tak se vidíme v létě, těším se na vás!

Matěj

Matěj

Ahoj! Moje jméno je Matěj Kalát, přátelé mi říkají Kali a jako Kali se vám všem ukážu již popáté! Jsem studentem pedagogické fakulty na Jihočeské univerzitě a s aprobací matika a biologie to vašim dětem pěkně spočítám :)) Na tábor se moc těším jako každý rok a věřím že zase dáme do kupy super partu. Těšíme se na vás všechny a v létě AHOJ! ❤️

Damian

Damian

Ahoj, moje jméno je Damian a je mi 20 let. Studoval jsem přírodovědné lyceum ve Veselí, ale momentálně jsem po maturitě a chystám se na vysokou školu. Na Bílou skálu jedu podruhé jako praktikant. Mám rád běhání, jízdu na kole, ale stejně tak koukání na seriály a poslech hudby.

Honza

Honza

Ahoojky, jmenuji se Honza a bude mi dvacet let. Na tábor jezdím od malička a tenhle rok pojedu podruhé jako vedoucí. Mezi mé koníčky patří jakýkoliv sport. Už přes deset let hraju florbal. Jsem pro každou zábavu a věřím, že se nikdo na táboře nebude nudit. Těším se na další léto strávené na Bílé skále

Kristýna

Kristýna

Ahoj, já jsem Týnka a jsem z Českých Budějovic. Je mi 24 let a studuju sociální práci na Jihočeské univerzitě. Mám ráda cestování, hudbu, cvičení, dobré jídlo a Bílou skálu, na kterou jezdím už 17 let. Stejně jako každý rok, už teď se moc těším na léto a na společné zážitky, které nás na táboře čekají :)

Šája

Šája

Ahoj, jmenuji se Šája! Pocházím z Prahy ale nyní se pohybuji v Českých Budějovicích. Stále studuji, ale to mi nebrání užívat si krásy venku, číst si nebo zkoušet nové věci. Těším se moc na vás všechny :)

Šimon

Šimon

Ahoj všichni, jmenuji se Šimon, je mi 16 a bydlím v Jindřichově Hradci. Mám rád míčové sporty, rád hraju na baskytaru a trávím čas s kamarády. Jedu na tábor už po několikáté, ale poprvé jako praktikant. Jsem pro každou srandu, tak doufám, že si to společně užijeme!

Adéla

Adéla

Ahooj! Jmenuji se Adéla za chvíli mi bude 19 a jsem v posledním ročníku na umělecko-průmyslové škole v Bechyni na oboru graficky design. Volný čas překvapivě nejčastěji trávím kreslením a nebo jelikož jsem hodně extrovertní tak někde s přáteli :D. Na bílou skálu pojedu už po třetí! Takže doufám že do třetice všeho dobrého a ze si spolu opět užijeme krásných 14 dni. Tak ahoj v létě.

Verča

Verča

Ahoj! Jmenuji se Verča, je mi 19 let. Studuju Gymnázium v Soběslavi, ale jsem z Tábora. Ráda se ve volném čase věnuju cvičení, kreslení a samozřejmě taky zábavě a kamarádům. Na tábor pojedu po páté, podruhé jako praktikant. Doufám, že si to všichni společně užijeme, máte se na co těšit!

Anička

Anička

Ahoj, jmenuji se Anička, právě jsem dokončila přírodovědné lyceum na Střední odborné škole ekologicko-potravinářské ve Veselí nad Lužnicí, je mi 19 let a jsem z Tábora. Na tábor pojedu letos po 8 letos podruhé jako praktikant. Ráda čtu, cvičím ale zároveň miluju spánek. Doufám že si společně tábor užijete a těším se na vás!

Martin

Martin

Ahoj všichni, jmenuji se Martin a studuji 4.ročník střední zemědělské školy v Táboře odkud i pocházím. Rád jezdím na motorce a sportuji. Mám rád lidi se smyslem pro humor a s dobrou duší. Na Bílou skálu pojedu potřetí a už teď vím, že budu mít spoustu skvělých zážitků, na které nepůjde zapomenout. Už se na vás všechny moc těším až budeme společně procházet příběhem Madagaskaru.

Adam

Adam

Ahoj, já jsem Adam a studuji na Sezimácké střední na tábor jedu už po osmé, z toho třikrát jako praktikant. Moc rád cvičím a jsem s přáteli.

Michal

Michal

Ahoj přátele, jak už spousta z vás ví, jsem Michal. Jsem strojvedoucí u nás na Šumavě, ale pocházím z Jindřichova Hradce, kam se vždy rád vracím. Ve svém volném čase rád studuji válečnou historii, vláčky a spoustu dalšího. Letos pojedu již podruhé na Bílou Skálu, kterou jsem si oblíbil. Léto je sice ještě daleko, ale už teď se nemůžu dočkat. Těším se na vás!

Simča

Simča

Ahojky, jmenuji se Simča a pocházím z Jindřichova Hradce. Jsem studentkou třetího ročníku Střední pedagogické školy ve Znojmě. Ve volném čase se věnuji cvičení, hudbě,kamarádům a doučování angličtiny. Mám ráda dobrodružství a zkoušení nových věcí. Letos na BS pojedu potřetí jako praktikant a moc se na všechny těším. Společně si to určitě všichni užijeme!

Eliška

Eliška

Ahoj, jmenuji se Eliška a je mi 23 let. Studuji v Praze na Matematicko-fyzikální fakultě Učitelství matematiky a deskriptivní geometrie. Nejsem typický Matfyzák, tak se tím nenechte rozhodit. Jinak mám ráda jakoukoliv kreativní činnost, v poslední době především pečení, šití a nehty. Na tábor pojedu podruhé a moc se na vás všechny těším na Madagaskaru!

Tomáš

Tomáš

Ahoj já jsem Tom je mi 16 let a hraju volejbal. Chodím na střední školu s ekonomickým zaměřením. Mám rád sport, ale i hudbu. Rád si zpívám a maluju, ale hraju i videohry. Také jsem pro každou srandu. Stále se směju a mám moc energie.

Petr

Petr

Ahoj, jmenuju se Petr a je mi 19 let. Bydlím až v dalekém Liberci, takže cestu na tábor mám pořádně záživnou. Třetím rokem studuju na průmyslové škole elektrotechnické. Ve svém volném čase rád cestuju, sportuju a trávím čas s přáteli. Na tábor pojedu letos už po deváté a třetím rokem jako praktikant. Už se na všechny moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Lukáš

Lukáš

Ahojky jmenuji se Lukáš je mi 17 let a říkají mi Luky nebo Lukyne, studuji střední průmyslovou školu v Třebíči. Na tábor jezdím od malička, letos tu budu podruhé jako praktikant, vždy jsem si užil těch čtrnáct dní tady, tak snad tomu bude tak i letos!! Velkou část mého života, hned po škole tvoří volejbal, dále mě baví většině sportů a jízda na motorce.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor