IV. běh 2017: Červený trpaslík - pro děti s nadváhou

IV. běh 2017: Červený trpaslík - pro děti s nadváhou

Červený trpaslík

Kdo z vás by nechtěl být kosmonautem? Tento sen se Vám konečně splní, protože naše planetka se stává neobyvatelnou a tak bude potřeba těch nejodvážnějších aby se vydali prozkoumat hluboký vesmír a pokusili se tak nalézt zemi kde by byl možný život. Úkol to bude nelehký, jelikož již z dnešních výzkumů víme, že vesmír je plný nástrah, nečekaných nepřátel jako jsou psirény, polymorfové a jiné havěti. Doufejme, že pod vedením zkušených kapitánů se nám podaří zvládnout všechny nečekané situace a dáme světu novou naději. Oprašte tak své skafandry a nechte se ocelovými loděmi dopravit na místo setkání 13.8.2017. 

Celé galaxie už na vás čekají.

Cena poukazu: 5 100,00 Kč (4 214,88 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:13.8.2017 od 9:00
Odjezd z tábora:26.8.2017 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Letos jsme do nabídky dětských táborů opět zařadili speciální pobyt, jehož hlavní zaměření je redukce hmotnosti obézních dětí. Děti se účastní kompletního programu 4. běhu "Červený trpaslík" s jeho celotáborovou hrou. Navíc mají speciální péči odborníků na dětskou obezitu.

Během pobytu proběhnou konzultace s klinickým pediatrem, nutriční terapeutkou, psycholožkou i fyzioterapeutkou. Při ukončení tábora rodiče dostanou doporučení, jak pokračovat v léčbě obezity svých dětí. Hlavním odborným garantem programu je MUDr. Miroslav Toms. Více informací o panu doktorovi a dětské obezitě naleznete na www.detskaobezita.cz

Jídelníček má redukční charakter při splnění všech výživových standardů a je sestaven nutriční terapeutkou se zkušeností s obezitologickým programem v Olivově dětské léčebně.
Speciální program přizvaných odborníků je důvodem zvýšené ceny pro účastníky redukčního kempu:

  • MUDr. Miroslav Toms (pediatr, garant odborné stránky redukčního kempu)
  • Mgr. Petra Fialová (nutriční terapeutka)
  • PhDr. Jitka Balcarová (psycholožka)
  • Ivana Tomsová (rehabilitace)

Cena za pobyt byla výrazně snížená všem účastníkům o 1.000 Kč z původních 6.100 Kč díky mimořádné podpoře České průmyslové zdravotní pojišťovny, děkujeme!

Logo Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor