III.běh 2020 - Harry Potter - po stopách pana Filche a jeho kočky

III.běh 2020 - Harry Potter - po stopách pana Filche a jeho kočky

Bylo zlo v Bradavicích opravdu poraženo? Nebo se temná síla znovu probudí?

Čarovný svět se začíná měnit. Možná k tomu má co říct i pan Filch se svojí kočkou. Bohužel nikdo neví, kde jsou.

Je potřeba je vypátrat a připravit se na vzestup temnoty!

Přihlaš se do školy čar a kouzel. Magický svět na tebe čeká!

Doporučený seznam věcí k zabalení tábor najdete zde

Třetí běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 3.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jeho věk a telefonický kontakt na vás. Pokud se uvolní místo, zavoláme vám.

Cena poukazu: 5 350,00 Kč (4 421,49 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:2.8.2020 od 9:00
Odjezd z tábora:15.8.2020 od 11:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Vlče
Hlavní vedení

Vlče

Ahooj, já jsem Vlče a letos budu jeden z hlavních šéfů těchto 14ti dní plné zábavy a nezapomenutelných zážitků. Přesně o tom Bílá skála je! Jezdím sem už řadu let a každý rok mě to tu baví víc a víc. Letos se navíc 3. běh propadne do čarovného světa a tím pádem se všechny zážitky ještě zdvojnásobí. Tak doufám, že se dorazí plno malých kouzelníků. Vidíme se v létě na skále!

Martin
Hlavní vedení

Martin

Ahoj, já jsem Martin, ale všichni mi říkají Koloušek. Nyní studuju pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích. Rád cestuju a přitom fotím cokoliv zahlédnu. Na Bílou Skálu jedu po několikáté a doufám, že si to letos zase užijeme!

Fanda

Fanda

Ahoj, já jsem Fanda. Pocházím z malého městečka Frymburk na Českokrumlovsku. Na Bílou Skálu jezdím od roku 2011. Byl jsem zde jako dítě, praktikant i vedoucí. Mezi mé záliby patří především sport. Nejoblíbenějším je fotbal. Moc se těším i na letošních 14 dní a věřím, že si je společně maximálně užijeme.

Lucka

Lucka

Ahoj, jmenuju se Lucka a na střední škole učím literaturu a dějepis. Miluju knížky, běhání, cyklistiku a kávu. Na Bílé skále jsem potkala mnoho skvělých přátel, se kterými pro vás s radostí a nadšením připravíme jedinečné dva týdny prázdnin. Už teď se nemůžu dočkat, jaké zážitky tam na nás všechny čekají! Tak ahoj v létě!

Koza

Koza

Ahoj jmenuje se Kristýna, ale všichni mi říkají Kozo. Je mi 20 let, studuji na Jihočeské univerzitě Ekonomické fakultě. Ráda tancuju a jím. Letos pojedu na tábor už po 5. a moc se na vás všechny těším.

Němi

Němi

Čautěpéro!! Jmenuji se Petr, ale většina mě zná pod přezdívkou Němi. Je mi 21 let. Na tábor jedu letos třetím rokem a už se na těch 14 dní strašně těším. Jsem pro každou srandu a lumpárnu, rád sportuji a přijímám nové výzvy. Takže už se nemůžu dočkat až se uvidíme a nějakou tu srandu zažijeme!!

Bejra

Bejra

Ahoj, jmenuji se Barbora ale všichni mi říkají Bejro. Je mi 20 let, bydlím v Českých Budějovicích a studuji Jihočeskou univerzitu obor obchodní podnikání. Na Tábor letos pojedu po páté a moc se těším na těch společných 14 dní!

Kuba

Kuba

Ahoj, jmenuji se Kuba a rád bych nabídl vašim dětem rekreační objekt v klidné lokalitě uprostřed přírody. Pronájem je nabízen na 14 dní a garantuji ubytování s dobrými sousedy. V blízkosti apartmánů 1+0 se nachází společné sprchy a WC (s teplou vodou). V ceně mých služeb je zahrnuto běhání po lese, stezka odvahy, sbírání lesních plodů, spaní pod širákem, zběsilý tanec, fotbal a spousta legrace. Osobně mám tento projekt v nabídce již čtvrtým rokem. Kvalitu nabídky dokládá i to, že letos zde stráví dovolenou i moje novorozená dcera. Na spolupráci se těší váš realitní makléř Kuba

Vazy

Vazy

Ahoj, já jsem Vazy a je mi 20 let. Ráda poznávám něco nového, a proto jsem se rozhodla v mém studiu pokračovat někde jinde, než v Jihočeském kraji a nyní studuji Pedagogickou fakultu v Plzni. Mezi mé koníčky patří sport a malování čímkoliv na cokoliv. Bílou Skálu jsem si velice oblíbila a již pátým rokem tam strávím jako vždy skvělých 14 dní. Tak už se těším, až si to všichni užijeme!

Ivet

Ivet

AHOJ!! Moje jméno je Ivet a je mi 18 let. Na tábor jedu už posedmé. Navštěvuji třetím rokem Obchodní akademii T. G. Masaryka. Mojí největší zálibou je sport všeho druhu, tábor a koně. Ráda trávím čas s kamarády a rodinou. Moc už se těším na nová dobrodružství, co prožijeme všichni společně.

Kája

Kája

Nazdárek, jmenuji se Kája. Je mi 17 let a druhým rokem studuji Střední zdravotnickou školu v Táboře. Na Bílou skálu jezdím už pomalu sedm let a letos podruhé jako praktikantka. Mojí vášní je tanec, zpěv a kreslení. Doufám, že si našich společných 14 dní pořádně užijeme. Budu se na vás moc těšit!

Bláža

Bláža

Ahooj! Jmenuju se Tomáš, ale všichni mi říkaj Bláža.Je mi 19 let.Hraju fotbal ale mám rád i jiné sporty. Na tábor jedu poprvé. Už se moc těším, až se uvidíme.

Pavel

Pavel

Ahoj! Jmenuji se Pája a je mi 17 let. Na Bílou Skálu jedu po 5 a z toho po 2 jako praktikant. Studuji na Biskupským Gymnáziu v Českých Budějovicích, mezi mé koníčky patří zejména jóga a každý rok se těším na 14 dní strávených na Bílé Skále. Budu se na vás moc těšit, doufám že se tam spolu potkáme a užijeme společně skvělých 14 dní jak se patří! :-)

Beny

Beny

Ahoj, jmenuji se Petr Bena a zachvilku mi bude 19 let, na Bílou Skálu jedu jako dozor vašich dítek druhý rok. Na Bílé Skále jsem byl jako dítě 6krát. Bydlím kousek od Číměře v Nové Bystřici a studuji v Českých Budějovicích požární ochranu. Od malička hraju fotbal a je to moje životní náplň. Moc se na vás těším a doufám, že si to spolu pořádně užijeme, tak zatím ahoooj.

Sára

Sára

Ahoooj! Jmenuji se Sarča je mi 18 let a bydlím v malé vesničce u Řípu. Už třetím rokem studuji podnikání ve Vsetíně. Na Bílou Skálu jedu letos po desáté. Mezi moje záliby patří tanec, čtení knížek a strávený čas s přáteli a rodinou. Děti úplně zbožňuju, takže věřím, že si těch 14 dní spolu pořádně užijeme!

Danča

Danča

Ahoj já jsem Danča, je mi 20 let. Studuji v Českých Budějovicích a bydlím v Jindřichově Hradci. Na tábor jsem jezdila několik let jako dítě a letos jedu poprvé jako praktikant.

Hanča

Hanča

Ahoj! Moje jméno je Hanička a je mi 18 let. Studuji posledním rokem na Gymnáziu v Českých Budějovicích a mezi mé koníčky patří jednoznačně sport. Na tábor pojedu letos po páté, po druhé jako praktikantka. Už teď se nemůžu dočkat, až si spolu ty dva týdny užijeme!

Lukáš

Lukáš

Ahoj, jmenuju se Lukáš a na Bílou Skálu jedu již po 5 a z toho jako praktikant po 2. Mezi mé záliby patří : týmové hry, hudba a skákání na trampolíně. Těším se na 14 dní strávených s Vámi!!

Vašek

Vašek

Ahoj já jsem Vašek a je mi 18 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Celý rok studuju, ale taky se rád bavím, proto jedu na 14 dní na Bílou skálu, aby jsme spolu zažili spoustu zábavy. Tak doufám, že se tam uvidíme.

Lucka

Lucka

Ahooj, jmenuju se Lucka. Studuju na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Ráda poznávám nové lidi a jsem pro každou srandu. Z toho důvodu jsem se rozhodla vyrazit na Bílou Skálu a věřím, že si to společně všichni moc užijeme!

Anet

Anet

Ajooj, moje jméno je Anet a studuji v Českých Budějovicích. Ráda cestuju a poznávám nová místa. Letos jsem se rozhodla si poprvé užít parádních 14 dní na táboře jako praktikant. Už teď vím, že to bude stát za to????

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor