IV. běh 2018: La Mafia - krevní msta podsvětí

IV. běh 2018: La Mafia - krevní msta podsvětí

Nejstarší bosové stárnou a ztrácejí pevnou půdu pod nohama. Disciplína rodů se vytrácí, podsvětím vládne chaos a vliv mafiánů v zemi už v podstatě neexistuje. Je čas na změnu, je čas zkoušek, úkolů a testů. Je čas určit, který z žijících rodů převezme vládu nad celou mafií a opět pozvedne její jméno. Chceš být hlavním bosem? Chceš vést ostatní rody a mít největší vliv v zemi? Přijeď do centra na Bílou skálu a otestuj své schopnosti.... Buď však na pozoru, ne všechno je tak, jak na první pohled vypadá.

Přihláška na letní tábor 2018

Náš tým vedoucích:

Coufy
Hlavní vedoucí

Coufy

Jarda Coufal, řečený Coufy, Jářek, Sláveček, rozený „léta Páně“ 1982, je z Českých Budějovic a vystudoval MŠ,ZŠ,SŠ. Na letní tábory jezdil jako dítě a pokračoval i jako sporťák, vedoucí a hlavní vedoucí. Má rád sport všeho druhu, ale jeho hlavním sportem je basket, kterému se věnuje od svých deseti let. Rád čundruje a toulá se přírodou, hraje na kytaru a cvičí a pracuje se psy. Tábory na Bílé skále jsou pro něj velkým koníčkem, na který už spoustu let nedá dopustit.

Baly
Sporťák

Baly

Michal “Baly” Vítovec je českobudějovický rodák. Svou tábornickou éru započal na hokejových sportovních soustředěních v osmi letech. Od té doby se účastní táborů postupně jako dítě, vedoucí až po hlavního vedoucího tábora. V letošním roce si „hlavase“ prohodil s Coufym, a protože miluje všechny sporty, nevyhnula se mu funkce sporťáka. Obživu mu zajišťují práce projektanta a fotografa. Rád se toulá lesem se svým ričounem Garpem a hledá zábavu, kde se dá.

Mates
Zástupce hlavase 2.

Mates

Původem z Českých Budějovic, super ročník 89. Vystudoval VŠE a následně i University of Amsterdam, účetnictví a kontroling. S tábořením začal jako skaut v 6 letech a záliba mu zůstala až dodnes. Jako vedoucí se současnou partou jezdí od roku 2008. Přes týden pracuje v bance, kde působí jako projektový manažer, a ve zbytku volného času praktikuje nejraději odpočinek (nejlépe s kamarády) - ať už na toulkách přírodou, nebo kdekoliv jinde.

Kevin
Oddílák

Kevin

Jmenuje se Denis Daněk, ale ostatní mu říkají Kevin. Je mu 18 let a narodil se v březnu. Studuje na Českém reálném gymnáziu 4. rokem. Na tábor jezdí od 8 let. Jeho první tábor se konal roku 2007. Má rád všechny druhy sportu. Je velice hravý a rád pracuje v týmu.

Hafy
Oddílák

Hafy

Tohle je Honza a je mu 21 let. Každý, kdo ho zná, mu ale neřekne jinak než Hafy. Hafy je přátelský, je s ním spousta srandy a je pro každou ptákovinu. Studuje v Praze na ČVUT, která mu dává dost zabrat. Také hraje v Českých Budějovicích americký fotbal, který je jeho největším koníčkem.

Domča
Oddílák

Domča

Jmenuje se Dominik, ale každý na něho volá Dome, Domíno nebo Domčo. Pochází z Českých Budějovic. Je mu 25 let a je čerstvě diplomovaný architekt. Na tábory jezdí od svých šesti a baví ho to natolik, že plynule z role dítěte, jestli to přečteš až sem, tak se při příjezdu hlas a dostaneš drobnost, přešel do role vedoucího. Mezi jeho záliby patří sporty všeho druhu, hraní her, kreslení a všechno, co dělá… Letos já a moje rodina jsme číslo 1!!!

Fíla
Oddílák

Fíla

Pochází z Českých Budějovic. Je mu 23 let, vystudoval gymnázium a nyní studuje na vysoké škole v Praze. Jeho zálibou jsou dětské tábory, na které jezdí už od brzkého dětství. S touto skupinou vedoucích jezdil 6 let jako dítě, poté jel dvakrát jako praktikant a nyní jezdí jako oddílový vedoucí. Rád sportuje a hraje hry.

Ája
Oddílák

Ája

Je z Plzně, bude jí 23 a s touhle partou jezdí už od roku 2004. Když se zrovna nevěnuje studiu anglistiky-amerikanistiky na VŠ v Praze, ráda zpívá, maluje nebo jinak tvoří. Na táboře tedy platí za kreativní prvek.

Johy
Oddílák

Johy

Ahoj, jmenuji se Johana, ale všichni mi říkají Johy. Je mi 26 let a jsem speciální pedagog. Na tábor s touhle bandou lidí jezdím už od roku 2006. Nejdřív jako dítě, pak praktikant a nyní jako vedoucí. Vždycky je to s nimi nejlepších 14 dní za celý rok. Pojď si i ty užít skvělých 14 dní s námi. Budu se těšit!

Štefy
Oddílák

Štefy

Jmenuje se Martin, ale nikdo mu neřekne jinak než Štefy. Je mu 21 let a pochází z Českých Budějovic. Studuje ekonomku na Západočeské univerzitě a hraje basketbal. Jeho základní pravidla jsou: „Času dost a hlavně musí bejt pohoda". Jako vedoucí byl poprvé minulý rok a bylo to super, tak proč by to tenhle rok nemělo být ještě lepší?

Ema
Praktikantka

Ema

Narodila se roku 2001 a na tábory jezdí už od svých osmi let. Současně studuje na Česko-Anglickém gymnáziu v Českých Budějovicích. Po vystudování by chtěla studovat pedagogiku a učení se věnovat i v budoucnu. Nejraději ze všeho čte, hraje na hudební nástroje, zpívá, bruslí, nebo také tráví čas se svými mladšími sestrami a vůbec celou rodinou.

Kája
Praktikantka

Kája

Karolína (stačí Kája) Bednářová, aktuálně studentka střední pedagogické školy se zájmem ve čtení (hlavně fantasy), umění a hrách (jak deskových, tak počítačových). Avšak většinu volného času tráví rozhodováním co si přečíst, nebo na jaký seriál se podívá. Ve škole je fascinovaná psychologií, ale nedá dopustit ani na milovaný dějepis. Letní tábory navštěvuje už odmalička a v nejbližší době nehodlá určitě přestat.

Jirka Šustr
praktikant

Jirka Šustr

Jirka Šustr, student Střední průmyslové školy stavební v Českých Budějovicích. Na tábor jezdí od svých devíti let a letos pojede poprvé jako praktikant. Hraje florbal a baví ho všechny sporty.

Zuzana
Oddílový vedoucí

Zuzana

Moje jméno je Zuzana, ale kamarádi mi letos při studiu ve Švédsku začali říkat “Zana/o”. Pocházím z Českých Budějovic a na táboře jsem byla prvně už jako prcek díky tátovi, jako hlavnímu vedoucímu. Ve volným čase jezdím hodně na lyžích, cestuju, věnuju se hudbě a občas se i ukážu na VŠE v Praze, kde studuji cestovní ruch. Léta strávená na táboře patří k těm nejlepším, a proto neváhej a pojeď s námi!

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor