II. běh 2018: Svět zítřka

II. běh 2018: Svět zítřka

Stavba dosud největšího urychlovače částic se chýlí ke konci, a i Vy můžete být svědci jeho spuštění. Žádný z předních světových vědců, včetně slavného fyzika Steven Hawkinga, si nemůže nechat ujít tuto jedinečnou událost!

Ihned po zahájení provozu urychlovače bude realizován experiment mající nalézt odpovědi na základní otázky vesmíru. Pokud vše půjde dle předpokladů, mohl by svět, jak ho známe, již brzy přestat existovat. Země bude oplývat blahem a přebytky, práci budou vykonávat neúnavní roboti a létající auta budou brázdit nebe. Báječný svět zítřka je již na dosah! Buďte u jeho zrodu! Vstupenky na spuštění urychlovače jsou již v prodeji.

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:15.7.2018 od 9:00
Odjezd z tábora:28.7.2018 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Filip Řeřicha
Zdravotník

Filip Řeřicha

Je mu 42 let, 18. rokem pracuje jako lékař v nemocnici v Jindřichově Hradci. Nadšeným táborníkem se stal ve svých čtyřech letech, po dvacetileté odmlce se nyní navrací se stejným nadšením a očekáváním. Je ženatý a má 3 dcery. Volný čas, kterého má poskromnu, si nejraději užívá s rodinou, nebo se včelami. Těší se na vše, co táborový pobyt s dětmi přinese.

Jirka Míchal
Vedoucí

Jirka Míchal

Je mu 40 let a na Bílé skále byl poprvé v roce 1987. Od té doby vystřídal na táboře různé role (dítě, praktikant, vedoucí, člen vedení, lev,…) Vysněné kariéry pasáčka krav se musel bohužel vzdát a živí se jako IT specialista. Rád čte, běhá, vymýšlí si, jezdí na kole a spřádá neuskutečnitelné plány.

Petra Mazancová
Vedoucí

Petra Mazancová

Je jí 21 let a druhým rokem studuje právnickou fakultu v Olomouci. Na Bílou skálu jede letos posedmé ale pořád se těší jako poprvé. Miluje cestování, sporty a divadlo.

Vendula Jahodová
Vedoucí

Vendula Jahodová

Je jí 19 let. Na Bílou skálu jezdí již od svých šesti let. Čtvrtým rokem studuje na Střední zdravotnické škole v Jindřichově Hradci. Ve volném čase se ráda věnuje hudbě - hraje na kytaru, ukulele a darbuku, ráda zpívá. Už se nemůže dočkat prázdnin a pobytu na Bílé skále.

Jonáš Slusariuc
Praktikant

Jonáš Slusariuc

Tato hodná duše jménem Jonáš se vyklubala na svět v Praze, nyní žije v městečku s názvem Stochov. Je mu 15 let. Celý jeho život je svázaný se sportem, chodil na školu s rozšířenou sportovní výukou kde měl atletiku, 11 let hraje fotbal a ve volném čase sportuje s kamarády. Na tábory jezdí již od 3 let a nejsou pro něj prázdniny bez tábora. Na Bílé skále byl poprvé v roce 2011. Rád se baví, soutěží, je pro každou srandu a velice rád vyhrává. Jako praktikant pojede poprvé.

Šárka Jahodová
Praktikantka

Šárka Jahodová

Je studentkou Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Mezi její koníčky patří tanec, kreslení, jízda na koni a také práce s dětmi. Na Bílou skálu se jako každý rok moc těší. Prázdniny bez tábora už si nedokáže ani představit.

Iveta Bindrová
Praktikantka

Iveta Bindrová

Na táboře byla celkem sedmkrát jako dítě a dvakrát jako praktikantka. Mezi její záliby patří atletika, příroda a dobrá hudba. Studuje bezpečnostně právní ochranu v Jihlavě.

Zdeněk Leitkep
Praktikant

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos podesáté a rozhodně ne naposled. Profesně se věnuje převážně tvorbě webových stránek a raději se vyhýbá manuální práci :-D

Filip Štoidl
Praktikant

Filip Štoidl

Na Bílou skálu jezdí již od útlého věku. Letos to bude celkově podeváté, podruhé jako praktikant. Studuje Obchodní akademii T. G. Masaryka v Jindřichové Hradci. Mezi jeho největší záliby patří sport, do kterého se dokáže ponořit se vším všudy. Jeho jediná láska je basketbal, té se věnuje každou volnou chvíli.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor