IV. běh 2016: Talisman života

IV. běh 2016: Talisman života

Lidstvo již od pradávna používá talismany k promlouvání s bohy. Každý šaman měl ten svůj a dobře si jej střežil. Co se ale stane v dobách, kdy nejmocnější talisman zmizí? V dobách kdy indiánští šamani ještě nepoznali bílého člověka a vládli tak svým zemím? Zavládne chaos a rozpoutá válku mezi kmeny? Přijďte s námi objevovat své nadpřirozené schopnosti, poznat nástrahy bohů a pocítit tak sílu dávno zapomenutých talismanů.

Náš tým vedoucích:

Michal “Baly” Vítovec
Hlavní vedoucí

Michal “Baly” Vítovec

Michal “Baly” Vítovec je českobudějovický rodák, mladoch ročník 82. Tábornickou éru započal na hokejových sportovních soustředěních v osmi letech. Od té doby se účastní táborů postupně jako dítě, vedoucí až po hlavního vedoucího tábora. Miluje všechny sporty - proto se mu nevyhnula ani funkce sporťáka. Obživu mu zajišťují práce projektanta, promotéra a fotografa. Rád se toulá lesem se svým ričounem Garpem a hledá zábavu kde se dá.

Linda
zástupce hlavního vedoucího

Linda

(občas je možné zaslechnout Slinda) je ročník 89 a má vystudovaný Management cestovního ruchu. S táborovou činností má bohaté zkušenosti po absolvování deseti skautských táborů jako dítě a dále jako vedoucí s klukama na Řadově. Letos jede 9 rokem a vyznačuje se větší spotřebou kávy. Její velkou láskou je oříšková Milka, vůně dezinfekce, jelení loje všeho druhu a zpěv v autě.

Mates
Zástupce hlavního vedoucího

Mates

Původem z Českých Budějovic ročník 89, vystudoval VŠE, má vystudováno University of Amsterdam, účetnictví a kontroling. S tábořením začal jako skaut v 6 letech a záliba mu zůstala až do dnes. Jako vedoucí se současnou partou jezdí od roku 2008. Krom toulání se přírodou s kamarády ve volném čase pracuje pro neziskovou organizaci EYP CZ, která se zabývá rozvojem komunikačních dovedností středoškoláků v posledních ročnících.

Coufy
Sporťák

Coufy

Coufal, řečený Coufy, Jářek, Sláveček - Je mu 32let, je z Českých Budějovic a vystudoval MŠ,ZŠ,SŠ. Na letní tábory jezdil jako dítě a následně pokračoval jako vedoucí i sporťák. Aktuálně je společně s Lindou, Zuzkou, Matesem a Ondrou pravá ruka hlavního vedoucího Balyho. Má rád sport všeho druhu, čundrování v přírodě, hraní na kytaru, psy a práci s nimi. Tábory na Bílé Skále jsou pro něj velkým koníčkem, na které nedá dopustit.

Ondra
Přípravář

Ondra

Říká se mu Ondra. Narodil se roku 1980. Na tábory jezdil od svých šesti let, a protože došel k názoru, že není lépe stráveného času, než s kamarády venku při hraní her, pokračuje v účasti na letních táborech jako vedoucí a to již po několik let. Studoval na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích a ukončil studium na katedře Výchovy ke zdraví. Má rád lezení po skalách, jógu, běh a sporty vůbec. Aktivně nehraje na žádný hudební nástroj, je-li však příležitost a podmínky, zahraje na cokoliv. Nesnáší houby. Všechny houby. I žampiony jsou houby.

Hafy
Vedoucí

Hafy

Jmenuje se Honza, ale každý, kdo ho zná, mu neřekne jinak než Hafy. Hafy je přátelský, hravý a týmový mládenec, který dokáže každému pomoci. Až dostuduje gymnázium, chtěl by se vydat cestou architekta, což by mu umožnila VŠ ČVUT v Praze. Mezi jeho největší koníčky patří americký fotbal, kreslení a občas si rád vyčistí hlavu nějakou tou PC hrou.

Karky
Vedoucí

Karky

Jmenuji se Lukáš Karbulka. Jsem znám také pod přezdívkou Karkulka nebo Karky. Narodil jsem se v Českých Budějovicích roku 1996, studuji na Střední průmyslové škole stavební se zaměřením na vodohospodářské stavby, letos studuji ve 4. ročníku. Na tábory jsem začal jezdit v 6 letech a pokračuji dodnes. S touto partou to táhnu již 11 let. O volném čase rád sportuji, čtu si, vyprávím, píšu a ze všeho nejraději mám zábavu s přáteli.

Štefy
Vedoucí

Štefy

Jmenuje se Martin, ale nikdo mu neřekne jinak než Štefi. Je mu 20 let a pochází z Českých Budejovic. Studuje ekonomku na západočeské univerzitě a hraje basketbal. Jeho základní pravidla jsou „času dost“ a hlavně musí bejt pohoda. Jako vedoucí byl poprvé minulý rok a bylo to super, tak proč by to tenhle rok nemělo být ještě lepší?

Johy
Vedoucí

Johy

Je jí 23 let a žije v Českých Budějovicích. Právě dodělala bakalářské studium a s nadšením pokračuje na magisterském studiu Speciální pedagogiky. S táborem začínala už jako malá, ještě na DT Nový Řadov kde se od dítěte přes praktikanta stala vedoucí. Miluje sporty, zábavu, výlety a už si žádné prázdniny neumí představit bez 14 dnů strávených na táboře.

Ája
Vedoucí

Ája

Ája je jediný člen týmu, který je z Plzně. V létě jí bude 21 a po prázdninách jí čeká nástup na VŠ. S touhle partou jezdila na tábory už od roku 2004 a zalíbilo se jí to natolik, že jezdí až dodnes. Má ráda kreativní vyžití, věnuje se hudbě, herectví a zpěvu a jednou by ráda prorazila do Hollywoodu :) Do té doby má ale v plánu pokračovat ve studiu jazyků a chvíli pobýt ve Švédsku mezi Vikingy, k čemuž jí pomáhá každoroční příprava v divočině na Bílé Skále :)

Filip "Fíla" Daněk

Filip "Fíla" Daněk

Filip Daněk. Pochází z Českých Budějovic. Je mu 21 let, vystudoval gymnázium a nyní studuje na vysoké škole v Praze. Jeho zálibou jsou dětské tábory, na které jezdí už od brzkého dětství. S touto skupinou vedoucích jezdil 6 let jako dítě, poté jel dvakrát jako praktikant a jednou jako oddílový vedoucí. Rád sportuje a hraje hry.

Tonda
Vedoucí

Tonda

Tonda pochází dálného východu - z Troubek u Přerova (Morava), ale jazykové bariéry se nebojí. :-) Je mu 23 let a studuje mezinárodní vztahy a diplomacii na VŠE v Praze. Volný čas nejraději tráví hraním volejbalu, kterému se aktivně věnuje už od malička, nebo se jen tak poflakuje a rád cestuje po světě i doma. Poslední tři léta strávil v letním dětském táboře v USA, kde měl na starosti výuku plavání a lifeguarding a další aktivity.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor