III.běh 2024 - Legenda o samurajích

III.běh 2024 - Legenda o samurajích

Přijďte se stát součástí největší samurajské legendy! "Legenda o samurajích" vás zavede na cestu do dávného Japonska. Budete se učit tajemstvím života samurajů, objevovat dobrodružství v zemi shogunů a císařů a vstoupíte do tajemného světa samurajských bojovníků, gejš nebo tvorů z japonské mytologie.

Připravte se na nezapomenutelný tábor plný zábavy, dobrodružství a vzrušení, kde projdete vlastní Cestou samuraje a budete vytvářet vlastní samurajskou legendu!

Třetí běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 3.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jejich věk a telefonický kontakt na sebe. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Cena poukazu: 6 950,00 Kč (5 743,80 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:28.7.2024 od 9:00
Odjezd z tábora:10.8.2024 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Mářa
Hlavní vedení

Mářa

Bílá Skála je pro mě místem, kde mohu opustit svou pozici majitele firmy a konečně se trochu vyřádit v lese. Na třetím běhu je skvělý tým vedoucích a jestli stále váháte, tak slibuji, že si to s námi děti příští rok zase užijí. Stejně tak, jako my s nimi. Těším se na báječných, šílených a doufejme tentokrát i slunečných 14 dní v přírodě.

Chalín
Mářův podržtaška

Chalín

Zdarec zvířata! No nebudu vám lhát, celkem už se na vás těšim :) Na 14 dní dám pauzu od záchranařiny a vyblbnu se s vámi. Slibuju, že letošní tábor bude prostě (stejně jako loni) nejlepší ever a ...počkej si... že těhle 14 dní bude ozdoba léta! Těšte se a koukejte přijet včas! Ale ne zase moc brzo... :)

Mates
Hlavní vedení

Mates

Ahoooj, jmenuji se Mates a je mi 19 let. Studuji prvním rokem na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a hraju basketbal, ale mezi mé další záliby patří hudba, jakýkoliv sport a čas strávený s přáteli - to vše na Skále je!!! Na skálu pojedu letos již po čtrnácté a pokaždé je to těch nejlepších 14 dní z celého léta. Tak neváhej a začni balit!

Koloušek
Vedoucí

Koloušek

Ahoj, já jsem Martin, ale všichni mi říkají Koloušek. Jsem učitel angličtiny a informatiky na základce v Českých Budějovicích. Rád cestuju a přitom fotím cokoliv zahlédnu. Na Bílou Skálu jedu po několikáté a letos se hrozně těším na nové téma Legenda o Samurajích! Věřím, že si to letos zase užijeme!

Lucka I.
Vedoucí

Lucka I.

Čauves, já jsem Lůca I. a na tábor pojedu letos už po páté! Ráda cestuji a běhám. Na Bílé Skále jsem potkala bezva partu přátel, se kterými pro vás každý rok připravujeme těch nejvíc senzačních 14 dní v roce a věř mi, že i letos to bude vážně stát za to! Já už se nemůžu dočkat a doufám, že i ty se k nám přidáš. Tak na viděnou v létě!

Vlče
Vedoucí

Vlče

Čau ahoj čau, hádej kdo je zpátky? Jsem to já, Vlče, známý jako malý pes. Po menší pauze jsem zjistil, že mi čtrnáctidenní blbnutí na Skále trochu chybí a tak se tam musím znova podívat. Naposledy jsem to s oddílem dotáhl na první místo a letos se to určitě měnit nebude. Tak se vidíme v létě na táboře! Páčko!

Viol
Vedoucí

Viol

Ahoj všichni! Já jsem Viol, je mi 22 a studuju v Praze na fildě češtinu a francouzštinu s vidinou, že ze mě jedou bude učitelka na střední. Ráda jím, spím, čtu, zpívám, směju se a tancuju. Za poslední roky mi Bílá skála hodně přirostla k srdci a vždycky se tam moc těším, protože vím, že to bude skvělá čtrnáctidenní jízda plná legrace a zážitků, na které budeme vzpomínat až do dalšího tábora. Tak na co čekáte? Posílejte přihlášky a uvidíme se na táboře. Zatím aój!

Bejra
Vedoucí

Bejra

Čauky táborníci, jmenuji se Barbora ale na táboře mi všichni říkají Bejro. Pracuji jako sestřička u zubaře, takže běda vám že si nebudete pořádně čistit vaše zoubky. Na tábor letos jedu již x rokem a třetím rokem samozřejmě i s HAIHOU. Kdo Haihou neznáte, je to takový maličký táborový pejsek, kterého se bát vůbec nemusíte. Moc si vás během tábora všímat nebude, jen pokud by jste jí házeli míček, tak se stanete jejím oblíbencem. Ve volném čase trávíme s Hai čas cestováním v přírodě, na horách a samozřejmě na Bílé Skále.

Němi
Vedoucí

Němi

Pro rodiče: Jmenuji se Petr. Zakládám si na brzkých večerkách. Miluju co možná nejdelší pochoďáky. Jsem absolvent vysoké pedagogické školy v Olomouci. Je pro mě důležitý vzájemný respekt a uklizená chatička. Medailonek pro děti: Čautépéro!! Tady váš Němi! Jako každej rok si uděláme tu nejlepší 14ti denní jízdu! Mám rád hry u kterých vás budu rozesmívat a dlouhý poledňáky, ať můžem vymýšlet brikule! Těším se na vás, pac a pusu a poslouchejte mamku s taťkou! :D

Vazy
Vedoucí

Vazy

Ahoj všem! Já jsem Vazy/Vazyna, je mi 24 let a pracuji jako učitelka v mateřské škole. Jsem tvořílek a dobrodruh, takže pokud to jde, někde trajdám a nebo něco tvořím. No a co o prázdninách? Jednoznačně Bílá Skála! Tam můžu tyhle aktivity využít a ještě při tom zažít spoustu legrace. Skála mi přirostla tak moc k srdci, že na tento tábor zavítám už po 9 a jako každý rok se moc těším, co všechno společně zažijem!

Bláža
Vedoucí

Bláža

Ahoj, jmenuji se Tomík, ale všichni mi říkají Bláža. Je mi 23 let a na Bílou skálu pojedu letos už po páté. Mezi mé koníčky patří chození do přírody a práce všeho druhu. Už teď se moc těším na 14 denní dobrodružství se skvělými lidmi.

Síma
Vedoucí

Síma

Čaukyyy! Já se jmenuju Síma a jsem čerstvá posila. Na Bílou skálu jedu sice poprvé jako člen týmu ale nováčkem na táborech určitě nejsem. Co ale určitě jsem, tak nejmenší ze všech, zato je mě ale všude slyšet. Na skále jsem byla několikrát jako návštěva a bylo to super! Já ale nikdy nemám dost a chci zažít ještě větší dobrodružství a mnohem více srandy. A co ty? Jdeš do toho se mnou?

Danča
Vedoucí

Danča

Ahooj! Jmenuji se Danča, je mi 19 let. Momentálně jsem v posledním ročníku na střední škole. Mám ráda sport a samozřejmě dobré jídlo. Na Bílou Skálu pojedu již třetím rokem. Každý rok si užijeme během 14 dní spoustu zábavy. Letos to určitě nebude jinak, tak neváhej a doraz. Moc se na vás všechny těším!!

Anička
Vedoucí

Anička

Ahoj, jmenuju se Anička, je mi 21 let a studuji Digitální marketing. O sobě bych vám řekla asi to, že mám moc ráda přírodu a výletování, různé tvoření a vyrábění a taky sudoku. Na Bílou skálu jedu již druhým rokem a už se nemůžu dočkat až tam budem. Mnohem víc se ale těším na vás, tak doufám, že se uvidíme i letos. Určitě si to spolu užijeme stejně jako loni, možná i víc!

Lucka K.
Vedoucí

Lucka K.

V létě mě čeká již pátý ročník s tou nejlepší partou kamarádů. V reálném životě pracuju jako učitelka na gymnáziu, miluju knížky, kávu, kočky a kolo. Na Skálu se vždy strašně ráda vracím, protože je to místo plné legrace, zážitků a nově vznikajících přátelství. Pojeď to s námi všechno zažít i ty!

Beny
Vedoucí

Beny

Ahooj! Já jsem Beny, je mi 22 let, pracuji jako hasič. Bydlím v Budějkách. Mezi moje záliby patří fotbal, cvičení a všelijaké další sporty. Na tábor jedu již po třinácté, jako vedoucí už po páté a moc se na vás zas těším, snad se uvidíme, páčko!

Pavel
Vedoucí

Pavel

Ahoy dobrodruhu! Jsem Pája, váš průvodce nezapomenutelným dobrodružstvím na letošním dětském táboře. Miluji objevování nových míst, sbírání pokladů (pokud jsou to třeba kamínky a pestrobarevné listy) a sdílení smíchu s novými přáteli.

Luky
Vedoucí

Luky

Ahoj, tady Luky Na skálu jezdím už nějaký ten rok a opět se těším až si 14 dní spolu užijeme :) Pár let již přelétám z města do města a hledám co by mě v životě bavilo. Jedním jsem si ale 100%jistý. A to že Bílá skála bude opět nezapomenutelný zážitek . :)

Dan
Vedoucí

Dan

Ahooj! Jmenuji se Dan, je mi 20 let a pocházím z Trutnova. Studuji prvním rokem v zahraničí. Ve svém volném čase rád sportuji, čtu nebo trávím čas s kamarády. Na Bílou Skálu jedu podruhé a už teď se nemůžu dočkat. Vidíme se v létě!

Terka V.
Vedoucí

Terka V.

Pro rodiče: Jmenuji se Tereza. Studuji učitelství pro 1. stupeň. Nejraději mám o poledňáku diktáty. Mou zálibou je zkoušení násobilky ve volných chvílí – prostě 140x53 – a honem. Vaše děti ihned připravím ne na střední, ale rovnou na vysokou. Pro děti: Čágobélo! Tady vaše Terka! S rodiči je to vyřešený – nemějte strach. Jdeme dělat bejkárny. Jako každý rok se na vás už moc těším a nemůžu se dočkat na všechnu tu srandu, kterou společně zažijeme! Tak v létě, páčko.

Klárka
Vedoucí

Klárka

Nazdar já jsem Klára, je mi 17 a dlouhodobě žiju v Anglii. Miluju kočky, tanec a karate. Na tábor letos pojedu po sedmé. Těším se na 14 dní strávených s Vámi!

Koza
Vedoucí

Koza

Čágo Bello, jmenuju se Kristýna, ale všichni mi říkají Kozo. Ráda cestuji, tvořím a trávím čas tak, jak nejlíp to jde. Studuji, ano stále studuji, na Ekonomické fakultě v Českých Budějovicích. Na tábor jezdím dlouhá léta, a už teď se těším, až si to zase společně užijeme na plný koule! Tak neváhej a pošli přihlášku, těším se na tebe❤️.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor