III. běh 2016: Pod plachtami Jejího Veličenstva

III. běh 2016: Pod plachtami Jejího Veličenstva

Láká tě život námořníka? Chceš cítit na tváři čerstvý mořský vzduch, pohupovat se na vlnách a zažít bouři na moři? Pak přijeď a staň se členem posádky fregaty Jejího Veličenstva a probádej s námi dosud nepoznaná moře a oceány.

KAPACITA BĚHU JE VYČERPÁNA - PŘIHLÁŠKA JIŽ NELZE ODESLAT!

Přihláška na letní tábor 2016

Náš tým vedoucích:

Ája
Hlavní vedení

Ája

Ahoj, jmenuji se Alča a je mi 27 let. Na Bílou skálu jedu letos již po šesté. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu na JČU a nyní již třetím rokem vzdělávám svoje nadějné fotbalisty na základní škole v ČB. Ve svém volném čase ráda jezdím na kole (v zimě snowboard), cvičím fitbox, dělám vzdušnou akrobacii, fotografuji, zpívám a cestuji.

Alenka B.
Hlavní vedení

Alenka B.

Aleně je 31 let a pracuje jako učitelka odborných předmětů na střední škole v Poděbradech. Na třetí běh Bílé skály, kam se nejvíc těší na super lidi a vyrábění kostýmů, stavění domečků z mechu, hry v lese, spaní pod širákem, motání copánků, patlání barev a vyrábění cokoliv z čehokoliv. Jede letos po sedmé.

Demi
Hlavní vedení

Demi

Jmenuji se Honza Demeter, kamarádi mi říkají Demi a je mi 26 let. Na LDT Bílá skála jedu letošní rok již po dvanácté. Během toto dlouhého období jsem byl na táboře jako dítě dychtivé po vítězství celé CTH :-), praktikant, sporťák, vedoucí oddílu a také jsem byl v hlavním vedení. Mezi mé záliby patří veškeré sporty, zvířata a automobily. Na tábor jezdím proto, že je zde mnoho zábavy, výborný kolektiv a hodné děti. Letošní ročník bude opět legen......dární! :)

Vojta Šperl
Hlavní vedení

Vojta Šperl

Jmenuji se Vojtěch Šperl a studuji prvním rokem na VUT v Brně. Mými hlavními koníčky je všeobecně sport a vše, co se týče aut. Závodně hraji basketbal, ostatní sporty provozuji jen rekreačně. Na tábor BS jezdím již 12 let. Letos jedu pošesté jako vedoucí a pokaždé se na tábor těším více a více.

Chleba
Vedoucí

Chleba

Ahoj, jmenuji se Tomáš a je mi 26 let. Kamarádi mi říkají Bochníku nebo Chleba, ale slyším i na spoustu dalších přezdívek spojených s mým příjmením. Pracuji jako hasič na JE Temelín. Jinak na Bílou skálu jedu už po osmé a jako každý rok se strašně těším. Mezi mé záliby patří hlavně požární sport a pak rekreačně jezdím na kole, in-linech a v zimě lyže s bruslemi.

Terezka
Vedoucí

Terezka

"Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdy si na to pamatuje" (Antonie de Saint-Exupéry). Jmenuji se Tereza, je mi 25 let a jsem učitelka v mateřské škole. Ráda jím, výtvarně tvořím, trávím čas v přírodě a sportu se nevyhýbám. Již pár let do mých letních prázdnin neodmyslitelně patří pobyt na Bílé skále.. Kde jinde najdeš více zábavy? Pojeď i ty s námi vstříc novému dobrodružství..

Hanka Kučerová
Vedoucí

Hanka Kučerová

I já jsem se, po zdárném zakončení studia, zařadila mezi táborové osazenstvo učitelů a prvním rokem učím na základní škole. Ve volném čase ráda čtu, hraji na kytaru a lelkuji :) Na letní tábory sice jezdím od svých šesti let, ale Bílou skálu jsem objevila až během vysokoškolských studií. Na tábor letos pojedu už po šesté a už se moc těším :)

Roman Přibyl
Vedoucí

Roman Přibyl

Jmenuji se Roman, je mi 19 let a prvním rokem studuji fyziku na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi mé koníčky patří hlavně sport a věda. Na Bílou skálu pojedu letos potřetí a už se nemohu dočkat.

Famfy
Vedoucí

Famfy

Ahoj, já jsem Famfy, je mi 19 let a prvním rokem studuji na Filozofické fakultě v Brně. Na Bílou skálu jedu potřetí a na jiné letní tábory jezdím odmala. Mám rád sport, srandu a tábory na Bílé skále!

Bára Pelcová
Vedoucí

Bára Pelcová

Barbora jméno mé...Dětství bez Bílé skály pro mě neexistovalo. Je mi 21 let studuji sociální a mediální komunikaci. Práci a zalíbení jsem nalezla v oblasti médií.Zbožňuji přírodu a cestování (jednou procestuji celý svět).Občas si říkám, jestli smích prodlužuje život, tak jsem asi nesmrtelná! Tábora už se nemohu dočkat!!

pan Pepa
Vedoucí

pan Pepa

Je mi 26 let.V popisu práce mám péči o zeleň a pořádek v ulicích Jindřichova Hradce. V práci mi říkají "Pan Pepa" :) Na Bílou skálu jsem jezdil sedm let jako dítě, tři roky jako praktikant, jako oddílový vedoucí pojedu letos po sedmé. Mám rád srandu, mezi moje záliby patří rybaření a 14 dní "blbnutí" s dětmi na Bílé skále.

Dáda Havlis
Vedoucí

Dáda Havlis

Mé celé jméno je David Havel a kamarádi mi říkají Dáda, nebo Havlis. Loňský rok jsem úspěšně dokončil gymnázium v J. Hradci a nyní studuji na Jihočeské Univerzitě obor Zdravotnický záchranář. Jsem učitelem lyžování a mezi mé koníčky patří hokej, lyže, lezení a cyklistika všeho druhu. Jsem rád, že vím, kde budu trávit nejpohodovější dny v roce, a to na Bílé skále :)

Klárka
Vedoucí

Klárka

Jmenuji se Klára, je mi 21 let a studuji dějiny umění a chemii na Masarykově univerzitě v Brně. Mezi mé největší koníčky patří cestování a četba, miluji čas strávený s přáteli a rodinou (a čokoládu!). Na Bílé skále jsem byla loni poprvé a mám ji spojenou se sluníčkem, aktivním odpočinkem, dobrou partou a kopou legrace. Tak ahoj v srpnu!

Vlče
Praktikant

Vlče

Ahoj, jsem Vlče a je mi 20 let. Mezi mé koníčky nejvíce patří sporty, které také studuji na Karlově univerzitě, zejména pak basketbal, tenis a sjíždění sněhu na čemkoliv. Rád poslouchám hudbu a koukám na filmy. Minulý rok jsem Bílou skálu navštívil poprvé a bylo to super, tak doufám, že tento rok to bude ještě dvakrát lepší!

Radek Pelc
Praktikant

Radek Pelc

Ahoj, jmenuji se Radek. Je mi 17 let a jsem studentem záchranářské školy v Liberci. Na Bílou skálu jezdím už od dětství. Jako dítě jsem si prázdniny bez tábora nedokázal představit! Rád fotím a miluju sport. Moc už se těším na tábor a věřím, že si to jako každý rok pořádně užijeme!

Bejra a Květuše
Praktikantky

Bejra a Květuše

Ahoj my jsme Bejra a Květuše a s námi budete trávit čas na Skále. Věřte, že s námi se nudit nebudete. Je nám 16 let a studujeme obchodní akademii v Českých Budějovicích. Občas si i chodíme spolu zaběhat, rády spolu trávíme čas, chodíme fotit (viz. naše fotka), hodně se spolu nasmějeme. Děláme si ze sebe navzájem srandu a baví nás to. Květa závodně tancuje a ráda vás na táboře něco naučí. Moc se na vás těšíme.

Martin Mařík
Praktikant

Martin Mařík

Ahoj, jmenuji se Martin a je mi 25 let. Jako táborové dítě si prázdniny nedovedu představit bez ohně, kytary a spousta zábavy. Mezi mé koníčky dále patří pěší turistika, lezení a vlastně i má práce(marketing). Na Bílou skálu letos pojedu poprvé, ale už teď vím, že to bude velká zábava.

Fanda
Praktikant

Fanda

Ahoj, je mi 17 let a studuji na Střední škole polytechnické v Českých Budějovicích obor požární ochrana. Na tábor pojedu letos po sedmé a po druhé jako praktikant. Mezi mé záliby patří sport všeho druhu. Na tábor se moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Martin Kůrka
Praktikant

Martin Kůrka

Ahoj já jsem Martin. Je mi 16 let a studuji druhý ročník obchodní akademie v Českých Budějovicích. Rád se směju, fotím, cestuji, poslouchám hudbu a taky se rád učim angličtinu. Na jakékoli jiné věci jsem naprostý antitalent. Na Bílou skálu jedu poprvé a moc se těším dočkat na nové tváře a zážitky.

Vojta Koranda
Praktikant

Vojta Koranda

Ahoj, jmenuji se Vojta, ale kamarádi mi říkají Korys. Je mi 18 let a už sedmým rokem zdárně studuji Gymnázium Třeboň. Na Bílou skálu jedu letos úplně poprvé. Mezi mé koníčky patří sport, historie a myslivost. Doufám, že se na táboře sejdeme v co nejhojnějším počtu a všichni si to společně užijeme!

Martin Vlk
Praktikant

Martin Vlk

Ahoj, jmenuji se Martin. Je mi 17 let a chodím 2. rokem na gympl v Jindřichově Hradci. Mám rád sporty všeho druhu a činnosti spojené s aktivitou. Ve svém volném čase hraji tenis a plavu a v zimě se pohybuji na svahu, kde učím na lyžích a snowboardu. Na Bílé skále jsem byl minulý rok poprvé a moc jsem si to užil, už teď se těším na další prázdniny na Skále!

Koza
Praktikantka

Koza

Čusák, jmenuji se Kristýna Kozová. Je mi 16 let a většina lidí mi říká Kozo. Studuji na Střední škole obchodní akademii v Český Budějovicích. Škola mě moc nebaví, vlastně vůbec. A proto jedu na Bílou Skálu, abych aspoň o těch prázdninách na školu zapomněla a užila co nejvíce zábavy. Nejraději spím, jím, sportuji a poslouchám hudbu. Už se moc těším, až si to v létě všichni společně užijeme!!!

Vazy
Praktikantka

Vazy

Jmenuji se Káťa, ale všichni mi říkají Vazy. Je mi 16 let a jsem z Českých Budějovic. Studuji na střední pedagogické škole v Prachaticích. Ráda sportuji, maluji a trávím čas s kamarády. Ve škole mě nejvíc baví přestávky. Na Bílou skálu pojedu letos poprvé. Nejvíce se těším na zážitky a zkušenosti s dětmi. Doufám, že si to všichni užijeme. Tak v srpnu, čau!

Vratislav U.
vedoucí

Vratislav U.

Už se těším... A jak moc! Po několika letech se opět vracím z vyšších táborových pozic na tu nejkrásnější. VEDOUCÍ. Jsem vystudovaný "magor" a nutím žáky chápat fyziku a matematiku. Mým současným koníčkem je hmyz dělající BZZZ. Na Bílou skálu nedám dopustit.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor