I.běh 2019 - Modrá legenda

I.běh 2019 - Modrá legenda

Hledáme všechny, kdo se nebojí vstoupit do neznámých míst.

Hledáme ty, kteří věří, že každé zlo najde své přemožitele.

Hledáme každého, kdo pomůže najít ztracenou modrou vesnici, vytvořit základnu dobra a odvrátit zlo, které se nezadržitelně přibližuje.

Přidej se k nám a heslo je : Modrá je dobrá.

Náš tým vedoucích:

Tereza Housková
Hlavní vedoucí

Tereza Housková

Ahoj! Je mi 26 let. S táborem Bílá skála jsem začala v roce 2002, kde jsem vystřídala pozici dítěte, praktikanta, vedoucího, zástupce hlavního vedoucího a letos mám premiéru jako hlavní vedoucí. Mám vystudovanou všeobecnou sestru. V současné době žiji v Londýně (v době tábora už budu nejspíš zase o kus dál). Miluji žlutou barvu, přírodu, knihy a úsměv na tváři. Nemám v lásce plastové obaly, pavouky a brzké ranní vstávání. Doufám, že si tábor zamilujete stejně jako já. Letos to bude už jen podle názvu legendární!

Matěj Svozil
Zástupce hlavního vedoucího

Matěj Svozil

Jmenuji se Matěj Svozil a v době tábora mi bude 20 let. Minulý rok jsem úspěšně složil maturitní zkoušku v oboru Požární ochrana na Střední škole Polytechnické v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu jezdím už od mala, kromě hlavního vedoucího jsem si prošel všechny funkce. Mám rád každý sport, jak kolektivní, tak individuální, na který si jen vzpomenete. Kromě šachů, ty neumím. Své volné chvíle rád trávím v partě s přáteli. Nejvíce se věnuji požárnímu sportu. Těším se na Vás.

Michala Malánová
Back office

Michala Malánová

Jmenuji se už přes třicet let Míša a už tu nehodlám říkat svůj věk, ale evidentně mě ještě z tábora jen tak nic nevystrnadí, ba naopak! Několik posledních let mě moje vlastní děti motivují na tábor jezdit. Tak doufám, že se letos pokusíme nachystat pro nové děti i stálice super program a doufám, že zvítězíme nad nudou, rozluštíme modrou legendu a pomůžeme vrátit vše do správných kolejí!

Monika Křížová
Zdravotnice

Monika Křížová

Je mi 26 let. V Českých Budějovicích jsem vystudovala obor Všeobecná zdravotní sestra. Už několik let pracuji na anesteziologicko resuscitačním oddělení v Pelhřimově. Jezdím na školy v přírodě a dělám zdravotníka na různých sportovních akcích. Mám ráda svého pejska, hory, lezení, knížky a dobré jídlo.

Martin Hádek
VEDENÍ

Martin Hádek

Ahoooj! Jmenuji se Velký Princ, ale někteří mě oslovují Martine, takže to nechám na vás :D. Zpátky v čase jsem každoročně užíval letních prázdnin na dětských táborech a mohu s radostí říct, že Bílá Skála je můj nejoblíbenější. Tento rok si pro mě tábor nádhernou shodou okolností přišel sám. Mám mnoho zajimavých dovedností, zájmů a talentů co mi dělají radost. Pohyb ve formě workoutu, stretchingu a spontáního tance při ranním šálku vody. Rád čtu moudré knihy, vždy si najdu chvilku na výlet vesmírem a radovánky s větrem. Mým největším talentem je vytvořit úsměv od ucha k uchu a momentálně objevují další a to je kreativní tvorba celotáborové hry a pomc s vedením celéhoh programu. Taky jsem byl malý kluk! Vím co to je legrace a život v srdci fantazie. Takže si pište za ucho,držte kloubouky a doražte v modrou neděli! Bájo.

Kristýna Žlábková
Vedoucí

Kristýna Žlábková

Ahoj, jmenuji se Kristýna, bude mi 20 let a bydlím v Rudolfově, nedaleko Českých Budějovic, kde na Jihočeské univerzitě studuji obor Sociální práce ve veřejné správě. Volný čas ráda trávím s přítelem a s rodinou, ráda poslouchám hudbu, cestuji, spím a sleduji hokejová utkání. Na Bílou skálu jezdím asi od 8 let, letos pojedu podruhé jako vedoucí a už se na vás moc těším!

Vladimír Nováček
Vedoucí

Vladimír Nováček

Ahoj! Je mi 24 let a momentálně žiju v Liberci. Jsem v posledním ročníku Technickoé univerzity v Liberci – obor sportovní management. Miluju hudbu.

Vojtěch Víteček
Vedoucí

Vojtěch Víteček

Jmenuji se Vojta, je mi 21 let, bydlím v Blažejově nedaleko Bílé skály. Na tábor jedu letos popáté. Studoval jsem na Střední škole polytechnické v Českých Budějovicích obor požární ochrana. Mám rád všechny sporty a jakoukoli zábavu v kolektivu. Bílou skálu jsem si oblíbil a velice rád se sem opět vracím.

Martin Toman
Vedoucí

Martin Toman

Je mi 19 let, bydlím v malé vesnici u Pelhřimova. Na tábor jedu tenhle rok poosmé. Studuji posledním rokem obor Informační technologie na Střední škole spojů a informatiky v Táboře. Mezi mé koníčky patří volejbal a historický šerm. Na tábor se velice těším jako každý rok. :)

Ondřej Joza
Vedoucí

Ondřej Joza

Jmenuji se Ondra, je mi 21 let a bydlím v Kamenici nad Lipou. Na Bílé skále jsem byl čtyři roky po sobě, třikrát jako dítě a jednou jako praktikant, ale tentokrát pojedu po pětileté přestávce jako vedoucí. Rád fotím a sportuji, dlouhodobě se věnuji fotbalu a poslední rok turistice a crossfitu. Studentská léta mám za sebou a stal jsem se vedoucím malého pracoviště v pelhřimovském Agrostroji. Těším se až se opět podívám na Bílou skálu a společně si to všichni užijeme.

Jakub Neužil
Oddílový vedoucí

Jakub Neužil

Ahoj! Jmenuji se Kuba Neužil, ale všichni mi říkají Áža. Je mi 21 let a pocházím z Třeboně. Ve svém volném čase se rád věnuji sportu, a to především házené, kterou hraji odmalička, nebo se rád potápím. Rád trávím svůj volný čas i se svými kamarády, i proto se vždy rád na Skálu vracím. Na Skálu jedu letos již po osmé.

Eva Počátecká
Vedoucí

Eva Počátecká

Ahoj jmenuji se Evča je mi 19 let a bydlím v obci Studená nedaleko Jindřichova Hradce. Studuji čtvrtým rokem Střední zdravotnickou školu v Jindřichově Hradci a letos se budu pokoušet úspěšně odmaturovat.Na Bílou Skálu, ten nejúžasnější tábor na světě, letos pojedu podvanácté a podruhé jako vedoucí. Volný čas ráda trávím s rodinou, s přítelem a s přáteli. Ráda poslouchám hudbu a ve škole se hodně věnuji První pomoci. Prázdniny bez tábora bych si už neuměla vůbec představit, a proto se už moc těším . Tak ahoj na táboře a doufám že si to společně všichni moc užijeme.

Jaroslav Houser
VEDOUCÍ

Jaroslav Houser

Jmenuji se Jaroslav Houser a v době tábora mi bude 23 let. Studuji v Praze na ČVUT obor Radiologický asistent. Mezi mé záliby patří fotbal a celkově sport, dále mě baví také karetní hry. Na letní tábor se těším a doufám, že si to všichni užijeme.

Jiří Poděbradský
Vedoucí

Jiří Poděbradský

Ahoj, jmenuji se Jirka a bydlím v Kamenici nad Lipou. Je mi 25 let a pracuji v Pelhřimově, v Agrostroji. Mezi moje zájmy patří sport, četba, výlety do přírody a trocha lenošení u počítače. Jsem pro každou srandu a mám pořád dobrou náladu. Na letní tábor se moc těším a doufám, že si ho všichni dosyta užijeme.

Tereza Schmidtová
Vedoucí

Tereza Schmidtová

Ahoj, jmenuju se Terka Schmidtová, je mi 20 let, pocházím z Jindřichova Hradce a momentálně studuji pedagogickou fakultu MU v Brně. Ráda kreslím, hraju deskové hry a miluju kočky! Tento tábor už jsem měla možnost poznat ze všech možných stran. Ze strany dítěte, praktikanta, z okénka kuchyně a letos poprvé i jako vedoucí. Bílá skála pro mě znamená nejlépe užitých 14 dní v roce. Už se těším na nové zážitky a na děti, které přijedou!

Vojtěch Koranda
Vedoucí

Vojtěch Koranda

Ahoj ahoj, jmenuji se Vojta, studuji obor Zdravotnický záchranář na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci a na Bílou skálu pojedu již potřetí, tentokrát jako vedoucí. Těším se na nové kamarády a na nejvíc na nové zážitky, které spolu v červenci zažijeme!

Marie Kopřivová
Vedoucí

Marie Kopřivová

Ahoj. Jmenuju se Mája, je mi 18 let a bydlím v Jindřichově Hradci. Už třetím rokem studuji střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích, obor laboratorní asistent. Ve svém volném čase ráda sportuju. Na tábor jezdím už od svých 6 let. A jako vždy se letos moc těším.

Vašek Brtník
Praktikant

Vašek Brtník

Ahoj, já jsem Vašek a je mi 17 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Rád jezdím na lyžích a rád zkouším nové věci. Celý rok se těším na prázdniny, až budu moct nechat školy a vydat se na úžasných 14 dní s vámi na Bílé skále. Doufám, že si to společně užijeme.

Šárka Jahodová
Praktikantka

Šárka Jahodová

Ahoj, jmenuji se Šárka a je mi 17 let. Bydlím v Jindřichově Hradci, kde také studuji na Gymnáziu Vítězslava Nováka. Ve volném čase tancuji, kreslím a trávím čas s přáteli. Na tábor jezdím od mala a jako pokaždé uz se moc těším na krásných 14 dní.

Daniel Solař
Praktikant

Daniel Solař

Ahoj děcka, jmenuji se Dan. Je mi 19 let a jsem v maturitním ročníku na střední škole, kde se budu snažit udělat maturitní zkoušku. Mám rád všechny míčové sporty krom basketbalu. Svůj volný čas věnuji ježdění na motorce a své přítelkyni. Jsem velice usměvavý člověk a mám rád vtipy. Už se moc těším na krásných 14 dní. Doufám, že si užijeme tábor s úsměvem a ve zdraví.

Jan Nezbeda
Praktikant

Jan Nezbeda

Ahoj všichni! Jméno mé je Honza a na Bílou Skálu se chystám už po....... já už to vlastně ani nepočítám. Již od mých šesti let jsem si nikdy nenechal ujít tu skvělou kombinaci krásné jihočeské přírody a úžasného kolektivu dětí a vedoucích. Je mi 17 let a momentálně jsem v druhém ročníku na gymnáziu. Mám rád všechny sporty a jsem pro každou legraci. Taky trochu hraji na kytaru, kterou na tábor určitě beru s sebou. Jako praktikant budu na Skále druhým rokem. Těším se na vás :).

Patrik Demeter
Praktikant

Patrik Demeter

Zdravím vás! Já jsem Páťa a je mi 18 let. Studuji ekonomické lyceum v Jindřichově Hradci, jsem pro každý sport a moc rád vám brnknu na kytaru. Na tábor jedu po několikáté a proto jsem si už k Bílé skále vytvořil srdeční pouto. Moc se těším na společné dva týdny, tak ahoj v létě!:)

Radim Skála
Praktikant

Radim Skála

Pocházím z Komárova, vesnice u Berouna, a na Bílou skálu už pravidelně jezdím pomalu pět let. Letos to bude má premiéra v roli praktikanta. Je mi šestnáct let a navštěvuji Gymnázium Václava Hraběte v Hořovicích. Mezi mé zájmy se řadí mimo literaturu a přírodní vědy také entomologie a společenské tance. Na Bílou skálu se vždy rád vracím a mám na ni skvělé vzpomínky.

František Mikulec
PRAKTIKANT

František Mikulec

Jmenuju se Franta. Na Bílé skále jsem byl hodněkrát, ale nikdy jako na letním táboře. Letos jedu jako praktikant poprvé. Je mi 17 let a studuji druhý ročník Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Rád fotím a hraju na kytaru.

Markéta Puflerová
PRAKTIKANTKA

Markéta Puflerová

Jmenuji se Markéta, je mi 16 let a chodím na střední školu. Mám ráda hudbu nejen jako posluchač, tudíž hraji na klavír a ukulele a ve zbytku času mi dělá dobře si jen tak pro zábavu psát. Na Bílou skálu jedu již poněkolikáté, ale jako praktikantka prvně. Na všechno se už moc těším!

Lukáš Mifka
Praktikant

Lukáš Mifka

Mé jméno je Lukáš, je mi 21 let a pocházím z Kamenice nad Lipou. Na Bílé Skále jsem byl třikrát jako dítě, nyní si poprvé vyzkouším pozici praktikanta. Od dětství se věnuji fotbalu, posledních pár let pravidelně navštěvuji posilovny a spoustu mého času zabere hraní počítačových her. Po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem prošel několik pracovních štací, nyní si vydělávám na chleba jako operátor cnc stroje v Českých Budějovicích. Tak se mějte a doufám, že se uvidíme o prázdninách na Skále.

Tereza Valchová
Praktikantka

Tereza Valchová

Ahoj, já jsem Terezka a je mi 17 let, bydlím v Říčanech u Prahy a studuji říčanské gymnázium. Na Bílou skálu, nejlepší tábor, co znám, pojedu letos po deváté a po třetí jako praktikantka. Jsem pro všechnu zábavu, ráda sportuju. Volný čas trávím s přáteli nebo na rugby, dříve jsem hrála volejbal a závodně tancovala akrobatický rock’n’roll. Moc se těším na léto, na prázdniny a hlavně na tábor, který si společně užijeme!:)

Anna Leischnerová
Praktikantka

Anna Leischnerová

Jmenuji se Anička a je mi dvacet let. Žiji ve Znojmě, ale momentálně nejvíce času trávím v Brně, protože tam studuji vysokou školu pedagogickou. Mezi mé koníčky patří sport, nejvíce volejbal, kterému jsem se věnovala závodně, poté pěší a vodní turistika a kreativní činnost. Minulé prázdniny jsem se věnovala především práci, a proto jsem letos chtěla vyzkoušet něco nového a jet na tábor jako praktikantka.

Miroslava Zídková
Praktikantka

Miroslava Zídková

Ahoj jmenuji se Mirka a je mi 19 let. Bydlím v Kunžaku nedaleko Jindřichova Hradce. Jsem vystudovaná zlatnice a nyní studuji prvním rokem nástavbové studium v Praze. Na tábor jezdím od první třídy a letos pojedu poprvé jako praktikant. Ve svém volném čase trávím nejvíce času s mým milovaným pejskem Besy, rodinou, nebo přáteli. Také ráda čtu knihy a hraju všelijaké hry. Na tábor se už moc těším.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor