Jak poznat dobrý tábor

Děti by se měly ná táboře smátNejprve je nutno zodpovědět si otázku, zda už je vaše dítě na 7 denní či 14 denní pobyt bez rodičů zralé. Zda zvládne případný stesk a odloučení od rodičů.

Tábor vybírejte společně s dítětem, pokud jede společně s kamarádem vybírejte všichni společně. Prozkoumejte provozovatele, ubytování, historii daného tábora. V neposlední řadě nezapomínejte na zájmy dítěte a pozornost věnujte i tématu celotáborové hry spolu s termínem tábora.

O táboře si zjistěte co nejvíce informací – webové stránky, reference od přátel a známých. Na webových stránkách byste měli najít veškeré informace, které by vás měli přesvědčit o dobrém táboru. Ať už se to týká profilů vedoucích, řádu tábora, způsobu organizace, možností komunikace apod. Z fotogalerie a historie získáte také podněty a přesvědčení, zda právě ten tábor je ten pravý. A pokud by to stále nestačilo, kontaktujte Krajskou hygienickou stanici (v případě našeho tábora Krajská hygieniská stanice v Českých Budějovicích) a ptejte se na stávající provoz.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor