Provozovatel - Kdo jsme

Kdo jsme?

Provozovatelé LDT Bílá skálaOd sezóny 2020, kdy došlo ke změnám v majetkové struktuře společnosti jsme rodinná firma - Martin a Katka Chalupských. Již mnoho let jezdíme na LDT Bílá skála jako vedoucí a jako členové hlavního vedení, od roku 2014 jsme se zpoloviny podíleli na provozu tábora. K Bílé skále máme dlouhodobě hluboký kladný vztah a záleží nám na jeho pověsti a kvalitě poskytovaných služeb.

Naším cílem je LDT Bílá skála vést tak, aby se děti, rodiče i vedoucí rádi vraceli. Hlavní naší prioritou je získat pro LDT Bílá skála takovou pověst, aby se název tábora stal synonymem pro letní prázdniny a volnočasové aktivity v regionu.

Naše vize

Chceme vytvořit z názvu Bílá skála často a kladně skloňovaný termín - mezi dětmi i spolky a organizacemi, ve spojení s letním programem a ve spojení s prostorem pro pořádání volnočasových aktivit a akcí.

Naše poslání:

Letní tábory - na základě zkušeností a za pomoci kvalifikovaných a oddaných týmů vedoucích pořádat letní dětské tábory s atraktivním, bohatým a bezpečným programem. Poskytnout dětem možnost získat nové přátele, nezapomenutelné zážitky a prožít alespoň část prázdnin v jihočeské přírodě.

Školy a organizace pracující s dětmi - nabízet možnost využití vysoké kapacity základny, zařízení a vybavení tábora a okolní přírody školám a organizacím pracujícím s dětmi k realizaci výletů a výuky v přírodě. Pomoci s realizací připravenými výukovými programy a poskytnutím výbavy pro výuku přímo na místě.

Firmy, kluby, jednotlivci - nabízet vybavení tábora, prostory, ubytování firmám, nejrůznějším klubům a také skupinám jednotlivců k pořádání teambuildingových akcí, srazů, školení, ale také večírků nebo svateb v netradičním, ale nezapomenutelném prostředí.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor