III.běh 2019 - Sanatorium strašidel

III.běh 2019 - Sanatorium strašidel

Hledají se talentované persóny na pozici nimrodů z řádu venandi, jejichž úkolem je vystopovat, lapit a vyléčit strašidlo trpící neduhem. V poslední době valem přibývá nachlazených meluzín, vlkodlaků vegetariánů, vodníků s akvafóbií a dalších chorých strašidel. Jestliže nadpřirozená bytost nemůže vykonávat svou funkci, narušuje se křehká rovnováha našich dvou světů.

Chceš pomoci? Dostav se na zápis do školy a sanatoria pro strašidla U Svatého Kozloslava!

Třetí běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 3.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jejich věk a telefonický kontakt na sebe. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Náš tým vedoucích:

Boží Mářa
Vedení

Boží Mářa

Ani nevím, kdy jsem začal na dětské tábory jezdit, ale vím, že tam jezdím neskutečně rád. Jmenuji se Martin, mezi přáteli jsem znám jako Mářa a tento svět obývám 27 let. Miluji sezení u táborového ohně za zvuku kytary, běhání po lese a poznávání nových táborových tváří. Těším se na dalších 14 dní v prostředí skvělé Bílé skály!

Koza

Koza

Ahoj. Jmenuji se Kristýna Kozová, ale všichni mi říkají Kozo. Je mi 19 let a studuji na Obchodní akademii v Českých Budějovicích, kde také bydlím. Nejraději jím a spím. Na Skálu se každým rokem těším čím dál tím víc. Doufám, že si to spolu v létě zase užijeme. Jo, a řídím se citátem: "MILUJI TANEC V SOBĚ, A NE SEBE V TANCI!"

Bejra a Koloušek

Bejra a Koloušek

Ahojda, zdraví vás Koloušek a Bejra! Studujeme 4. ročník na obchodní akademii v Českých Budějovicích. Rádi sportujeme a trávíme čas s přáteli. Letos jedeme na tábor počtvrté a uvidíš, že po 14 dnech s námi se ti nebude chtít domů! Těšíme se na nové zážitky a spoustu legrace!

Kuba

Kuba

Já jsem Kuba a na tábory jezdím od mala. Jsem pro každou špatnost a legraci, hraji fotbal, ale nevadí mi jakýkoliv sport.

budoucí úča Vazy

budoucí úča Vazy

Zdárek, moje jméno je Káťa, ale většina lidí mi říká Vazy a je mi 19 let. Jsem pravá Budějčanda, ale studuji pedagogickou školu v Prachaticích. Na odreagování je můj nejlepší přítel foťák, nebo tužka a papír. Letos pojedu na Bílou skálu počtvrté a už se moc těším, až společně zažijeme veliké dobrodružství.

Hanča

Hanča

Čusíček, jmenuji se Hanka a je mi 28 let. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích a jsem učitelkou na druhém stupni ZŠ. K prázdninovému táboření jsem přičichla už jako dítě školou povinné, ale Bílou skálu jsem objevila až během vysokoškolských studií. Rychle mi přirostla k srdci, a tak není divu, že prázdniny strávím tradičně tady, a to už dokonce podeváté. Ráda čtu a lelkuju, což jsou jediné dvě činnosti, na které na Bílé skále opravdu není čas  Takže pokud chceš zažít to pravé prázdninové dobrodružství, neváhej a přijeď na Bílou skálu. Budu se těšit!

Kája

Kája

Nazdárek, jmenuji se Karolína Zemanová. Je mi 16 let a prvním rokem studuji Střední zdravotnickou školu v Táboře. Na Bílou skálu jezdím už pomalu šest let a letos poprvé jako praktikantka. Mojí vášní je tanec, zpěv a kreslení. Doufám, že si našich společných 14 dní pořádně užijeme. Budu se na vás moc těšit!

Sára

Sára

Ahooj, jmenuji se Sára Šnaidrová a je mi 17 let. Na tábor jedu již podeváté, ale poprvé jako praktikanta. Navštěvuji střední školu Kostku ve Vsetíně. Mezi mé koníčky patří tanec, čtení a trávený čas s rodinou a přáteli. Ráda trávím čas s dětmi, takže se na těch 14 dní strávených s vámi se už moc těším. Doufám, že si to společně pořádně užijeme.

Terezka

Terezka

Ahojky, jmenuji se Terka. Je mi 18 let a sedmým rokem studuji gymnázium v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu pojedu letos pošesté, třetím rokem jako praktikantka. Mám ráda snad úplně všechny zimní sporty, od krasobruslení až po lyže, také závodně tancuji. Už teď se nemůžu dočkat, až si to všichni společně na táboře užijeme.

Hanička

Hanička

Ahoj! Moje jméno je Hanča a je mi 17 let. Studuji na gymnáziu v Českých Budějovicích a mezi mé záliby patří sport všeho druhu, hlavně tedy fotbal a volejbal. Na tábor pojedu po čtvrté, poprvé však jako praktikanta a už teď se nemůžu dočkat, až si společně ty dva týdny užijeme!

Bláža

Bláža

Ahooj! Jmenuju se Tomáš, ale všichni mi říkaj Bláža.Je mi 18 let.Hraju fotbal ale mám rád i jiné sporty. Na tábor jedu poprvé. Už se moc těším, až se uvidíme.

Ivet

Ivet

AHOJ!! Moje jméno je Ivet a je mi 18 let. Na tábor jedu už pošesté, ale potřetí jako praktikantka. Navštěvuji druhým rokem Obchodní akademii T. G. Masaryka. Mojí největší zálibou jsou koně, kterým se věnuji od dětství. Ráda trávím čas s kamarády a rodinou. Moc už se těším na nová dobrodružství, co prožijeme všichni společně.

Peťa

Peťa

Ahoj, ahoj. Jmenuji se Petr a je mi 20 let. Na tábor jedu prvním rokem. Miluji všechny sporty, ale nejraději mám fotbal. Jsem pro každou srandu!! Moc se těším, až se uvidíme.

Fíla

Fíla

Ahoj, jsem Filip.Praktikanta budu dělat podruhé. Baví mě různé sportovní činnosti. Kdysi mě bavilo hrát na kytaru, hrával jsem fotbal. Nyní provozuji parkour a dělám osvětlovače ochotníkům.Už se těším na 14 dní s vámi.

Terka

Terka

Ahojky, já jsem Terka. Je mi 18 let a třetím rokem studuji Střední zdravotnickou školu v Mladé Boleslavi. Mám ráda procházky v přírodě, sport a kreslení. Letos jedu na tento tábor poprvé a moc se těším, až vás všechny poznám.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor