II.běh 2019 - Schettinova odysea

II.běh 2019 - Schettinova odysea

Nizozemská Východoindická společnost hledá odvážné hrdiny z řad neohrožených námořníků, kteří by se rádi připojili ke kapitánu Schettinovi na jeho další zaoceánské výpravě.

Ti, co se těchto riskantních plaveb do neprobádaných končin v minulosti zúčastnili, jsou nyní považováni za objevitele a průkopníky. Získali bohatství, kurděje, někteří slušivé dřevěné protézy, ale také respekt svého okolí a přízeň půvabných žen. I ty můžeš být jedním z nich! Váhat se nevyplatí. Přihlásit se můžeš na kterékoliv pobočce Nizozemské Východoindické.

Neváhej, vítr se zvedá, plachty vzdouvají, dobrodružství čeká!

Druhý běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 2.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jejich věk a telefonický kontakt na sebe. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Cena poukazu: 5 350,00 Kč (4 421,49 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:14.7.2019 od 9:00
Odjezd z tábora:27.7.2019 od 11:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Martin Jahoda
Vedení

Martin Jahoda

Je mu 43 let a od svých 24 let se snaží pedagogicky působit na puberťáky v domově mládeže. Je ženatý, má čtyři děti. Na Bílou skálu začal jezdit jako praktikant v roce 1991, proto si většinu současných vedoucích a praktikantů pamatuje jako děti v oddílech. Na tábor se každoročně hodně těší a rád se na něj podívá i v jinou dobu než druhých 14 dnů v červenci.

Zdeněk Jahoda
Vedení

Zdeněk Jahoda

Je mu 41 let a řadu let pracuje jako učitel na ZŠ. Na Bílou skálu jezdí od roku 1997, nejprve jako oddílový vedoucí, později se podílel na vedení. Má rád turistiku, přírodu, svoji práci, legraci, vlastní ženu a děti, hlavního vedoucího, detektivky a prázdniny.

Petr Pomazal
Vedení

Petr Pomazal

a.k.a. Pepe se narodil v Praze a vede řádný maloměšťácký život. Na tábor jezdí dobrovolně již řadu let, takže to má asi rád. Pozér bez názoru, co se na svět dívá pozitivní optikou. Ber, nebo nech být.

Pavel Bureš
Vedení

Pavel Bureš

Na Bílé skále známá firma. Jak by taky ne, když tam s tábornictvím začínal už ve svých sedmi letech. S prací s mládeží má bohaté zkušenosti, a to díky praxi na letních táborech, tak díky teorii vyčtené z knih Jaroslava Foglara. V civilním životě pracuje jako technický poradce prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu, čímž se mu splnil dětský sen být technickým poradcem prodejce těžních strojů pro hlubokodůlní těžbu. Jeho oblíbené životní moto: „Sportem ku zdraví, aneb ve zdravém těle zdravý duch“.

Petra Mazancová
Vedoucí

Petra Mazancová

Je jí 22 let a třetím rokem studuje právnickou fakultu v Olomouci. Na Bílou skálu jede letos poosmé, ale pořád se těší jako poprvé. Miluje cestování, sporty a divadlo.

Míša Babická
Vedoucí

Míša Babická

Už od 2. třídy ZŠ je věrným účastníkem Bílé skály. Nyní je jí 25 let. Po úspěšném studiu na pedagogické fakultě se vrhla na obor psychologie. Baví ji jakákoliv činnost s dětmi (zkušenosti jako sestra dvou mladších bratrů). Těší se na skvělý kolektiv, skvělý oddíl a další nepřekonatelné zážitky!

Lucie Holcová
Vedoucí

Lucie Holcová

Je jí 23 let. Studuje čtvrtým rokem Sociologii na Univerzitě Karlově a má ráda děti. Na Bílou skálu jezdí už od deseti let a nedá na ni dopustit, protože na ní strávila spoustu krásných chvil.

Natálie Reishigová
Vedoucí

Natálie Reishigová

Na tábor jezdí od roku 2006. Prázdniny bez Bílé skály si nedovede už ani představit. Studuje čtvrtým rokem SPŠO. S dětmi si rozumí, má totiž velikou rodinu a často musí hlídat neteře nebo synovce, aby jí zbůhdarma neskákali po hlavě, vymýšlí jim pro zábavu různý program

Vendula Jahodová
Vedoucí

Vendula Jahodová

Je jí 20 let. Na Bílou skálu jezdí již od svých šesti let. Studuje na Jihočeské univerzitě prvním rokem obor, který se nazývá Rehabilitační psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory. Ve volném čase se ráda věnuje hudbě - hraje na kytaru, ukulele a darbuku, ráda zpívá. Už se nemůže dočkat prázdnin a pobytu na Bílé skále.

Hanka Karpíšková
Vedoucí

Hanka Karpíšková

Je jí 22 let. Na Bílou skálu jezdila jako dítě, praktikantka a letos pojede počtvrté jako vedoucí. Studuje speciální pedagogiku v Brně a do budoucna by chtěla být logopedem. Ráda čte, zpívá a chodí na procházky. Jako malá hrála na klavír. Na Bílou skálu nedá dopustit a na tábor už se moc těší.

Natálie Kučerová
Vedoucí

Natálie Kučerová

Je jí 19 let, na tábor jede po několikáté, ale poprvé už jako vedoucí. Studuje ekonomické lyceum na obchodní akademii v Táboře. Ve svém volném čase buď hraje tenis nebo si krátí čas se svými přáteli. Na tábor se už nemůže dočkat, protože si léto bez něj nedokáže představit.

Ondřej Kazda
Vedoucí

Ondřej Kazda

a.k.a Byzon od září učí na třetí základní škole v Jindřichově Hradci. Na tábor pojede letos pošestnácté a léto bez něj už si neumí představit. Má rád přírodu, špagety, legraci a slovo "šupák".

Bára Machová
Vedoucí

Bára Machová

Je jí 19 let. Studuje na obchodní akademii v Českých Budějovicích, čtvrtým rokem obor ekonomické lyceum. Na Bílou skálu pojede už po podeváté, a tento rok jako vedoucí. Říká, že bez Bílé skály by to nebylo léto. Nejraději tráví volný čas se svými přáteli a ráda sportuje.

Petr Polák
Praktikant

Petr Polák

Je mu 16 let. Studuje na gymnáziu v Českých Budějovicích. Na tábor pojede podeváté, podruhé jako praktikant. Bílá skála se pro něj stala synonymem nejhezčí části prázdnin. Mezi jeho koníčky patří prakticky všechny týmové sporty, historie a trávení času s kamarády.

Zdeněk Leitkep
Praktikant

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos pojedenácté a rozhodně ne naposled. Profesně se věnuje převážně tvorbě webových stránek a raději se vyhýbá manuální práci ????

Adam Přikryl
Praktikant

Adam Přikryl

Adam žije od narození v malém městečku Studená. Jeho záliby jsou především sporty, konkrétněji fotbal, který hraje už od malička. Má velice rád zábavu, děti ale i soutěže. Na tábor jede již podeváté, podruhé jako praktikant. Léto si bez Bílé skály ani nedokáže představit, protože to je vždy nezapomenutelných 14 dní.

Bára Veselá
Praktikantka

Bára Veselá

17-letý nadšenec do hudby, sportu a chvil strávených s lidmi. Studuje gymnázium a letos to pro ni bude premiérový rok v roli praktikantky. Bydlí v Liberci, ale ta dálka za krásnými 14 dny jí za to stojí.

Michaela Gorská
Praktikantka

Michaela Gorská

Je jí 18 let. Studuje Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor pojede letos podesáté, potřetí jako praktikantka. Už pár let závodně tancuje, ráda tráví čas s kamarády a sportem. Už se moc těší na letošních skvělých 14 dní!

Šárka Jahodová
Praktikantka

Šárka Jahodová

Je jí 17 let. Bydlí v Jindřichově Hradci, kde v září nastoupí do 3. ročníku Gymnázia Vítězslava Nováka. Mezi její koníčky patří tanec, kreslení a práce s dětmi. Na tábor jezdí od mala a tráví zde spoustu času a už se, jako pokaždé, moc těší na krásných 14 dní.

David "Pražák" Vítek
Praktikant

David "Pražák" Vítek

Je mu 16 let. Na tábor pojede po čtvrté, tentokrát jako praktikant. Studuje obor Informačních technologií na střední škole v Praze. Zajímá se o moderní elektroniku, má rád lyžování na prudkých svazích a týmové hry, kde se projevuje jeho soutěživost. Tábor Bílá skála je pro něj oblíbeným místem letních aktivit a bezvadně stráveného času s kamarády.

Adéla Floriánová
Praktikantka

Adéla Floriánová

Studuje na Gymnáziu Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na táboře byla několikrát jako dítě a nyní pojede potřetí jako praktikantka. Hraje na violoncello, ráda zpívá a sportuje.

Lucie Matušincová
Praktikantka

Lucie Matušincová

Je jí 18 let. Studuje třetím rokem gymnázium v Jindřichově Hradci. Na Bílou skálu pojede již poosmé, potřetí jako praktikantka. Mezi její záliby patří tanec, hudba, sport, malování a trávení volného času se svými přáteli. Ráda poznává nové lidi, proto se na tábor už moc těší.

Vítek Černý
Praktikant

Vítek Černý

Bude mu 18 let. Na tábor jede podesáté, jedenáct let závodně plave. Zajímá ho historie a rád hraje různé hry. Léto bez Bílé skály si nedokáže představit.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor