I. běh 2018: Alenka v říši divů

I. běh 2018: Alenka v říši divů

Přihláška na letní tábor 2018

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:1.7.2018 od 9:00
Odjezd z tábora:14.7.2018 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Jiří Brom
Hlavní vedoucí

Jiří Brom

Ahoj lidičky, jmenuji se Jiří Brom a je mi 33 let. Na Bílou skálu jsem prvně jel v roce 1990- ovšem jako dítě. Později jako praktikant, vedoucí a nakonec i vedení tábora. Několik posledních let jsem nejezdil (práce, rodina) a dost mě to mrzí. Dnes už se mnou jezdí i dcera Alice. Ještě mám syna Jiřího Filipa, ale ten má ještě tři roky čas, tak je doma s mamkou Marikou. Pracuji jako státní zaměstnanec a mám rád přírodu a sport. Tak se mějte a doufám, že se uvidíme o prázdninách na Skále.

Míša Malánová
Backoffice

Míša Malánová

Jmenuji se už přes třicet let Míša a už tu nehodlám říkat svůj věk, ale evidentně mě ještě z tábora jen tak nic nevystrnadí, ba naopak! Několik posledních let mě moje vlastní děti motivují na tábor jezdit. Tak doufám, že se letos pokusíme nachystat pro nové děti i stálice super program a když už třeba nezvítězíme nad srdcovou královnou, tak alespoň nad nudou.

Vojtěch Koten
Zdravotník

Vojtěch Koten

Ahoj, je mi 27 let. Letos se na Skálu vypravím již pátým rokem v roli zdravotníka. Zkušenosti na tuto funkci jsem nasbíral studiem oboru záchranáře, prací ve vojenské nemocnici, spousty stáží na záchranné službě a hromady týdnů strávených na táborech. Nyní pracuji již 7. rokem ve státní firmě chránící váš klidný spánek. Ve volném čase se věnuji pohybu, kultuře, výletům, hasičině, hafanovi Yutě a spousty dalších aktivit. Nerad se nudím.... Yuta se na tábor opět chystá se mnou.

Matěj Svozil
Sporťák

Matěj Svozil

Jmenuji se Matěj, je mi 19 let a bydlím v Nové Bystřici, malém městečku nedaleko Bílé skály. Na tábor jezdím už odmalička. Když už mi roky nedovolily, vystřídal jsem post dítěte za post praktikanta, později i vedoucího a pomocnou ruku hlavnímu vedení. Letos ukončím (když vše půjde podle plánu) čtyřleté studium na Střední škole polytechnické v Českých Budějovicích v oboru požární ochrana. Mám rád všechny sporty a miluji adrenalin. Bílá skála mi prostě přirostla k srdci a své bohužel poslední studijní prázdniny si bez ní nedokážu představit.

Radek Zelenda
Vedoucí

Radek Zelenda

Myslím, že každý, kdo jednou přijel na náš čtrnáctidenní náročně zábavný a nezapomenutelný běh, nechce už určitě jinam. Kdo jsem já? Mé jméno je Radek a budu moc rád, když se s Vámi uvidím na začátku léta. Na co se můžete těšit? Dám do toho všechno, abyste se nenudili a smáli se až do konce.

Anežka Kunclová
Vedoucí

Anežka Kunclová

Na tábor jezdím již mnoho let, nejdříve jako dítě, poté jsem okusila roli praktikantky a aktuálně jako vedoucí. Mimo táborový život pracuji jako tisková mluvčí na městské policii a současně se také vzdělávám na Karlově univerzitě. Tábor je pro mě srdeční záležitost – spousta přátel, jedinečná příroda, nespočet zážitků, poznávání nových účastníků a hlavně 14 dní s úsměvem.

Kristýna Žlábková
Vedoucí

Kristýna Žlábková

Jmenuji se Kristýna Žlábková, je mi 18 let a bydlím nedaleko Českých Budějovic. Letošní školní rok snad úspěšně zakončím maturitní zkouškou na Střední škole obchodní, kde studuji obor cestovní ruch. Na Bílou skálu jezdím od svých 8 let a jako každý rok se moc těším. Ve svém volném čase chodím sledovat sportovní utkání, ráda spím, čtu, plavu a trávím čas s přáteli a s rodinou.

Vojta Víteček
Vedoucí

Vojta Víteček

Jmenuji se Vojta, je mi 20 let, bydlím v Blažejově nedaleko Bílé skály. Na tábor jedu letos počtvrté. Studuji na Střední škole polytechnické v Českých Budějovicích obor požární ochrana. Jsem ve čtvrtém ročníku. Mám rád všechny sporty a jakoukoli zábavu v kolektivu. Bílou skálu jsem si oblíbil a velice rád se sem opět vracím.

Martin Kůrka
Vedoucí

Martin Kůrka

Ahoj já jsem Martin. Je mi 18 let a studuji 3. ročník Obchodní akademie v Českých Budějovicích. Rád se směju, fotím, cestuji a mluvím anglicky. Bílá skála je pro mě taková dovolená, a proto se každý rok těším víc a víc! :)

Jakub Neužil
Vedoucí

Jakub Neužil

Ahoj, jmenuji se Kuba Neužil a bydlím v Třeboni. Je mi 19 let, studuji střední školu. Mám rád pohyb, odmalička hraji házenou a nadchlo mě i potápění. Na tábor jezdím už od 6 let a rád se sem také vracím, tak se uvidíme na Skále.

Petr Vokoun
Vedoucí

Petr Vokoun

Ahoj všem, já jsem Petr, ale všichni už mi říkají jen Rybo. Letos mi bude 33 let a kupodivu mě práce s dětmi pořád baví. Na Skále jsem byl už několikrát a mám na ni spoustu skvělých vzpomínek. Na léto se těším jak kvůli dětem, které se tam stále vracejí, ale i kvůli odpočinku od práce. Miluju léto a než se odstěhuju někam, kde v zimě nemrzne, rád vám budu dělat vedoucího.

Filip Doškář
Vedoucí

Filip Doškář

Jmenuji se Filip Doškář, je mi 31 let a pocházím z Jindřichova Hradce. Na Bílou skálu pojedu... No, už ani nevím pokolikáté . Mezi mé zájmy patří horské kolo, fotbal, plavání, přes zimu lyže. Snažím se i učit na kytaru a doufám, že nezkazím žádnou srandu. Na tábor se moc těším, je to nejlepších 14 dní v roce!!!

Marie Kopřivová
Praktikantka

Marie Kopřivová

Ahoj, je mi 17 let a bydlím v Jindřichově Hradci. Studuji střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích obor laboratorní asistent. Na tábor jsem jezdila už od svých 6 let a letos pojedu podruhé jako praktikantka a jako vždy se moc těším. Ve svém volném čase trénuji malé hokejisty.

Tereza Valchová
Praktikantka

Tereza Valchová

Ahoj, já jsem Terezka a je mi 16 let. Bydlím v Říčanech u Prahy a studuji říčanské gymnázium. Na Bílou skálu, nejlepší tábor, co znám, pojedu letos poosmé a podruhé jako praktikantka. Jsem pro všechnu zábavu, ráda sportuji a miluji výlety. Volný čas trávím s přáteli nebo na volejbale, který hraji již 7 let. Dříve jsem závodně tancovala akrobatický rock’n’roll. Moc se těším na léto a hlavně na tábor, kde si to společně užijeme!

Evča Počátecká
Praktikantka

Evča Počátecká

Ahoj, jmenuji se Evča je mi 18 let a bydlím v obci Studená nedaleko Jindřichova Hradce. Studuji třetím rokem Střední zdravotnickou školu v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu, ten nejúžasnější tábor na světě, letos pojedu pojedenácté a potřetí jako praktikantka. Volný čas ráda trávím s rodinou a hlavně přáteli. Ráda poslouchám hudbu, čtu knihy a ve škole se hodně věnuji první pomoci. Prázdniny bez tábora bych si už neuměla vůbec představit, proto se něj už moc těším.

Martin Toman
Praktikant

Martin Toman

Je mi 18 let, bydlím v malé vesnici u Pelhřimova. Na tábor jedu tenhle rok posedmé. Studuji obor Informační technologie na Střední škole spojů a informatiky v Táboře. Mezi mé koníčky patří basketbal a historický šerm. Na tábor se velice těším.

Jaromír Krupka
Praktikant

Jaromír Krupka

Ahoj, jmenuji se Jaromír Krupka, v dubnu mi bude 17 let a chodím na střední školu v Sezimově Ústí. Na Bílé skále jsem byl poprvé ve druhé třídě a vždy jsem si to tam moc užil. Nejraději se věnuji skákání na mém freestyle MTB a všem možným sportům. Nyní se mohu na tábor vrátit, už podruhé jako praktikant.

Jana Straková
Praktikantka

Jana Straková

Jmenuji se Jana, je mi 17 let. Na Bílou skálu jezdím už čtvrtým rokem. Bydlím v Aši. Studuji druhým rokem obor kadeřník. Ráda sportuji a tancuji. O volném čase chodím na brigádu.

Láďa Sztrapek
Praktikant

Láďa Sztrapek

Ahoj jmenuji se Láďa, ale hodně lidí mi říkají Fizmi. Hraju rád fotbal, basketbal, volejbal...Také rád běhám, tancuju a trochu beatboxuju. Budu rád, když to budete chtít slyšet. Je mi 17 let a na tábory jezdím už od malička. Rád pomůžu všem s čímkoliv - stačí říct. Také rád poslouchám rap a dobré vtipy. Tak ahoj na táboře, těším se na vás.

Vašek Brtník
Praktikant

Vašek Brtník

Čau, já jsem Vašek a je mi 16 let. Rád se směju a poznávám nové lidi. Na Bílou skálu pojedu pošesté a poprvé jako praktikant. Moc se těším na dobrodružství, které s vámi zažiju.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor