IV. běh 2016: Talisman života - pro děti s nadváhou

IV. běh 2016: Talisman života - pro děti s nadváhou

Lidstvo již od pradávna používá talismany k promlouvání s bohy. Každý šaman měl ten svůj a dobře si jej střežil. Co se ale stane v dobách, kdy nejmocnější talisman zmizí? V dobách kdy indiánští šamani ještě nepoznali bílého člověka a vládli tak svým zemím? Zavládne chaos a rozpoutá válku mezi kmeny? Přijďte s námi objevovat své nadpřirozené schopnosti, poznat nástrahy bohů a pocítit tak sílu dávno zapomenutých talismanů.

Letos jsme poprvé zařadili speciální pobyt, jehož hlavní zaměření je na redukci hmotnosti obézních dětí. Děti se účastní kompletního programu 4. běhu "Talisman života" s jeho celotáborovou hrou. Navíc mají speciální péči odborníků na dětskou obezitu.

Během pobytu proběhnou konzultace s klinickým pediatrem, nutriční terapeutkou, psycholožkou i fyzioterapeutkou. Při ukončení tábora rodiče dostanou doporučení, jak pokračovat v léčbě obezity svých dětí. Hlavním odborným garantem programu je MUDr. Miroslav Toms. Více informací o panu doktorovi a dětské obezitě naleznete na www.detskaobezita.cz

Jídelníček má redukční charakter při splnění všech výživových standardů a je sestaven nutriční terapeutkou pracující též pro obezitologický program v Olivově dětské léčebně.
Speciální program přizvaných odborníků je důvodem zvýšené ceny pro účastníky redukčního kempu:

  • MUDr. Miroslav Toms (pediatr, garant odborné stránky redukčního kempu)
  • Mgr. Petra Fialová (nutriční terapeutka)
  • PhDr. Jitka Balcarová (psycholožka)
  • Ivana Tomsová (rehabilitace)

Cena za pobyt byla výrazně snížená všem účastníkům o 1.000 Kč z původních 6.100 Kč díky mimořádné podpoře České průmyslové zdravotní pojišťovny, děkujeme!

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor