III.běh 2021 - Asterix a Obelix: Poslední druid

III.běh 2021 - Asterix a Obelix: Poslední druid

Legendární dvojice Asterix a Obelix si ani neoddychla a Galská vesnice se znovu ocitá v nebezpečí. Vypočítaví Římané se chtějí znovu pokusit dobýt jejich domov. Zásoby kouzelného lektvaru se ale tenčí a poslední druid ztrácí svou magickou sílu. Najde se někdo, kdo převezme druidův odkaz a zachrání Galskou vesnici před prohnaným Caesarem?

Přihlas se a pomoz Galům najít nového následovníka! Kdo ví, třeba to budeš právě ty!

Doporučený seznam věcí k zabalení tábor najdete zde

Třetí běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 3.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jeho věk a telefonický kontakt na vás. Pokud se uvolní místo, zavoláme vám.

Cena poukazu: 5 890,00 Kč (4 867,77 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:1.8.2021 od 9:00
Odjezd z tábora:14.8.2021 od 11:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Mářa
Hlavní vedení

Mářa

Ahoj! Jestli stále uvažuješ nad 3. během, tak neváhej! Čeká Tě tým neuvěřitelně pohodových vedoucích, kytary u táborového ohně a spousta zábavy, u které se rozhodně nebudeš nudit. V rámci vedení běhu Tě čekám taky já, Mářa. S Alčou a Kolouškem zajistíme, abys zažil krásných 14 dní, na které budeš dlouho vzpomínat. Těš se na nové kamarády, prima hry a spoustu nových zážitků. Pojeď s námi! Viva la Asterix!

Alča
Hlavní vedení

Alča

Je mi 35. Vystudovala jsem pedagogiku, stavební a zahradní architekturu. Pracovala jsem jako učitelka na střední odborné škole, nyní jsem na mateřské a ve volném čase tetuji. Jako dítě jsem vyzkoušela více táborů, abych v dospělosti zjistila, že Bílá skála je ten nejlepší. Proto jedu letos již po... ani to neumím spočítat ????. Mám ráda léto, přírodu a kreslení, malování, šití, stříhání, lepení, navlékání, modelování, drátkování a prostě tvoření čehokoliv.

Koloušek
Hlavní vedení

Koloušek

Ahoj, já jsem Martin, ale všichni mi říkají Koloušek. Nyní studuju pedák v Českých Budějovicích s cílem být učitelem angličtiny a informatiky. Rád cestuju a přitom fotím cokoliv zahlédnu. Na Bílou Skálu jedu po několikáté a letos pro vás s Mářou a Alčou připravíme supr program! Věřím, že si to letos zase užijeme!

Vašek

Vašek

Ahoj já jsem Vašek a je mi 19 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Celý rok studuju, ale taky se rád bavím, proto jedu na 14 dní na Bílou skálu, abychom spolu zažili spoustu zábavy. Tak doufám, že se tam uvidíme!

Koza

Koza

Ahoj jmenuji se Kristýna, ale všichni mi říkají Kozo. Je mi 21 let a studuji v ČB na Jihočeské univerzitě. Ale nejraději papkám dobrůtky a sportuji (občas). Letos pojedu na tábor pošesté a už se na vás všechny moc těším až si zase spolu zatancujeme na diskošce ❤️!

Lucka I.

Lucka I.

Ahooj, jmenuju se Lucka. Studuju na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Letos mě čeká druhý rok na Bílé Skále! Loni jsem si užila těch nejvíc parádních 14 dní na táboře a věřím, že letos to bude opět stát za to. Takže neváhej a přidej se taky, protože já už se na tebe moc těším!

Němi

Němi

Čautěpéro, jmenuji se Petr, ale většina mě zná pod přezdívkou Němi. Je mi 22 let, nicméně se cítím pořád na sladkých 16. Studuji sociální pedagogiku na Palackého v Olomouci. Na tábor jedu letos čtvrtým rokem a už se na tuhle čtrnáctidenní lumpárnu strašně těším. Jsem pro každou srandu, rád sportuji a přijímám nové výzvy. Takže už se nemůžu dočkat až se uvidíme a nějakou tu srandu zažijeme!!

Sára

Sára

Ahooj! Jmenuji se Sarča, je mi 19 let a bydlím v malé vesničce okolo Řípu. Už čtvrtým rokem studuji podnikání na Vsetíně. Na Bílou Skálu jedu letos po 11. Mezi moje záliby pátek tanec, čtení knížek a čas strávený s přáteli a rodinou. Děti úplně zbožňuju, takže věřím, že si těch 14 dní spolu pořádně užijeme.

Mates

Mates

Ahooooj! Mé jméno je Mates. Chodím do druháku na gympl do Jindřichova Hradce. Mezi mé záliby patří basketbal. Na Bílou skálu jedu již po jedenácté a letos po druhé jako praktikant. Už teď se nemůžu dočkat, až se všichni na táboře sejdeme.

Kuba

Kuba

Medailonek pro rodiče: Jmenuji se Kuba a je mi 24 let. Zakládám si na poctivosti a vzájemném respektu. Na skálu se letos chystám po páté, protože to je nejlepších 14 dní z roku. Plný zábavy, sportu a žádného signálu. Medailonek pro děti: Čau, těpéro! Doufám, že se na mě těšíte jako já na vás. Slibuju, že s Němim vymyslíme pořádné bejkárny, ať si ten tábor užijete!

Lucka K.

Lucka K.

Ahoj, jmenuju se Lucka a na střední škole učím literaturu a dějepis. Miluju knížky, běhání, cyklistiku a kávu. Na Bílé skále jsem potkala mnoho skvělých přátel, se kterými pro vás s radostí a nadšením připravíme jedinečné dva týdny prázdnin. Už teď se nemůžu dočkat, jaké zážitky tam na nás všechny čekají! Tak ahoj v létě!

Pavel

Pavel

Ahoj! Jmenuji se Pája a je mi 17 let. Na Bílou Skálu jedu popáté a z toho podruhé jako praktikant. Studuji na Biskupským Gymnáziu v Českých Budějovicích, mezi mé koníčky patří zejména jóga a každý rok se těším na 14 dní strávených na Bílé Skále. Budu se na vás moc těšit. Doufám, že se tam spolu potkáme a užijeme si společně skvělých 14 dní jak se patří! :-)

Anet

Anet

Ahooj, jmenuji se Anet, je mi 20 let a studuji Jihočeskou univerzitu v Českých Budějovicích. Letos pojedu na tábor již po druhé. Moc se na všechny těším a věřím, že si to spolu parádně užijeme! Tak se uvidíme v srpnu!

Hanča

Hanča

Ahooj! Moje jméno je Hanča a je mi 19 let. Prvním rokem studuji práva na Karlově univerzitě v Praze a mezi mé záliby patří sport všeho druhu (hlavně tedy fotbal a volejbal) a cestování. Na tábor pojedu letos jako praktikantka po třetí a už teď se těším, až si společně těch 14 dní užijeme!

Luky

Luky

Ahoj, jméno mé je Lukáš a na tábor jedu již po 6 a po 3 jako prágoš. Rád se proháním po lesích a polích. Poslouchám hudbu a už se těším až si spolu u táboráku zazpíváme.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor