I. běh 2016: Časostroj

I. běh 2016: Časostroj

Mohlo to být poklidné léto v jižních Čechách, kdyby se jednoho večera neobjevili nečekaní hosté, kteří převrátí chod tábora naprosto naruby.

"Oskare – probuďte se! Jak to máme opravit? Oskare!"

"Nedá se nic dělat, ten nám moc neporadí...musíme to prostě zkusit sami."

Nikdo neví, co se bude dít další den....

Nejhorší na té nejistotě je to, že nikdo neví ani, kde se to bude dít...

Pojďte pomoci opravit časostroj a vrátit vše do správných kolejí!

Náš tým vedoucích:

Maláně
Hlavní vedení

Maláně

Na Bílou skálu jsem poprvé jela v roce 94 jako dítě, pak jsem pokračovala jako praktikantka, vedoucí a několik let jako zástupce hlavního vedoucího či hlavní vedoucí. Loni se nám podařilo vytvořit super partu a jsem ráda,že letos budu zase její součástí. Přes rok se věnuji architektuře, která mě i živí, sportu, tanci a aktuálně hlavně stavění a boření kostek se synem :) Který se s námi už po druhé bude účastnit jako nejmladší člen posádky.

Michal Šesták
Hlavní vedení

Michal Šesták

Ahoj, jmenuji se Michal a je mi 31 let. Pracuji jako učitel tělesné výchovy a fyziky na základní škole. Sport, pohyb a zábava značí každodenní součást mého života. Tábor Bílá Skála jsou pro mě chvíle strávené v malebné a klidné přírodě s bezva partou lidí, proto se na toto místo vždy rád vracím a odvážím si z něj krásné vzpomínky a cenné zkušenosti. Mým cílem je, abychom se na táboře dobře bavili a odnesli si z něj ty nejlepší zážitky.

Michaela Šitnerová
Vedoucí

Michaela Šitnerová

Jmenuji se Michaela Šitnerová, je mi 23 let a pocházím z Českých Budějovic. Příští rok dokončím svá studia na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové. Mezi mé záliby patří sport, cestování a samozřejmě Bílá skála, na kterou jezdím již od svých 10 let, a díky které jsem získala spoustu přátel a nezapomenutelných zážitků! :)

Filip Doškář
Vedoucí

Filip Doškář

Je mu 29 let, na tábor jezdi už od první třídy s dvouletou přestávkou kvůli narozeni dcery. Jezdi sem moc rád a léto bez Bílé skály už si nedokáže představit. Bydli v Jindřichově Hradci. Pracuje jako zedník v Německu. Má rád všechny druhy sportu. Je pro každou srandu.

Radek Zelenda
Vedoucí

Radek Zelenda

Většinu svého prázdninového času jsem vždy trávil na Bílé skále, ať už jako dítě, praktikant, nebo ve funkci vedoucího. A také letos se moc těším na chvíle strávené s Vámi a na spoustu dobrodružství, které spolu jistě zažijeme. Letos jsem oslavil 23. narozeniny. Mezi moje zájmy patří tenis, horské kolo, přes zimu lyžování a rád Vám zahraji na kytaru u táboráku.

Kateřina Tůmová
Vedoucí

Kateřina Tůmová

V loňském roce jsem se táboru na Bílé skále jako vedoucí účastnila poprvé a hned jsem si to místo a lidi zamilovala. Když nejsou prázdniny, učím angličtinu na základní škole v Českých Budějovicích. Mám ráda smažák, soboty, malování, milá překvapení, jaro, létu, podzim i zimu :-) Miluji hory, cestování, sport a prázdniny ...zvlášť když začínají táborem na Bílé skále :-) Těším se!

Ivana Nováková
Vedoucí

Ivana Nováková

Atmosféra tábora na Bílé skále mě minulý rok, kdy jsem byla jako vedoucí poprvé, nadchla. Ráda trávím čas v krásné přírodě s fajn lidmi, a o to na Bílé skále není nouze. Ve volném čase sportuji, věnuji se cizím jazykům, ráda cestuji a poznávám nové kultury. Přes rok pracuji na střední škole v Českých Budějovicích jako učitelka angličtiny. Těším se na dva týdny plné her a smíchu!

Anežka Kunclová
Vedoucí

Anežka Kunclová

Léto + hlavní prázdniny + já + fajn kamarádi + nejlepší místo – nuda + nikdy vítěz CTH = LDT Bílá skála Na tábor jezdím již mnoho let, nejdříve jako dítě, poté jsem okusila roli praktikantky a aktuálně jako vedoucí. Pokud se zrovna nesnažím pokořit vrchol CTH, studuji posledním rokem VOŠ pedagogickou a sociální v Praze, osobně asistuji vozíčkářům, nebo si tvořím nějaký výborný steak. Mým tažným lanem a zároveň i zájmem je určování si „malých“ cílů, za jejichž splnění se pak sama se slávou odměňuji. Má práce a lidé kolem mne naučili užívat si opravdu každý den a Bílá skála je místem, kde jde tento plán splnit na více než 100%. A hlavně jediným místem, kde konečně můžu vyhrát to CTHáčko!

Jakub Dohnal
Vedoucí

Jakub Dohnal

Ahoj, jmenuji se Jakub Dohnal, je mi 26 let a pracuji jako programátor webových stránek. Na Bílé skále jsem byl myslím po třinácté :D Jinak se rád věnuji hře na akustickou kytaru, všechny možné sporty a jízdě na své sportovní motorce. A proč Bílá skála? Protože je to nejlepší místo na světě, krásná příroda, čistý vzduch a hlavně bez připojení na internet!!! :D

Michaela Kortišová
Praktikantka

Michaela Kortišová

Pocházím z malebné vesničky, která svou přírodní krásou připomíná okolí Bílé skály, a právě proto se do těchto míst ráda vracím. Krásná krajina, dobří lidé a nezapomenutelné zážitky, to vše pro mě znamená léto na Bílé skále. Jsem studentkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, je mi 20 let a bez úsměvu ráno nevylezu z postele. Mým největším koníčkem je literatura, in-line brusle a poznávání nových věcí.

Matěj Svozil
Hlavní vedení- sportsman

Matěj Svozil

Je mi 17 let a bydlím v Nové Bystřici nedaleko Bílé skály. Na tábor jezdím od 9 let a už mi prostě přirostl k srdci. Navštěvují Střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor Požární ochrana. Mám rád všechny kolektivní sporty. Na tábor se už moc těším.

Kristýna Žlábková
Praktikantka

Kristýna Žlábková

Jmenuji se Kristýna Žlábková, bude mi 17 let. Bydlím v Rudolfově nedaleko Českých Budějovic, kde studuji na Střední škole obchodní, obor Cestovní ruch. Na Bílou skálu jezdím od 8 let. Letos pojedu podruhé jako praktikantka. Mezi mé záliby patří sledování hokeje, volejbal, plavání a cestování.

Štěpán Doškář
Praktikant

Štěpán Doškář

Jmenuji se Štěpán Doškář, je mi 17 let a momentálně studuji druhým rokem Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor jedu podruhé jako praktikant. Mezi mé zájmy patří sbírání pohlednic, mincí a bankovek. Na tábor se velmi těším, jelikož loni to byla zábava.

Jiří Kortiš
Praktikant

Jiří Kortiš

Jmenuji se Jiří Kortiš, je mi 21 let a studuji na SŠP v Českých Budějovicích. Pocházím z malé jihočeské vesničky Malšín. Mezi mé koníčky patří hlavně hudba a sport - zejména týmové hry. Jsem soutěživý, mám rad zábavu a dobrý kolektiv. Pravě proto se těším na dny strávené na tomto dětském táboře.

Wendy Jahodová
Praktikantka

Wendy Jahodová

Je mi 17 let a studuji druhým rokem na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu jsem jela poprvé v roce 2005 jako malé škvrně. Tento rok pojedu po dvanácté a po třetí jako praktikant. Na tábor už se těším asi jako každý rok.

Terka Schmidtová
Praktikantka

Terka Schmidtová

Ahoj, je mi 17 let, bydlím v Jindřichově Hradci a studuji Gymnázium v Třeboni. Ráda kreslím, hraju deskovky nebo trávím čas s přáteli. Bílou skálu jsem již navštívila jak z řad dětí, tak z okénka kuchyně. Letos jedu poprvé jako praktikantka. Už se na tábor moc těším :)

Ryba
Vedoucí

Ryba

Ahoj všem, já jsem Petr, ale všichni už mi říkají jen Rybo. Letos mi bude 32 let a kupodivu mě práce s dětmi pořád baví. Na Skále jsem byl už několikrát a mám na ni spoustu skvělých vzpomínek. Na léto se těším jak kvůli dětem, které se tam stále vracejí, ale i kvůli odpočinku od práce. Miluju léto a než se odstěhuju někam, kde v zimě nemrzne, rád vám budu dělat vedoucího

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor