IV.běh 2021 - Legenda o Kamenotu

IV.běh 2021 - Legenda o Kamenotu

Lid bez krále. Země pod nadvládou chaosu. Mocné zlé síly stahující se nad celým královstvím. Beznaděj a strach se šíří pustou zemí.

Kdo se stane novým vládcem na Kamenotu, znovu nastolí pořádek a překazí plány narůstajícího zla?

Doporučený seznam věcí k zabalení tábor najdete zde

Přihláška na letní tábor 2021

Náš tým vedoucích:

Hafy
Hlavní vedení

Hafy

Jmenuju se Honza, ale každý kdo mě zná mi říká Hafy. Vyzkoušel jsem všechny táborové pozice, od dítěte po vedoucího a letos pojedu již podruhé jako hlavní vedoucí! Na táborech jsem zažil spoustu srandy a nezapomenutelných chvilek a věřím, že letos to bude ještě lepší! Mimo jiné studuji ČVUT v Praze a mým největším koníčkem, kromě trávení času na Skále, je americký fotbal.

Štefy
Hlavní vedení

Štefy

Mamka mi říkala, že moje první slova byly: bílá skála. Takže když jsem se pak rozhodoval co dál dělat, vedoucí na čtvrtým běhu pro mě byla jasná volba. Na tábory jezdím už od pravěku. Ze všeho nejraději mám zvuk ranního budíčku, vstávání a rozcvičky. Když zrovna nejsem na Skále, tak rád hraju basket, poslouchám muziku a tak dál, a tak dál. Pracuju v marketingu a žiju ve stověžatý matce měst, ale na svý rodný Budějce nedám dopustit!

Ája
Hlavní vedení

Ája

Je z Plzně, letos je jí 26 a s touhle partou jezdí už od roku 2004. Studuje překladatelství na UK v Praze a ve volném čase se ráda věnuje tanci, zpěvu, kreslení a divadlu. Na táboře funguje jako kreativní hlava.

Zuzka
Hlavní vedení

Zuzka

Ahoj! Jmenuju se Zuzana, ale kamarádi mi ve Švédsku, kde žiju a studuju, říkají Zana. Pocházím z Českých Budějovic a na táboře jsem byla prvně už jako prcek díky tátovi, jako hlavnímu vedoucímu. Ve volném čase se věnuju freestyle lyžování, hudbě a cestování. Léta strávená na táboře patří k těm nejlepším, a proto neváhej a pojeď s námi!

Kevin
Vedoucí

Kevin

Tohle je Denis ale všichni, kdo ho znají, mu neřeknou jinak, než Kevin nebo Keve. Jeho první tábor se uskutečnil v roce 2007. Dnes je mu 20 let a prázdniny bez tohoto tábora si neumí představit. Ve volném čase se věnuje sportu a aktivitám všeho druhu. V roce 2018 složil úspěšně maturitní zkoušku a pokračoval dále na vysokou školu se zaměřením na pozemní stavitelství. Jeho hlavní moto je: „Žijeme jenom jednou, proto si užívejte si života na 110%. Dělejte to, co vás baví a hlavně to dělejte s úsměvem na tváři, protože s tím jde všechno líp!

Andy
Vedoucí

Andy

Na tábor Bílá Skála zavítala poprvé loni v roli zdravotnice, letos ji čeká pozice oddílového vedoucího. Během roku se snaží studovat vysokou školu a ve volném čase se věnovat sportu, turistice, či čtení knih. Tábor pro ni byl nezapomenutelným zážitkem, únikem do jiného světa, kam se vždy ráda vrátí.

Filip
Vedoucí

Filip

Pochází z Českých Budějovic. Je mu 26 let, vystudoval gymnázium a nyní studuje na vysoké škole v Praze. Jeho zálibou jsou dětské tábory, na které jezdí už od brzkého dětství. S touto skupinou vedoucích jezdil 6 let jako dítě, poté jel dvakrát jako praktikant a nyní jezdí jako oddílový vedoucí. Rád sportuje a hraje hry.

Danča
Vedoucí

Danča

Někdo mi říká Dančo někdo Dandý, stačí si vybrat. Však neplést si moje jméno, jsem Daniela! (ne Dana). Jsem hrozně ukecaná, na všechno mám odpověď a svůj věčný optimismus šířím na ostatní jako mor. Taky tak vražedně. Protože nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Nedávno mi bylo 22, takže jsem dospělá každým coulem a na tábor už snad přijedu s titulem Bc. z Pedagogiky volného času. A co mě baví? Sport, hlavně volejbal, to je moje. Pak taky seriály (u kterých vydržím hodiny) a pak je zde má nedoceněná umělecká stránka. Tábory objíždím už 13 let a patří k věcem co mě neskutečně baví a vždycky něčím překvapí. Takže na závěr už jen: "Tygřeeee, hraj to hlavou!"

Marek
Vedoucí

Marek

Na tábory jezdil už jako malý capart a moc si váží toho, že už může jezdit jako vedoucí. Momentálně se snaží studovat a vedle toho miluje přírodu, sport, kytaru, oheň a čas se skvělou partou přátel a nejlépe to všechno spojené dohromady, což je přesně definice tábora.

Tomáš
Vedoucí

Tomáš

Ahoj, jmenuji se Tom, kamarádi mi říkají Hany nebo Speedy. Býval jsem dítě táborů, jak sportovních, tak i tematických s celotáborovkou. Když jsem mluvil o plánech na prázdniny, tak jsem vlastně mluvil o tom, na jakém táboře zrovna budu. V kostce o mně. Jsem milovníkem sportů a aktivním hráčem amerického fotbalu. Nejlíp mi je na horách nebo na dobrodružných výpravách po nezalidněném území. Důležité pravidlo je, aby všechno byla zábava, protože, kdo si hraje, nezlobí!!

Ema
Vedoucí

Ema

Narodila se roku 2001 a na tábory jezdí už od svých osmi let. Současně studuje na Vysoké Škole Ekonomické v Praze a snaží se ponořit do světa účetnictví a financí. Nejraději ze všeho čte, hraje na hudební nástroje, zpívá, bruslí, nebo také tráví čas se svými mladšími sestrami a vůbec celou rodinou.

Kája
Vedoucí

Kája

Kája Bednářová, aktuálně studentka Střední Pedagogické školy se zájmem ve čtení, umění a hrách (jak deskových tak počítačových). Ve škole je fascinovaná psychologií, ale nedá dopustit ani na milovaný dějepis. Do budoucna si není jistá jakým směrem se vydá, ale dokud si najde chvilku na kreslení či čtení bude jí to stačit. Letní tábory navštěvuje už od malička a v nejbližší době nehodlá určitě přestat.

Jirka
Praktikant

Jirka

Čau čau já jsem Jirka Šustr a na táboře budu jako praktikant už počtvrté. Předtím jsem jezdil jako dítě a to už od 8 let. Je mi 19 let, jsem z “Budějic”, hraju florbal a taky ještě umím na kytaru. Na táboře se nebudeš nikdy nudit protože o zábavu je postaráno a můj ostrovpit taky pomůže takže určitě pojeď s námi a pomoz nám planetu zachránit.

Markét
Praktikant

Markét

Moje jméno je Markét a členem skupiny praktikantů jsem již třetím rokem a můžu říct, že mě to neskutečně baví a tábor si užívám každým dnem. Od mala jsem jezdila na skautské tábory a poté jsem jednou byla na Bílé skále jako dítě. Studuji gymnázium v Českých Budějovicích a doufám, že tento rok úspěšně odmaturuji. Mezi moje největší záliby patří trávení času s kamarády, cestování a samozřejmě jezení a spánek (a to kdekoli a kdykoli).

Mikuláš
Praktikant

Mikuláš

Někteří ho nazývají Majký. Narozen roku 2001, bydlící v Českých Budějovicích, studující školu ve Veselí nad Lužnicí. K jeho zálibám patří hra na piano, chov všelijakých plazů a jiné zvěře. Co se školy týče miluje biologii a dějepis. Na tábor jezdí od svých devíti let a už se na všechny těší.

Majda
Praktikant

Majda

Ahoj, jmenuji se Majda a je mi 20 let. Ráda trávím čas v přírodě se svou rodinou nebo přáteli. Baví mě vymýšlet hry a zábavné úkoly pro děti. Sama mám mladšího bratrance, takže práce s dětmi je mi velice blízká a baví mě. Mým hlavním cílem je, aby si to s námi vaše ratolesti užily a odvezly si ty nejlepší zážitky.

Čunča
Praktikant

Čunča

Ahoj, jsem Áďa, ale většina mi říká Čunča. Je mi 17 let, studuji na pražském gymnáziu a ve volném čase se věnuji hudbě a hraní her všeho druhu. Na Skálu jezdím řadu let a nedokážu si lépe strávených 14 dní.!

Julča
Praktikant

Julča

Ahoj, já jsem Julča, je mi 17 let a studuji na gymnáziu v Praze. Nemám tušení, kam mě život povede, ale jedno vím jistě – nejlepší část prázdnin jsem vždy prožila na Skále. Ráda hraju hry, luštím nebo maluju. Takže ať už Vás baví cokoliv, od běhání přes hádanky, na tomhle táboře se nudit nebudete!

Týna
Praktikant

Týna

Ahoj, jmenuji se Týna a je mi 17 let. Pocházím z Prahy, kde studuji víceleté gymnázium. Ráda čtu a koukám na seriály, ale sportem nepohrdnu, zvlášť týmové hry a luštění mají v mém srdci své speciální místo. Bez pobytu na Skále si své prázdniny neumím představit.

Martin
Praktikant

Martin

Jmenuji se Martin Pytlík je mi 18let, ale skoro všichni mi říkají Pytlas . Pocházím z Českých Budějovic, kde i studuji. Studuji na SŠ Polytechnické obor požární ochrana. Mám rád všechny týmové sporty, ale nejraději mám fotbal, který hraji od svých tří let. Jsem milý, kamarádský a mám rád, když je pohoda.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor