III. běh 2018: Legendy rytířů kulatého stolu

III. běh 2018: Legendy rytířů kulatého stolu

Přihláška na letní tábor 2018

Cena poukazu: 4 835,00 Kč (3 995,87 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:29.7.2018 od 9:00
Odjezd z tábora:11.8.2018 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Na vědomost se dává, že se blíží slavnostní rytířský turnaj, který se bude konat na počest zesnulého krále Uthera Pendragona a jehož hlavním cílem je nalézt nového vladaře. Zkouška pro výběr budoucího pána je následující: „Kdo z tohoto kamene meč vytáhne, nechť se stane králem Anglie podle práva i rodem".
Zavítej mezi nás i ty! Zažij neopakovatelnou atmosféru rytířského klání, poznej udatné hrdiny a změř s nimi své síly a schopnosti. Jen Bůh ví, zda se králem nestaneš právě ty!

Náš tým vedoucích:

Vojta
Vedení

Vojta

Ahoj! Moje jméno je Vojta a jedu na tábor jako sporťák. Je mi 22 let a studuji v Brně. Moje koníčky jsou cestování, sport a motorismus. Na tábor jezdím už řadu let a je to pro mě vždy to nejlepší z celého léta!

Famfy
Vedení

Famfy

Ahoj, já jsem Famfy, je mi 21 let. Studoval jsem na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci a momentálně jsem studentem Geografické kartografie Masarykovy univerzity v Brně. Na Bílou skálu jedu počtvrté a na jiné letní tábory jezdím od mala. Mám rád sport, srandu a tábory na Bílé skále!

Dede
Vedení

Dede

10 hlavních bodů o Dede: 1. Mám ráda svou rodinu. 2. Ráda spím. 3. Volný čas nejraději zaplňuji chvílemi s přáteli, rodinou na Bílé skále. 4. Jsem knihomol. 5. Nemám televizi, ale mou nejoblíbenější ukolébavkou jsou Simpsonovi. 6. Neumím a mám zakázáno zpívat. 7. Nejlépe si odpočinu, když vymýšlím CTH. 8. Proto, abych se rozběhla, musím před sebou vidět míč- důsledek házené, volejbalu! 9. Nejím polévky, je to zbytečné jídlo... 10. Přiznávám, jsem učitelka!

Vlče

Vlče

Ahoj, jsem Vlče a je mi 22 let. Mezi mé koníčky nejvíce patří sporty, které také studuji na Karlově univerzitě, zejména pak basketbal, tenis a sjíždění sněhu na čemkoliv. Rád poslouchám hudbu a koukám na filmy. Na tábor jedu již počtvrté a stále mne to tam neskutečně baví.

Klárka

Klárka

Ahoj, já jsem Klára a po roční pauze se letos vracím na Skálu už potřetí. Je mi 23 let a většinu roku trávím v Brně, kde již pátým rokem studuji dějiny umění. Mám ráda výlety za kulturou, spánek, legraci všeho druhu, kávu a čokoládu, ale ze všeho nejraději potkávám nové přátele. Pokud i ty, doufám, že se v srpnu uvidíme. Budu se těšit!

Ája

Ája

Letos už nedokážu spočítat, pokolikáté na tábor jedu. Poprvé jsem na Bílé skále byla jako vysokoškolačka, poslední roky už tu trávím učitelské prázdniny. Ačkoliv je těch 14 dní vyčerpávajících, celý rok se nemůžu dočkat vstávání do rosy, lítání po lese, obědvání pod lípou, křiku 140 dětí a ticha, když všechny po náročném dni usnou

Dan

Dan

Zdarec, jmenuji se Dan. Je mi 18 let a studuji 3. rokem na Střední průmyslové škole v Třebíči obor mechanik seřizovač. Mezi mé záliby patří fotbal a hokej. Na Bílou skálu jedu posedmé, ale druhým rokem jako praktikant. Už teď se těším na skvělých 14 dní a ještě víc až poznám spoustu nových lidí. Tak na táboře.

Mourek

Mourek

Zdarec, já jsem Martin, ale na táboře jsem si zasloužil přezdívku Mourek. Je mi 19 a pokouším se dostudovat poslední rok na gymnáziu v Jindřichově Hradci. Mám rád zábavu a zároveň problémy všeho druhu, jelikož je způsobuji já. Tábor přijedu obohatit o svoji účast už počtvrté a doufám, že těch 14 dní prožijeme spolu na Bílé skále. Už se nemůžu dočkat na další léto se skvělou partou na super místě.

Terka

Terka

"Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdy si na to pamatuje" (Antonie de Saint-Exupéry). Jmenuji se Tereza, je mi 27 let a jsem učitelka. Ráda jím, výtvarně tvořím, trávím čas v přírodě a pohybu se nevyhýbám. Již pár let do mých letních prázdnin neodmyslitelně patří pobyt na Bílé skále.. Kde jinde zažiješ tolik zábavy, potkáš nové lidi a objevíš neobjevené? Pojeď i TY s námi vstříc novému dobrodružství..

Verča

Verča

Ahooj...Jmenuji se Veronika Kozáková a všichni mi říkají Verčo, nebo Veru. Je mi 17 let a druhým rokem studuji na Obchodní akademii T.G.Masaryka. Na tábor pojedu již podesáté a podruhé jako praktikantka. Mezi mé koníčky patří hlavně tanec,sporty všeho druhu a hlavně tábor, bez kterého si léto nedokážu představit. Ráda trávím čas s dětmi, proto se už na vás v červenci moc, moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Vránovka

Vránovka

Jmenuji se Kateřina Vránová a je mi 20 let. Studuji na vyšší zdravotnické škole v Praze. Na LDT Bílá skála jezdím už řadu let, nejprve jako dítě, poté jako praktikantka a už i jako vedoucí. Mezi mé zájmy patří plavání s handicapovanými dětmi a volejbal. Na letošní tábor se velice těším a doufám, že si ho opět pořádně užijeme.

Malinový Fáňa

Malinový Fáňa

Ahoj, jmenuji se Fanda. Je mi 19 let a na tábor jedu již poosmé. Navštěvuji Střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor požární ochrana. Mezi mé koníčky patří sporty fotbal a florbal. Na tábor se moc těším a doufám, že si to společně užijeme.

Fotogalerie: 3. běh 2018

3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018 3. běh 2018
Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor