Kudy na Bílou skálu

A jak se k nám dostanete? Nejlépe autem směr hraniční přechod Nová Bystřice viz mapka. Pokud upřednostňujete hromadnou dopravu, můžete si udělat výlet vlakem. V tomto případě máte možnost vystoupit v Nové Bystřici (cca 4 km) na konečné zastávce uzkokolejné trati nebo v Jindřichově Hradci (cca 15 km). Autobus vás doveze na zastávku v obci Čiměř a pak vás čeká tří kilometrová chůze s plnou polní. Doprava je individuální.

Mapa s trasou z Jindřichova Hradce »

Dětský tábor Bílá skála se nachází v samotném srdci jižních Čech a co by kamenem dohodil od přírodního parku Česká Kanada. Poloha tábora je dokonalá. Tábor je obklopen přírodou a zároveň je však blízko civilizace. Areál se nachází na rozhraní lesa, luk a polí, to znamená spoustu příležitostí objevovat krásy přírody ať už v říši rostlin či v říši zvířat. Přírodní koupání je samozřejmostí a nejen v areálu tábora. Okolí tábora je však zajímavé i svou historickou hodnotou. V blízkosti tábora se nachází státní hrad a zámek Jindřichův Hradec - národní kulturní památka. Nesmíme zapomenout ani na státní hrad Landštějn a Klášter u Nové Bystřice.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor