II. běh 2016: Záhada rukopisu

II. běh 2016: Záhada rukopisu

Španělský miliardář Fabio Ricadinero získal po letech úsilí vzácný Voynichův rukopis. Ani jeho elitní expertní tým kryprografù však nedokázal tajemné písmo rukopisu rozluštit. Ricadinero vypsal astronomickou odměnu tomu, kdo přijde záhadnému rukopisu na kloub!

 

Náš tým vedoucích:

Martin Jahoda
Hlavní vedení

Martin Jahoda

Je mu 40 let a již 15 let pracuje jako vychovatel na DM SOŠ a SOU v Jindřichově Hradci. Je ženatý, má čtyři děti. Na Bílou skálu začal jezdit jako praktikant v roce 1991. Proto si většinu současných vedoucích a praktikantů pamatuje jako děti v oddílech. Na tábor se každoročně hodně těší a rád se na něj podívá i v jinou dobu než druhých 14 dnů v červenci.

Zdeněk Jahoda
Hlavní vedení

Zdeněk Jahoda

Je mu 37 let a pracuje řadu let jako učitel na ZŠ. Na Bílou skálu jezdí od roku 1997, nejprve jako oddílový vedoucí, později se podílel na vedení. Má rád turistiku, přírodu, svoji práci, legraci, vlastní ženu a děti, hlavního vedoucího, detektivky a prázdniny.

Jirka Michal
Hlavní vedení

Jirka Michal

Je mu 38 let a na Bílé skále byl poprvé v roce 1987. Od té doby vystřídal na táboře různé role (dítě, praktikant, vedoucí, člen vedení, lev,…) Vysněné kariéry pasáčka krav se musel bohužel vzdát a živí se jako IT specialista. Rád čte, běhá, vymýšlí si, jezdí na kole a spřádá neuskutečnitelné plány.

Martina Jahodová
zdravotník

Martina Jahodová

Pochází z nejmladšího města s největším rondlem v České republice, ale nyní žije v Jižních čechách. Na II. běhu byla několik let jako vedoucí. Protože vystudovala zdravotnickou školu, působí na táboře třetím rokem jako zdravotnice. Dětské nemoci jako zarděnky a příušnice, již dávno prodělala. Volný čas ráda tráví s rodinou, sportem, případně nad dobrou knihou..

Zdeněk Leitkep
Vedoucí

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos poosmé a rozhodně ne naposled. Profesně se věnuje převážně tvorbě webových stránek a raději se vyhýbá manuální práci :-D

Míša Babická
Vedoucí

Míša Babická

Už od 2. třídy ZŠ je věrným účastníkem Bílé skály. Nyní je jí 22 let a studuje třetím rokem pedagogickou fakultu. Baví ji jakákoliv činnost s dětmi (zkušenosti jako sestra dvou mladších bratrů). Těší se na skvělý kolektiv, skvělý oddíl a další nepřekonatelné zážitky!

Petr Pomazal
Vedoucí

Petr Pomazal

a.k.a. Pepe se narodil v Praze a vede řádný maloměšťácký život. Na tábor jezdí dobrovolně již řadu let, takže to má asi rád. Pozér bez názoru, co se na svět dívá pozitivní optikou. Ber, nebo nech být.

Ondřej Kazda
Vedoucí

Ondřej Kazda

a.k.a Byzon již čtvrtým rokem studuje na Pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Na tábor pojede letos potřinácté a léto bez něj už si neumí představit. Má rád přírodu, špagety, legraci a slovo "šupák". Mezi jeho koníčky patří rybaření, squash, florbal, filmy a literatura.

Pavel Bureš
Vedoucí

Pavel Bureš

Na Bílé skále známá firma. Jak by taky ne, když tam s tábornictvím začínal už ve svých sedmi letech. S prací s mládeží má bohaté zkušenosti a to díky praxi na letních táborech, tak díky teorii vyčtené z knih Jaroslava Foglara. V civilním životě pracuje jako technický poradce prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu, čímž se mu splnil dětský sen být technickým poradcem prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu. Jeho oblíbené životní moto: sportem ku zdraví, aneb ve zdravém těle zdravý duch.

Nancy Králová
Vedoucí

Nancy Králová

Letos pojede na tábor už podeváté, podruhé jako vedoucí. Je jí 20 let a studuje na SUPŠ v Bechyni. Je milion věcí, co miluje, a minimum, co nesnáší. Ale nejvíce se věnuje škole (tím je myšlena hlavně ta umělecká tvorba - do učení se skoro nehrne, ani když musí), hudbě, psaním povídek, notebooku, tanci a přátelům, chodí na šerm a dramatický kroužek a ráda ze sebe dělá pitomce pro pobavení ostatních (někdy i zcela nedobrovolně).

Petra Mazancová
Praktikantka

Petra Mazancová

Je jí 19 let a navštěvuje čtvrtý ročník Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor jede jako praktikantka počtvrté. Už vystřídala hodně aktivit - od šermu po házenou - ale nakonec zůstala u dramaťáku. Nejvíce ze všeho miluje cestování a táborovou pohodu. V budoucnu by chtěla procestovat Evropu a vystudovat veterinu.

Barbora Sobotková
Praktikantka

Barbora Sobotková

Je jí 19 let a bydlí v J.Hradci. Letos maturuje na ekonomickém lyceu a dál by chtěla studovat angličtinu. Na BS pojede pošesté a počtvrté jako praktikantka. Baví ji dramaťák a práce s dětmi, které se věnuje i mimo tábor. Na ten letošní se moc těší, protože podle ní léto bez Bílé Skály prostě není léto!

Hanka Karpíšková
Praktikantka

Hanka Karpíšková

Je jí 19 let a na táboře jí bude 20. Na Bílou skálu jede podeváté a počtvrté jako praktikantka. Letos bude maturovat na gymnáziu v Jindřichově Hradci. Po maturitě by se ráda zabývala chemií a biologií a studovala na Masarykově universitě v Brně. Ráda čte, zpívá a chodí na procházky. Jako malá hrála na klavír. Je členkou Českého červeného kříže, ráda pomáhá ostatním lidem. Na Bílou skálu nedá dopustit a na tábor už se moc těší.

Lucie Holcová
Vedoucí

Lucie Holcová

Je jí 19 let. Na tábor jezdí už od deseti let, poslední čtyři roky jako praktikantka. Na Bílou skálu nedá dopustit, protože na ní strávila spoustu krásných chvil. Studuje gymnázium v Brandýse nad Labem. Má ráda děti, a proto přemýšlí o studiu na pedagogické fakultě.

Wendy Jahodová
Praktikantka

Wendy Jahodová

Je mi 17 let a studuji druhým rokem na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu jsem jela poprvé v roce 2005 jako malé škvrně. Tento rok pojedu po dvanácté a po třetí jako praktikant. Na tábor už se těším asi jako každý rok.

Martin Uchytil
Praktikant

Martin Uchytil

Je mu 18 let. Studuje na ajťáka v Sezimově Ústí. Na tábor jezdil jako dítě a letos pojede potřetí jako praktikant. Mezi jeho koníčky patří četba: převážně sci-fi a fantasy, jeho dva malí synovci a počítače.

Natálie Reischigová
Vedoucí

Natálie Reischigová

Na tábor jezdí už od 10 let. Velice si ho oblíbila, a proto jede už pátým rokem jako praktikantka. Práce s dětmi ji baví a ráda pro ně vymýšlí různé aktivity a hry.

Luděk Babický
Praktikant

Luděk Babický

Je mu 16 let, bydlí v Jindřichově Hradci a studuje v Českých Budějovicích na automobilní a technické škole. Baví ho sporty, nejvíc se věnuje florbalu, ale rád si zajde jen tak zaběhat. Na Bílou skálu jezdí od 1. Třídy. Letos pojede poprvé jako praktikant. K táboru ho přivedla jeho sestra, která na Bílou skálu jezdí řadu let jako vedoucí. Už se těší na skvělých 14 dní plné srandy a skvělých lidi :)

Bára Machová

Bára Machová

Je jí 16 let. Studuje na obchodní akademii v Českých Budějovicích, prvním rokem obor Ekonomické lyceum. Na Bílou skálu pojede už po 6. poprvé jako praktikantka. Říká, že bez Bílé skály by to nebylo léto. Nejraději tráví volný čas se svými přáteli a ráda sportuje.

Ineta Bindrová
Praktikant

Ineta Bindrová

Na táboře byla celkem sedmkrát jako dítě a už se moc těší až pojede letos jako praktikantka. Mezi její záliby patří atletika, příroda a dobrá hudba. Po prázdninách bude studovat bezpečnostně právní ochranu v Jihlavě.

Jiřina Pišná
Praktikant

Jiřina Pišná

Je jí 15 let a na tábor pojede poprvé jako praktikantka. Ráda jezdí na koňích, čte knížky, nebo tráví čas s kamarády. Také ráda hlídá svého ročního bratříčka. K táboru se dostala díky kamarádce, která tam jezdí už řadu let. Moc ráda si vyzkouší a strávit tam krásnou část léta. :)

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor