IV.běh 2019- RAGNAROK – začátek konce

IV.běh 2019- RAGNAROK – začátek konce

 RAGNAROK – začátek konce

Soumrak vikingské říše se blíží. Temné věštby Oracula nevěstí nic dobrého.

V kruté severské zemi bojuje osm vikingských kmenů o nadvládu. Žádný ale netuší, že se jedná o daleko víc – o přežití celé civilizace.

Dokáží se drsní seveřané ubránit malichernostem bohů? Nikdo neví, co bude zítra - Ragnarok se bliží!

Najde se ten, kdo si získá přízeň bohů svým odhodláním, statečností a chutí čelit novým výzvám? Existuje odvážný vikingský válečník, který se postaví osudu?

Přijeď a dokaž, že jsi to ty!

Náš tým vedoucích:

Jaroslav Coufal
Hlavas

Jaroslav Coufal

Jarda Coufal, řečený Coufy, Jářek, Sláveček, rozený „léta Páně“ 1982, je z Českých Budějovic a vystudoval MŠ,ZŠ,SŠ. Na letní tábory jezdil jako dítě a pokračoval i jako sporťák, vedoucí i hlavní vedoucí. V pracovních dnech chodí do banky, kde pracuje jako firemní bankéř. Má rád sport všeho druhu, ale jeho hlavním sportem je basket, kterému se věnuje od svých deseti let. Rád čundruje a toulá se přírodou, hraje na kytaru, cvičí a pracuje se psy. Tábory na Bílé skále jsou pro něj velkým koníčkem, na který už spoustu let nedá dopustit.

Matěj Kratochvíl
Zástupce hlavase

Matěj Kratochvíl

Původem z Českých Budějovic, super ročník 89. Vystudoval VŠE a následně i University of Amsterdam, účetnictví a kontroling. S tábořením začal jako skaut v 6 letech a záliba mu zůstala až dodnes. Jako vedoucí se současnou partou jezdí od roku 2008. Po různých zkušenostech v bankách a korporátech se vrátil do rodinné firmy, kde pracuje především na řízení financí, ve zbytcích volného času praktikuje nejraději odpočinek (nejlépe s kamarády) - ať už na toulkách přírodou, nebo kdekoliv jinde.

Michal "Baly" Vítovec
Sporťák

Michal "Baly" Vítovec

Michal “Baly” Vítovec je českobudějovický rodák, mlaďoch, ročník 82. Tábornickou éru započal na hokejových sportovních soustředěních v osmi letech. Od té doby se účastní táborů postupně jako dítě, vedoucí až po hlavního vedoucího tábora. Miluje všechny sporty, proto se mu nevyhnula ani funkce sporťáka. Obživu mu zajišťují práce projektanta, promotéra a fotografa. Rád se toulá lesem se svým ričounem Garpem a hledá zábavu, kde se dá.

Ondra Hellebrant
Přípravář

Ondra Hellebrant

Říká se mu Ondra. Narodil se roku 1980. Na tábory jezdil od svých šesti let, a protože došel k názoru, že není lépe stráveného času, než s kamarády venku při hraní her, pokračuje v účasti na letních táborech jako vedoucí a to již po několik let. Studoval na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích a ukončil studium na katedře Výchovy ke zdraví. Má rád lezení po skalách, jógu, běh a sporty vůbec. Aktivně nehraje na žádný hudební nástroj, je-li však příležitost a podmínky, zahraje na cokoliv. Nesnáší houby. Všechny houby. I žampiony jsou houby.

Linda Hetešová
Zástupkyně hlavase I.

Linda Hetešová

(Občas je možné zaslechnout Slinda) Je ročník 89 a má vystudovaný management cestovního ruchu. Přes rok se živí jako manažerka fotbalgolfových hřišť. S táborovou činností má bohaté zkušenosti po absolvování deseti skautských táborů jako dítě a dále jako vedoucí s kluky na Řadově. Letos na tábor jede asi 22. rokem a vyznačuje se větší spotřebou kávy. Její velkou láskou je oříšková Milka, vůně dezinfekce, jelení loje všeho druhu a zpěv v autě.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor