II. běh 2017 - Panoptikum profesora Caligariho

II. běh 2017 - Panoptikum profesora Caligariho

Panoptikum profesora Caligariho

Velevážené dámy, velevážení pánové! Přistupte blíže, pokud se odvážíte! Naskýtá se Vám jedinečná příležitost - 16. července do Vašeho městečka zavítá světoznámé cirkusové panoptikum věhlasného profesora Caligariho. Jsme cirkus prastarý, který kočuje již stovky let, a jehož tradice sahá až do dalekého středověku. Za našimi branami na Vás čekají roztodivná stvoření z nejexotičtějších koutů světa. Naše osazenstvo se mnohokráte změnilo, ale nikdy se nemění náš cíl, jímž je Vás ohromit a přivést v úžas!

 

 

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:16.7.2017 od 9:00
Odjezd z tábora:29.7.2017 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Martin Jahoda
Hlavní vedení

Martin Jahoda

Je mu 41 let a již 16 let pracuje jako vychovatel na DM SOŠ a SOU v Jindřichově Hradci. Je ženatý, má čtyři děti. Na Bílou skálu začal jezdit jako praktikant v roce 1991, proto si většinu současných vedoucích a praktikantů pamatuje jako děti v oddílech. Na tábor se každoročně hodně těší a rád se na něj podívá i v jinou dobu než druhých 14 dnů v červenci.

Zdeněk Jahoda
Hlavní vedení

Zdeněk Jahoda

Je mu 38 let a pracuje řadu let jako učitel na ZŠ. Na Bílou skálu jezdí od roku 1997, nejprve jako oddílový vedoucí, později se podílel na vedení. Má rád turistiku, přírodu, svoji práci, legraci, vlastní ženu a děti, hlavního vedoucího, detektivky a prázdniny.

Petr Pomazal
Hlavní vedení

Petr Pomazal

a.k.a. Pepe se narodil v Praze a vede řádný maloměšťácký život. Na tábor jezdí dobrovolně již řadu let, takže to má asi rád. Pozér bez názoru, co se na svět dívá pozitivní optikou. Ber, nebo nech být.

Pavel Bureš
Hlavní vedení

Pavel Bureš

Na Bílé skále známá firma. Jak by taky ne, když tam s tábornictvím začínal už ve svých sedmi letech. S prací s mládeží má bohaté zkušenosti, a to díky praxi na letních táborech, tak díky teorii vyčtené z knih Jaroslava Foglara. V civilním životě pracuje jako technický poradce prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu, čímž se mu splnil dětský sen být technickým poradcem prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu. Jeho oblíbené životní moto: sportem ku zdraví, aneb ve zdravém těle zdravý duch.

Martina Jahodová
Zdravotnice

Martina Jahodová

Pochází z nejmladšího města s největším rondelem v České republice, ale nyní žije v jižních Čechách. Na II. běhu byla několik let jako vedoucí. Protože vystudovala zdravotnickou školu, působí na táboře třetím rokem jako zdravotnice. Dětské nemoci jako zarděnky a příušnice, již dávno prodělala. Volný čas ráda tráví s rodinou, sportem, případně nad dobrou knihou..

Míša Babická
Vedoucí

Míša Babická

Už od 2. třídy ZŠ je věrným účastníkem Bílé skály. Nyní je jí 23 let a studuje čtvrtým rokem pedagogickou fakultu. Baví ji jakákoliv činnost s dětmi (zkušenosti jako sestra dvou mladších bratrů). Těší se na skvělý kolektiv, skvělý oddíl a další nepřekonatelné zážitky!

Jirka Míchal
Vedoucí

Jirka Míchal

Je mu 39 let a na Bílé skále byl poprvé v roce 1987. Od té doby vystřídal na táboře různé role (dítě, praktikant, vedoucí, člen vedení, lev,…) Vysněné kariéry pasáčka krav se musel bohužel vzdát a živí se jako IT specialista. Rád čte, běhá, vymýšlí si, jezdí na kole a spřádá neuskutečnitelné plány.

Ondřej Kazda
Vedoucí

Ondřej Kazda

a.k.a Byzon. Již pátým rokem studuje na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Na tábor pojede letos počtrnácté a léto bez něj už si neumí představit. Má rád přírodu, špagety, legraci a slovo "šupák". Mezi jeho koníčky patří rybaření, squash, florbal, filmy a literatura.

Lucie Holcová
Vedoucí

Lucie Holcová

Je jí 20 let. Na tábor jezdí už od deseti let. Na Bílou skálu nedá dopustit, protože na ní strávila spoustu krásných chvil. Studuje gymnázium v Brandýse nad Labem. Má ráda děti, a proto přemýšlí o studiu na pedagogické fakultě.

Natálie Reischigová
Vedoucí

Natálie Reischigová

Na tábor jezdí od roku 2006. Letos pojede popáté a tentokrát v roli vedoucí. Prázdniny bez Bílé skály si nedovede už ani představit. Studuje třetím rokem SPŠO. S dětmi si rozumí, má totiž velikou rodinu a často musí hlídat neteře nebo synovce, aby jí zbůhdarma neskákali po hlavě, vymýšlí jim pro zábavu různý program.

Petra Mazancová
Vedoucí

Petra Mazancová

Je jí 20 let a navštěvuje čtvrtý ročník Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor jede jako praktikantka popáté. Už vystřídala hodně aktivit - od šermu po házenou - ale nakonec zůstala u dramaťáku. Nejvíce ze všeho miluje cestování a táborovou pohodu. V budoucnu by chtěla procestovat Evropu a vystudovat veterinu.

Barbora Sobotková
Vedoucí

Barbora Sobotková

Je jí 20 let a bydlí v J.Hradci. Letos maturuje na ekonomickém lyceu a dál by chtěla studovat angličtinu. Na BS pojede posedmé a popáté jako praktikantka. Baví ji dramaťák a práce s dětmi, které se věnuje i mimo tábor. Na ten letošní se moc těší, protože podle ní léto bez Bílé skály prostě není léto!

Hanka Karpíšková
Vedoucí

Hanka Karpíšková

Je jí 20 let. Na Bílou skálu jede podesáté a popáté jako praktikantka. Letos bude maturovat na gymnáziu v Jindřichově Hradci. Po maturitě by se ráda zabývala chemií a biologií a studovala na Masarykově universitě v Brně. Ráda čte, zpívá a chodí na procházky. Jako malá hrála na klavír. Je členkou Českého červeného kříže, ráda pomáhá ostatním lidem. Na Bílou skálu nedá dopustit a na tábor už se moc těší.

Martin Uchytil
Praktikant

Martin Uchytil

Je mu 19 let. Studuje na ajťáka v Sezimově Ústí. Na tábor jezdil jako dítě a letos pojede počtvrté jako praktikant. Mezi jeho koníčky patří četba převážně sci-fi a fantasy, jeho dva malí synovci a počítače.

Iveta Bindrová
Praktikantka

Iveta Bindrová

Na táboře byla celkem sedmkrát jako dítě a už se moc těší až pojede letos jako praktikantka. Mezi její záliby patří atletika, příroda a dobrá hudba. Studuje bezpečnostně právní ochranu v Jihlavě.

Bára Machová
Praktikantka

Bára Machová

Je jí 17 let. Studuje na obchodní akademii v Českých Budějovicích, druhým rokem obor Ekonomické lyceum. Na Bílou skálu pojede už po posedmé, a to podruhé jako praktikantka. Říká, že bez Bílé skály by to nebylo léto. Nejraději tráví volný čas se svými přáteli a ráda sportuje.

Zdeněk Leitkep
Praktikant

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos podeváté a rozhodně ne naposled. Profesně se věnuje převážně tvorbě webových stránek a raději se vyhýbá manuální práci :-D

Hanča Krafková
Praktikantka

Hanča Krafková

Je jí 16 let a studuje na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Letos jede na Bílou skálu už podeváté, poprvé jako praktikantka. Od 5 let hrála na klavír a nyní se věnuje tanci. Svůj volný čas jinak tráví nejraději se svými přáteli, ráda cestuje a poslouchá hudbu. Už se na tábor a spoustu zážitků moc těší.

Michaela Gorská
Praktikantka

Michaela Gorská

Je jí 16 let. Studuje Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor pojede letos poosmé, poprvé jako praktikantka. Už pár let závodně tancuje, ráda tráví čas s kamarády a sportem. Už se moc těší na letošních skvělých 14 dní!

Adéla Floriánová
Praktikantka

Adéla Floriánová

Studuje na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na táboře byla několikrát jako dítě a nyní pojede poprvé jako praktikantka. Hraje na violoncello, ráda zpívá a sportuje.

Filip Štoidl
Praktikant

Filip Štoidl

Na Bílou skálu jezdí již od útlého věku. Letos to bude celkově posedmé, poprvé jako praktikant. Studuje Obchodní akademii T. G. Masaryka v Jindřichové Hradci. Mezi jeho největší záliby patří sport, do kterého se dokáže ponořit se vším všudy. Jeho jediná láska je basketbal, které se věnuje každou volnou chvíli.

Vítek Černý
Praktikant

Vítek Černý

Bude mu 16 let. Na tento tábor jede poosmé, deset let závodně plave. Zajímá ho historie a rád hraje různé hry. Léto bez Bílé skály si nedokáže představit.

Šárka Jahodová
Praktikantka

Šárka Jahodová

Je studentkou Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Mezi její koníčky patří tanec, kreslení, jízda na koni a také práce s dětmi. Na Bílou skálu se jako každý rok moc těší. Prázdniny bez tábora už si nedokáže ani představit.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor