Nabídka a ceník služeb pro firmy a veřejnost

Pro firmy, sdružení, spolky a veřejnost nabízí LDT Bílá skála možnost pronájmu prostor tábora mimo hlavní letní sezónu. Areál tábora se hodí k pořádání nejrůznějších teambuildingových akcí, srazů, školení, sportovních soustředění nebo závodů, ale také večírků nebo svateb v netradičním, ale nezapomenutelném prostředí.

Možnost pronájmu je od dubna do června a od září do října. V zimním období je samozřejmě možné tábor pronajmout, je však zapotřebí přihlédnout k omezené kapacitě ubytování v budovách (28 lůžek).

Co vše vám může Bílá skála nabídnout?

  • Ubytování až pro 160 osob v prostředí krásné přírody jihočeského pohraničí
  • Možnost konání a uspořádání teambuildingových akcí
  • Velké množství turistických a cyklistických stezek a historických památek v blízkém okolí
  • Základnu pro pořádání soustředění sportovních oddílů a klubů

Teambuilding

Smyslem teambuildingových akcí je budování kolektivu, což je i volný překlad z angličtiny, ať už se jedná o kolektivy "kancelářské" nebo kterékoliv jiné. Chcete-li se alespoň na chvíli odreagovat od pracovního stereotypu, je pro vás Bílá skála to pravé! Prostředí a okolí areálu nabízí možnosti pro široké spektrum aktivit od lehké turistiky až po outdoorový adrenalin (slaňování a lezení po skalách, paintball atd.). Konec konců i v kuchyni se tmelí kolektiv:) To vše v prostředí nedotčené přírody a rozumně daleko od civilizace, aby nikomu z kolektivu nezbylo nic jiného, než se tmelit s ostatními :)

Svatby

Chystáte svatbu a chcete, aby mít váš Den D netradiční, nevšední a jako z pohádky? Obřad pod širým nebem v areálu Bílá skála, na mýtině v okolních lesích nebo na louce provoněné senem s kulisou nedotčené přírody u nás není problém. Areál je přitom vybaven dostatečně aby pojal i velké svatby o 150 hostech včetně přespání. Samozřejmě neporučíme větru dešti, ale z vlastní zkušenosti můžeme říci, že risknout problém s počasím za to stojí.

Prostory tábora jsou vhodné také pro uspořádání srazů, oslav všeho druhu a víkendů se sportovní náplní či činnostmi spojenými s dětstvím na letních táborech.

Čtěte dále:

Máte zájem o naše služby? Klikněte zde »

Fotogalerie: Areál a okolí letního tábora Bílá skála

Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála Areál a okolí letního tábora Bílá skála

Fotogalerie: Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ

Během víkendu 31.5.-1.6. 2014, pořádal oddíl MTBO ČZU PRAHA na LDT Bílá skála u obce Číměř 5. a 6. závod Českého poháru MTBO 2014.
Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ Český pohár MTBO - 5. a 6. závod - ČÍMĚŘ
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor