Informace pro rodiče

Vážení rodiče, v levém menu si můžete proklikat jednotlivá témata, která by vás mohla zajímat, zvláště pokud jede vaše dítě na tábor poprvé. Pokud budete mít nějaké dotazy případně podněty pro nás k doplnění, uvítáme je na info@bilaskala.cz.

Důležité z vašich dotazů a ze zkušeností...

Děti

  1. Zvažte, zda je dítě na 14ti denní tábor zralé, případně zavolejte a poradíme se.
  2. Diety a alergie - jsme schopni dětem uvařit lecjakou dietu ze zdravotních důvodů, ale je nutné o ní vědět dopředu a mít ji schválenu provozovatelem tábora. Zavolejte nám! Napsat do poznámky, že dítě nesmí mléčné výrobky, lepek a zeleninu není řešení a v tomto případě by bylo většinu času hlady - resp. na pobyt by nemohlo nastoupit a překážka by byla na vaší straně - poukaz by propadl. Vaříme zdravě a z kvalitních surovin, nicméně "vege"-cokoliv a další diety z jiných než zdravotních důvodů zatím nenabízíme.
  3. Požadavky na umístění do chatičky nebo oddílu. Snažíme se vyhovět ale zde i ve všeobecných obch. podmínkách si VYHRAZUJEME PRÁVO POŽADAVEK NESPLNIT z organizačních důvodů. Pokud trváte na tom, že dítě MUSÍ být ubytováno nebo zařazeno do oddílu dle požadavku, prosíme zvolte jiný tábor.

Finance

  • Zjistěte si, zda váš zaměstnavatel nebo zdravotní pojišťovna přispívá dětem na pobyty na táborech. Pokud ano, získejte potřebné pokyny pro fakturaci/proplacení příspěvku a ty nám pošlete e-mailem. Bude-li to možné, vyjdeme vám vstříc. Formulář od pojišťovny s instrukcemi nám předejte NA ZAČÁTKU TÁBORA. Na konci si VY SAMI POHLÍDEJTE, zda jste od vedoucího získali zpět nejen dítě, ale také potvrzení. Věříme, že pochopíte. Zároveň upozorňujeme, že vystavení potvrzení mimo termín tábora bude od letoška zpoplatněno dle Všeobecných obchodních podmínek.
  • Děti ze strany provozovatele nejsou úrazově pojištěné - zvyšovali bychom cenu tábora i pro rodiče, kteří úrazové pojištění mají. Zvažte také pojištění odpovědnosti za škody.
  • Nezapoměňte na pojištění storna a řešte je ihned po podání přihlášky!!! Storno poplatky nemůžeme odpouštět a pokud dítě před táborem např. onemocní, vrátíme vám ze zaplacené sumy pouze část (detaily ve všeobecných obch. podmínkách, odkaz najdete v posledním kroku Online příhlášky). Stýskání si do telefonu a prosby na kolenou až nebude moci dítě nastoupit na pobyt již nepomohou, od krytí storno poplatků jsou pojišťovny.
  • Jak storno, tak úraz obvykle kryje cestovní pojištění, které lze pořídit doslova za pár korun denně a to jen na dobu pobytu. Je to jednoduché, téměř nic to nestojí a chráníte jím sami sebe, své dítě a své peníze. Pozor!!! Cestovní pojištění je obvykle nutné sjednat do několika málo dnů od objednání nebo zaplacení pobytu!!!! Před odesláním přihlášky si vyberte pojišťovnu a zjistěte podmínky.
  • Přihlašujete-li sourozence, nezapoměňte na slevový kód - blíže vysvětleno přímo v poslením kroku online přihlášky.

Ztráty a nálezy

  1. Na konci každého běhu jsou všechny ztráty vystaveny v prostoru, kde si přebíráte děti od vedoucích. Prosíme o kontrolu, zda dítěti něco nechybí. Pokud i přesto zjistíte doma, že něco nemáte, napište email s popisem věci (ponožky nehledáme:)). Zvažte také hodnotu předmětu, budeme vám jej posílat kurýrní službou a účtovat poštovné.

 

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor