I. běh 2017: Will a mračna nad Araluenem

I. běh 2017: Will a mračna nad Araluenem

Will a mračna nad Araluenem

Drazí přátelé, nad Araluenem se stahují mračna! Zlo je cítit všude kolem. Proto král Duncan vyzývá všechny spojence Araluenského království, aby spojili své síly a pomohli odvrátit neštěstí. Speciálně svolaný hraničářský sněm na hradu Redmont začíná 2.7.2017. Rozšiřte řady těch, kteří brání čest, dobro a celé království. A pokud se vám podaří úspěšně složit hraničářské zkoušky, rozšíříte síly hraničářského sboru. Ten ve spojení s královskou armádou bude bránit království před Morgarathem, dalšími stvůrami a nástrahami.To, co o celém království a životě v něm zjistíte, ve Vás zůstane napořád.

Náš tým vedoucích:

Maláně
Hlavní vedení

Maláně

Na Bílou skálu jsem poprvé jela v roce 94 jako dítě, pak jsem pokračovala jako praktikantka, vedoucí a několik let jako zástupce hlavního vedoucího či hlavní vedoucí. Loni se nám podařilo vytvořit super partu a jsem ráda,že letos budu zase její součástí. Přes rok se věnuji architektuře, která mě i živí, sportu, tanci a aktuálně hlavně stavění a boření kostek se synem :) Který se s námi už po druhé bude účastnit jako nejmladší člen posádky.

Filip Doškář

Filip Doškář

Je mu 30 let, na tábor jezdi už od první třídy s dvouletou přestávkou kvůli narozeni dcery. Jezdi sem moc rád a léto bez Bílé skály už si nedokáže představit. Bydli v Jindřichově Hradci. Pracuje jako zedník v Německu. Má rád všechny druhy sportu. Je pro každou srandu.

Jakub Dohnal

Jakub Dohnal

Ahoj, jmenuji se Jakub Dohnal, je mi 27 let a pracuji jako programátor webových stránek. Na Bílé skále jsem byl myslím po třinácté :D Jinak se rád věnuji hře na akustickou kytaru, všem možným sportům a jízdě na své sportovní motorce. A proč Bílá skála? Protože je to nejlepší místo na světě, krásná příroda, čistý vzduch a hlavně bez připojení k internetu!!! :D

Anežka Kunclová

Anežka Kunclová

Na tábor jezdím již mnoho let, nejdříve jako dítě, poté jsem okusila roli praktikantky a aktuálně jako vedoucí. Mimo táborový život pracuji jako sociální pracovnice ve FN Motol a v oblasti sociální se stále snažím vzdělávat na Karlově univerzitě. Tábor je pro mě srdeční záležitost – spousta přátel, jedinečná příroda, nespočet zážitků, poznávání nových účastníků a hlavně 14 dní s úsměvem. Již odpočítávám dny a moc se na vás všechny těším.

Koty
Zdravotník

Koty

Jméno mé, táborové, je Koty. Letos se již třetí rok chystám na Bílou skálu užít si hodně skvělých her, akcí a zábavy. Na tábor si jezdím odpočinout od celoročního poslouchání rozkazů, cvičení a učení u státní firmy Armatury Čerpadla Roury. Od pomoci a ošetřovaní lidí na záchranné službě, a od péče o nemocné v nemocnici. A hlavně od dálkového studia záchranářství. Když zrovna nic z toho nedělám, chodím na procházky s fenkou Yutou, cvičím malé boxery, hraju volejbal a chodím za kulturou. Moc se těším na nejlepších 14 dní v roce na táboře!!!

Michaela Šitnerová

Michaela Šitnerová

Jmenuji se Michaela Šitnerová, je mi 23 let a pocházím z Českých Budějovic. Příští rok dokončím svá studia na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové. Mezi mé záliby patří sport, cestování a samozřejmě Bílá skála, na kterou jezdím již od svých 10 let, a díky které jsem získala spoustu přátel a nezapomenutelných zážitků! :)

Radek Zelenda

Radek Zelenda

Většinu svého prázdninového času jsem vždy trávil na Bílé skále, ať už jako dítě, praktikant, nebo ve funkci vedoucího. A také letos se moc těším na chvíle strávené s Vámi a na spoustu dobrodružství, které spolu jistě zažijeme. Letos jsem oslavil 23. narozeniny. Mezi moje zájmy patří tenis, horské kolo, přes zimu lyžování a rád Vám zahraji na kytaru u táboráku.

Michaela Kortišová

Michaela Kortišová

Pocházím z malebné vesničky, která svou přírodní krásou připomíná okolí Bílé skály, a právě proto se do těchto míst ráda vracím. Krásná krajina, dobří lidé a nezapomenutelné zážitky, to vše pro mě znamená léto na Bílé skále. Jsem studentkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, je mi 21 let a bez úsměvu ráno nevylezu z postele. Mým největším koníčkem je literatura, in-line brusle a poznávání nových věcí.

Tereza Schmidtová

Tereza Schmidtová

Ahoj, je mi 17 let, bydlím v Jindřichově Hradci a studuji Gymnázium v Třeboni. Ráda kreslím, hraju deskovky nebo trávím čas s přáteli. Bílou skálu jsem již navštívila jak z řad dětí, tak z okénka kuchyně. Letos jedu poprvé jako praktikantka. Už se na tábor moc těším :)

Kristýna Žlábková

Kristýna Žlábková

Jmenuji se Kristýna Žlábková, bude mi 17 let. Bydlím v Rudolfově nedaleko Českých Budějovic, kde studuji na Střední škole obchodní, obor Cestovní ruch. Na Bílou skálu jezdím od 8 let. Letos pojedu podruhé jako praktikantka. Mezi mé záliby patří sledování hokeje, volejbal, plavání a cestování.

Matěj Svozil

Matěj Svozil

Je mi 17 let a bydlím v Nové Bystřici nedaleko Bílé skály. Na tábor jezdím od 9 let a už mi prostě přirostl k srdci. Navštěvuji Střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor Požární ochrana. Mám rád všechny kolektivní sporty. Na tábor se už moc těším.

Houska

Houska

Na táboře známá jako Houska. Je mi 24 let. Druhým rokem studuji ošetřovatelství ve vybraných klinických oborech se specializací na chirurgii. Pokud mám nějaký volný čas, ráda čtu knihy s esoterickou tématikou... Nedílnou součástí mého aktivního odpočinku je běh. No a své poslední velké prázdniny strávím s Vámi... na LDT Bílá skála!

Ryba

Ryba

Ahoj všem, já jsem Petr, ale všichni už mi říkají jen Rybo. Letos mi bude 32 let a kupodivu mě práce s dětmi pořád baví. Na Skále jsem byl už několikrát a mám na ni spoustu skvělých vzpomínek. Na léto se těším jak kvůli dětem, které se tam stále vracejí, ale i kvůli odpočinku od práce. Miluju léto a než se odstěhuju někam, kde v zimě nemrzne, rád vám budu dělat vedoucího

Tomáš Nejezchleba

Tomáš Nejezchleba

Ahoj, jmenuji se Tomáš a je mi 27 let. Kamarádi mi říkají Bochníku nebo Chleba, ale slyším i na spoustu dalších přezdívek spojených s mým příjmením. Pracuji jako hasič na JE Temelín. Jinak na Bílou skálu jedu už podeváté a jako každý rok se strašně těším. Mezi mé záliby patří hlavně požární sport a pak rekreačně jezdím na kole, in-linech a v zimě lyže s bruslemi.

Vojta Víteček

Vojta Víteček

Je mi 18 let bydlím v Blažejově nedaleko Bílé skály.Na tábor jedu potřetí. Navštěvuji Střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor Požární ochrana. Mám rád kolektivní sporty. Na tábor se už moc těším

Martin Kůrka

Martin Kůrka

Ahoj já jsem Martin. Je mi 17 let a studuji druhý ročník obchodní akademie v Českých Budějovicích. Rád se směju, fotím, cestuji, poslouchám hudbu a taky se rád učím angličtinu. Na jakékoli jiné věci jsem naprostý antitalent. Na Bílou skálu jedu podruhé a moc se těším.

Lucie Bromová

Lucie Bromová

Jmenuji se Lucie, je mi 26 let, pocházím, žiji a pracuji v Nové Bystřici. Práce se stala i mým většinovým koníčkem, ale mimo to ráda chodím do přírody, zamilovala jsem se do hor a skal a v pozemním prostředí ráda jezdím na in-linech. Jak se říká:" Dobří holubi se vracejí", takže po malé pauze se vracím zpět na místo mého mládí. Letos je to 21 let, kdy jsem poprvé vstoupila na půdu Bílé skály jako dítě školou nepovinné. Dospívání jsem si užila jako praktikant a s dovršením 18. roku i jako vedoucí. Získala jsem zážitky i přátele na celý život.

Jaromír Krupka

Jaromír Krupka

Ahoj, jmenuji se Jaromír Krupka, v dubnu mi bude 16 let a budu vycházet základní školu. Na Bílé skále jsem byl poprvé ve druhé třídě a vždy jsem si to tam moc užil. Nejraději se věnuji skákání na mém freestyle MTB a všem možným sportům. Nyní jsem dostal tu možnost, vrátit se na Bílou skálu jako praktikant.

Tereza Valachová

Tereza Valachová

Bydlím v Říčanech u Prahy a po prázdninách se chystám studovat gymnázium. Na Bílou Skálu, nejlepší tábor, co znám, pojedu letos posedmé a poprvé jako praktikantka. Jsem pro všechnu zábavu, ráda spím, jím a sportuju. Volný čas trávím s přáteli nebo na volejbale, který hraju již 6 let, dříve jsem závodně tancovala akrobatický rock’n’roll. Moc se těším na léto a hlavně na tábor, kde si to společně užijeme!

Štěpán Doškář

Štěpán Doškář

Ahoj, jmenuji se Štěpán Doškář, je mi 18 let a bydlím v malém městečku nedaleko Bílé skály. Momentálně studuji třetím rokem na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Mezi mé zájmy patří cyklistika nebo cestování. Na tábor pojedu už potřetí a velmi se těším, protože je tam vždycky sranda a věřím, že letos mě to tam opět nezklame.

Karolína Kovačíková

Karolína Kovačíková

Ahoj, jmenuji se Karolína Kovačiková a pocházím z malého města poblíž Třeboně. Je mi 18 let a na Bílou skálu letos pojedu posedmé a podruhé jako praktikantka. Studuji třetím rokem Střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích. Mezi mé záliby patří hraní florbalu a běh. Prázdniny bez Bílé skály bych si neuměla už ani představit!

Evča Počátecká

Evča Počátecká

Ahoj, jmenuji se Evča Počátecká, je mi 17 let a bydlím v obci Studená nedaleko Jindřichova Hradce. Studuji druhým rokem Střední zdravotnickou školu v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu pojedu letos podesáté a podruhé jako praktikantka. Volný čas ráda trávím s rodinou a přáteli. Ráda čtu knihy, poslouchám hudbu a lyžuji. Prázdniny bez tábora bych si neuměla vůbec představit, a proto se na něj už také moc těším .

Martin Toman

Martin Toman

Je mi 17 let, bydlím v malé vesnici u Pelhřimova. Na tábor jedu tenhle rok pošesté a poprvé jako praktikant. Studuji obor Informační technologie na Střední škole spojů a informatiky v Táboře. Mezi mé koníčky patří basketbal a historický šerm. Na tábor se po dvouleté pauze těším.

Kuba Neužil

Kuba Neužil

Ahoj, jmenuji se Kuba a bydlím v Třeboni. Je mi 19 let, letos budu maturovat na SPŠ Stavební v Českých Budějovicích. Mám rád pohyb, od malička hraji házenou za Třeboň a nadchlo mě i potápění. Na tábor jezdím už od 6 let a rád se sem také vracím. Tak se uvidíme 2. 7. 2017 na Bílé skále

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor