III. běh 2017 - Poklad na Stříbrném jezeře

III. běh 2017 - Poklad na Stříbrném jezeře

Poklad na Stříbrném jezeře

Kde je ukrytý bájný indiánský poklad kmene Tonkawů? Je mapa vedoucí k pokladu v bezpečných rukou? Získá Bílý bratr za velkou louží důvěru náčelníka Apačů? Podaří se nám společně ochránit poklad od chamtivých banditů? Vydej se na pouť nekonečnými dálavami amerických prérií, hlubokými údolími i po vrcholcích vysokých pohoří a prožij velká dobrodružství a nemilosrdný boj za čest a slávu. A třeba nakonec získáš i nejsilnější pokrevní přátelství.

Náš tým vedoucích:

Ája
Hlavní vedení

Ája

Ahoj, jmenuji se Alča a je mi 28 let. Na Bílou skálu jedu letos již posedmé. Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu na JČU a nyní již čtvrtým rokem vzdělávám svoje nadějné fotbalisty na základní škole v ČB. Ve svém volném čase ráda jezdím na kole (v zimě snowboard), cvičím fitbox, dělám vzdušnou akrobacii, fotografuji, zpívám a cestuji.

Alča B.
Hlavní vedení

Alča B.

Aleně je 32 let a pracuje jako učitelka odborných předmětů na střední škole v Poděbradech. Na třetí běh Bílé skály, kam se nejvíc těší na super lidi a vyrábění kostýmů, stavění domečků z mechu, hry v lese, spaní pod širákem, motání copánků, patlání barev a vyrábění cokoliv z čehokoliv, jede letos po osmé.

Vojta Šperl

Vojta Šperl

Jmenuji se Vojtěch Šperl a studuji druhým rokem na VUT v Brně. Mými hlavními koníčky je všeobecně sport a vše, co se týče aut. Závodně hraji basketbal, ostatní sporty provozuji jen rekreačně. Na tábor BS jezdím již 13 let. Letos jedu posedmé jako vedoucí a pokaždé se na tábor těším více a více.

Terezka Demiovic

Terezka Demiovic

"Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdy si na to pamatuje" (Antonie de Saint-Exupéry). Jmenuji se Tereza, je mi 26 let a jsem učitelka. Ráda jím, výtvarně tvořím, trávím čas v přírodě a sportu se nevyhýbám. Již pár let do mých letních prázdnin neodmyslitelně patří pobyt na Bílé skále.. Kde jinde najdeš více zábavy? Pojeď i ty s námi vstříc novému dobrodružství..

Eliška
Zdravotnice

Eliška

Ahooj, jmenuji se Eliška, je mi "pouhých" 28 let a jsem nováčkem na Bílé skále. Mým posláním je pofoukat jakoukoliv bolístku, a protože Vás bude moc, jede se mnou na výpomoc i má malá ratolest Bětka. Mám vystudováno a odpracováno dost na to, abych se o všechny dokázala co nejkvalitněji postarat. Můj život je rodina, čtyřnozí chlupáči, sbalená krosna (teď už spíš dvě), hory, vůně klasické knihy a všechny sporty....Nejsem příliš manuálně zručná, ale ráda tvořím, ráda zpívám, ale mám to zakázáno! Čím mě potěšíte? Pečeným bůčkem a odpoledním klidem...Těšíme se!!!

Famfy

Famfy

Ahoj, já jsem Famfy, je mi 20 let a prvním rokem studuji na Filozofické fakultě v Brně. Na Bílou skálu jedu počtvrté a na jiné letní tábory jezdím odmala. Mám rád sport, srandu a tábory na Bílé skále!

Vlče

Vlče

Ahoj, jsem Vlče a je mi 21 let. Mezi mé koníčky nejvíce patří sporty, které také studuji na Karlově univerzitě, zejména pak basketbal, tenis a sjíždění sněhu na čemkoliv. Rád poslouchám hudbu a koukám na filmy. Minulý rok jsem Bílou skálu navštívil podruhé a bylo to opět super, tak doufám, že tento rok to bude ještě dvakrát lepší!

Mářa Prdví

Mářa Prdví

Zdárek, říkají mi Martin a tento svět obývám 26 let. Když nepracuji zrovna na nějaké reklamní kampani, tak se věnuji pěší turistice nebo něčemu jinému, co se mi zrovna chce dělat - třeba jet na 14 dní na Bílou skálu. Na BS loni poprvé, letos podruhé. To místo si vás prostě získá!

Fanda

Fanda

Ahoj, je mi 18 let a studuji na Střední škole polytechnické v Českých Budějovicích obor Požární ochrana. Na tábor pojedu letos po osmé. Mezi mé záliby patří sport všeho druhu. Na tábor se moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Hanka Kučerová

Hanka Kučerová

I já jsem se, po zdárném zakončení studia, zařadila mezi táborové osazenstvo učitelů a druhým rokem učím na základní škole. Ve volném čase ráda čtu, hraji na kytaru a lelkuji :) Na letní tábory sice jezdím od svých šesti let, ale Bílou skálu jsem objevila až během vysokoškolských studií. Na tábor letos pojedu už posedmé a už se moc těším :)

Martin K.

Martin K.

Ahoj já jsem Martin. Je mi 17 let a studuji druhý ročník obchodní akademie v Českých Budějovicích. Rád se směju, fotím, cestuji, poslouchám hudbu a taky se rád učím angličtinu. Na jakékoli jiné věci jsem naprostý antitalent. Na Bílou skálu jedu podruhé a moc se těším.

Vojta K.

Vojta K.

Ahoj, jmenuji se Vojta, ale kamarádi mi říkají Korys. Je mi 19 let a už osmým rokem zdárně studuji Gymnázium Třeboň. Na Bílou skálu jedu letos druhé. Mezi mé koníčky patří sport, historie a myslivost. Doufám, že se na táboře sejdeme v co nejhojnějším počtu a všichni si to společně užijeme!

Koza

Koza

Čusák, jmenuji se Kristýna Kozová. Je mi 17 let a většina lidí mi říká Kozo. Studuji na Střední škole obchodní akademii v Český Budějovicích. Škola mě moc nebaví, vlastně vůbec, a proto jedu na Bílou skálu, abych aspoň o těch prázdninách na školu zapomněla a užila co nejvíce zábavy. Nejraději spím, jím, sportuji a poslouchám hudbu. Už se moc těším, až si to v létě všichni společně užijeme!!!

Vazy

Vazy

Jmenuji se Káťa, ale všichni mi říkají Vazy. Je mi 17 let a jsem z Českých Budějovic. Studuji na střední pedagogické škole v Prachaticích. Ráda sportuji, maluji a trávím čas s kamarády. Ve škole mě nejvíc baví přestávky. Na Bílou skálu pojedu letos podruhé. Nejvíce se těším na zážitky a zkušenosti s dětmi. Doufám, že si to všichni užijeme. Tak v srpnu, čau!

Vráťa

Vráťa

Už se těším... A jak moc! Po několika letech se opět vracím z vyšších táborových pozic na tu nejkrásnější. VEDOUCÍ. Jsem vystudovaný "magor" a nutím žáky chápat fyziku a matematiku. Mým současným koníčkem je hmyz dělající BZZZ. Na Bílou skálu nedám dopustit.

Martin Chalupský

Martin Chalupský

Letos mi bude 36 let. na Bílou skálu jezdím asi od roku 1997 jako praktikant, vedoucí, člen hlavního vedení, hlavní vedoucí. Letos opět jako oddílák - u dětí. Vystudoval jsem gymnázium v J. Hradci a Fakultu informatiky MU v Brně. Pracuji jako řidič záchranář u ZZS JČK. Pozn.: Sláva Černým koním!!! :)

Patrik D.

Patrik D.

Ahoj, jsem Patrik. Je mi 16 let a prvním rokem studuji Obchodní Akademii T. G .Masaryka. Mezi moje koníčky patří divadlo, hudba a zábava. Na Bílou skálu jedu osmým rokem a stále mě to tu neomrzelo. Moc se na Vás těším a snad se 30.7. potkáme na Skále!

Míša K.

Míša K.

Ahoj! Jmenuji se Míša, vystudovala jsem malbu a nová média na VUT v Brně a je mi 34 let. Věnuji se umění, učím na střední škole, ráda cestuji, sportuji v létě i v zimě, trávím čas v přírodě, poznávám a bavím se. Celé své dětství jsem trávila na táborech na rodném Valašsku, na Bílou skálu jedu podruhé a moc se těším. ;-)

Káťa Vránů

Káťa Vránů

Jmenuji se Kateřina Vránová a je mi 19 let. Čtvrtým rokem studuji Středni Zdravotnickou školu v Jindřichově Hradci a letos mě čeká maturita. Na LDT Bílá skála jezdím už řadu let, nejprve jako dítě a dva roky jako praktikantka. Mezi mé zájmy patří plavání s handicapovanými dětmi a volejbal. Na letošní tábor se velice těším a doufám, že si ho opět pořádně užijeme.

Lukáš

Lukáš

Ahoj, jmenuji se Lukáš Šolc a je mi dvacet jedna let. Vystudoval jsem Multimediální školu v Poděbradech. Jsem pohodář, který se narodil na šťastné planetě. Mám rád svět a svět má rád mě. Mezi mé záliby patří hlavně muzika, drnkání na kytaru s kamarády mám ze všeho nejvíc radši. Letos jedu na Bílou skálu podruhé, tak doufám, že si zas společně zakokrháme.

Bejra

Bejra

Ahoj, já jsem Bejra. Je mi 17 let a studuji druhým rokem Obchodní akademii v Českých Budějovicích. Nejradši si chodím zaběhat, zajezdit na bruslích nebo ven s kamarády. Letos jedu na Bílou skálu podruhé a už se moc těším.

Terka Mazalovská

Terka Mazalovská

Ahojky, jmenuji se Terka. Je mi 16 let a pátým rokem studuji gymnázium v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu pojedu letos počtvrté, ale první rok jako praktikantka. Mám ráda snad úplně všechny zimní sporty, od krasobruslení až po lyže, také závodně tancuji. Už teď se nemůžu dočkat, až si to všichni společně užijeme.

Kuba

Kuba

Ahoj, jmenuji se Kuba a je mi 20 let. Vystudoval jsem Multimediální školu v Poděbradech. Jsem milovník táborů a rád poznávám nové lidi. Na Bílou skálu jedu poprvé, ale už se těším. HokaHey Statný mladíku, skalský bojovníku, nečekej se mnou nudu, ani žádnou prudu. HokaHey Sličná mladice, skalská tábornice, nedělej si vrásky, čtrnáct dní indiánsky.

Daniel Solař

Daniel Solař

Čau, jmenuji se Dan a studuji druhým rokem obor Mechanik seřizovač v Třebíči. Na Bílou skálu pojedu pošesté a letos poprvé jako praktikant, už se moc těším na krásných 14 dní pohody a srandy.

Veronika Kozáková

Veronika Kozáková

Ahooj...Jmenuji se Veronika Kozáková a všichni mi říkají Verčo nebo Veru. Je mi 16 let a prvním rokem studuji na Obchodní akademii T.G.Masaryka. Na tábor pojedu již po deváté a poprvé jako praktikantka.Mezi mé koníčky patří hlavně tanec,sporty všeho druhu a hlavně tábor, bez kterého si léto nedokážu představit. Ráda trávím čas s dětmi, proto se už na vás v červenci moc, moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Iveta Pfauserová

Iveta Pfauserová

Čauky, moje jméno je Iveta Pfauserová, ale všichni mi říkají Ivet nebo Ivčo. Je mi 16 let a na Bílou skálu jedu počtvrté, ale poprvé jako praktikantka. Mezi mé koníčky patří tancování, všechny možné zimní sporty a procházky s mým pejskem. Ráda trávím čas s kamarády, a proto se moc těším na letošních 14 dnů s vámi.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor