I.běh 2022 - Shrek

I.běh 2022 - Shrek

Každým dnem jsme o krůček blíže. Začínáme odpočítávat dny! V červenci se vydáváme na dobrodružné putování a máme pro Vás 140 volných míst.

Jistě jste už slyšeli, že se v místních močálech ukrývá zelený zlobr Shrek, který se rozhodl žít samotářským životem. Říká se, že vypadá jako velký, ošklivý a zelený marťan. Má velikou hlavu s ušima jako dva trychtýřky, vykulené oči a splácnutý nos. Není to žádný krasavec a člověk by se ho mohl na první pohled bát. Ale pokud ho s námi blíže poznáte, přijdete na to, že je to dobrák odkosti.

Shrek se dostal do nesnází a požádal nás o pomoc. Lord Farquaad, z nedalekého království, vyhnal do jeho klidné bažiny všechny pohádkové bytosti z celé země. Jednou z nich je užvaněný osel, který nedá Shrekovi ani chvilku klidu.

Shrek se proto vydal za Farquaadem, kde zjistil, že pohádkové bytosti opustí jeho bažinu pouze tehdy, když lordovi přivede na hrad jeho vyvolenou princeznu.

Sám ale takovou výpravu nezvládne.
Vydáte se na dobrodružné putování s námi?!

První běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 1.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jejich věk a telefonický kontakt na sebe. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Cena poukazu: 6 250,00 Kč (5 165,29 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:3.7.2022 od 9:00
Odjezd z tábora:16.7.2022 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Tereza
Vedení

Tereza

Ahoj přátelé. Říkají mi Houska a za rok oslavím svoje třetí kulatiny. Rok 2002 pro mě byl, co se týče Bílé skály, osudový (zavítala jsem na tento tábor poprvé a jezdím s láskou doteď). Jsem instrumentářkou na kardiochirurgických sálech, čímž si plním svůj sen. Už přes tři roky nejím maso, miluji zvířata. Mám doma dva nejúžasnější potkany, Edíka a Čika. Miluji spánek, lezení po stěně, šití, přírodu, anděly, dobré jídlo, usměvavé a upřímné lidi…a takových bude na táboře určitě plno! Těším se na Vás.

Nela
Vedení

Nela

Ahoooj, jsem Nela a i letos se zapojím v organizaci a vedení tábora. Doufám, že pro Vás společně vymyslíme co nejlepší program na celých 14 dní, tak abychom si to všichni co nejvíce užili! Studuji porodní asistenci na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích a na tábor jezdím už od svých dětských let. Ve svém volném čase ráda sportuji a jezdím na koni.

Lukáš
Vedení

Lukáš

Zdravím všechny. Mé jméno je Lukáš je mi 23 let a pocházím z Kamenice nad Lipou. Miluju dlouhé procházky a meditaci v lůně naší přírody. Minulý rok jsem bohužel musel vynechat, ale nyní se vracím v plné síle a jsem zvědavý jaké výzvy mě čekají na postu sporťáka. Už se těším až spolu strávíme krásných 14 dní. Uvidíme se na Skále.

Evča
Zdravotnice

Evča

Ahoj jmenuji se Evča je mi 22 let a bydlím v obci Studená nedaleko Jindřichova Hradce. Studuji Všeobecnou sestru na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Volný čas ráda trávím v přírodě, s rodinou a s přáteli. Letos se se mnou neuvidíte na pozici vedoucího, ale na pozici zdravotníka. Doufám, že i tak si to společně moc užijeme a hlavně bez úrazů. Tak zatím ahoj a v červenci se uvidíme.

Kristýna
Vedoucí

Kristýna

Ahoj, jmenuji se Kristýna, je mi 22 let a pocházím z Českých Budějovic. Studuji sociální práci na Jihočeské univerzitě. Ráda cvičím, ale také jím, piju kávu, chodím na hokej nebo lezu po horách a kopcích. Na Bílou skálu jezdím už spoustu let a tento rok pojedu popáté jako vedoucí. Už se těším na léto a na další společné zážitky s vámi!

Anička
Vedoucí

Anička

Ahoj, jmenuji se Anička. Studuji speciální pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně. Volný čas trávím v přírodě, divadle či kavárně. Na tábor jedu letos počtvrté a doufám, že si to opět pořádně užijeme.

Terka
Vedoucí

Terka

Ahoj, já jsem Terka, je mi 23 let a žiju v Brně, kde studuju speciální pedagogiku na MUNI. Mám ráda přírodu, deskové hry, kreativní činnost, sluníčko a kočky. Tábor Bílá skála pro mě znamená nejlépe užitých 14 dní v roce, i letos se hrozně moc těším! Doufám, že si to společně opět užijeme.

Ondra
Vedoucí

Ondra

Ahoj, jsem vedoucí Ondra, fotím, sportuju, rád se bavím a jím. Na tábor jedu už poněkolikáté. Na všechny se těším a pořádně si to tam užijeme. Tak v létě!!

Kali
Vedoucí

Kali

Ahoj! Tady je Kali. Rok se s rokem sešel a my se opět vracíme na Bílou skálu abychom společně prožili dva týdny dobrodružství. Je mi 22 let a jsem student pedagogické fakulty na jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Miluju sport a dobrou zábavu. Nemůžu se dočkat a vidíme se v červenci!

Vašek
Vedoucí

Vašek

Ahoj já jsem Vašek a je mi 20 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Celý rok studuju, ale taky se rád bavím, proto jedu na 14 dní na Bílou skálu, aby jsme spolu zažili spoustu zábavy. Tak doufám, že se tam uvidíme.

Dan
Vedoucí

Dan

Ahoj děcka, jmenuji se Dan. Je mi 22 let. Mám rád všechny míčové sporty. Svůj volný čas věnuji ježdění na motorce, v autě a své přítelkyni. Jsem velice usměvavý člověk a mám rád vtipy. Už se moc těším na krásných 14 dní. Doufám, že si užijeme tábor s úsměvem a ve zdraví.

Šája
Vedoucí

Šája

Ahoj, jmenuji se Šája a je mi 19 let. Bydlím v Praze a studuji 3. ročník střední obchodní akademie. Ráda tancuji, čtu, dělám různé sporty, zkouším nové věci a ráda pokouším nové výzvy. Pojedu již druhým rokem na tábor, těším se na vás všechny a doufám že si spolu těch 14 dní pořádně užijeme.

Šárka
Vedoucí

Šárka

Ahoj! Jmenuji se Šárka, je mi 18 let a bydlím kousek za Prahou. Sedmým rokem studuji na osmiletém gymnáziu v Neratovicích. Ve volném čase ráda sportuju, kreslím, hraju na ukulele nebo jen tak trávím čas s kamarády. Letos pojedu na tábor po čtvrté a poprvé jako vedoucí. Věřím, že si to spolu pořádně užijeme! Tak ahoj na táboře!

Terka B.
Vedoucí

Terka B.

Ahojky, jmenuji se Terka. Je mi 21 let, studuji na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích biologii a hudebku. Zbožňuju hudbu, hraju na klavír a kytaru a moc ráda zpívám. Už se na vás těším.

Štěpán T.
Praktikant

Štěpán T.

Ahoj, jsem vegan. Jmenuji se Štěpán, je mi 25 let, pracuji ve firmě, která se specializuje na výrobu nabíječek pro lightsticky. Ve volném čase lepím modely aut v měřítku 1:32 a někdy i letadel, dále mou velkou zálibou jsou meditace a život v souladu s přírodou. Pocházím z Chomutova, ale většinu svého dosavadního života jsem bydlel v Praze, kde jsem studoval Floristiku, obor aranžování květin. Na tento tábor jedu poprvé, jako junák jsem jezdil na spoustu táborů, tak doufám že tento bude tak dobrý, jako ty předešlé. Mějte se hezky a doufám že se tam uvidíme.

Honza
Praktikant

Honza

Zdravíčko! Já jsem Honza, bude mi osmnáct let a bydlím nedaleko Českých Budějovic. Třetím rokem se pilně učím na střední škole polytechnické. Ve svém volném čase hraju florbal, chodím plavat nebo trávím čas s kamarády. Na tábor letos pojedu podruhé jako praktikant. Jsem pro každou srandu a už se vás všechny moc těším.

Štěpánka
Praktikantka

Štěpánka

Ahoj! Jmenuji se Štěpánka a je mi 18 let. Bydlím kousek od Prahy. Třetím rokem studuji obchodní akademii. Svůj volný čas trávím s kamarády, rodinou a svým pejskem. Ráda peču, tancuju, čtu knížky, sportuji a poznávám nová místa. Doufám, že si společně tábor užijeme!

Zdeněk
Praktikant

Zdeněk

Čauko! Jmenuji se Zdeněk Wölfl, ale všichni mi říkají Zduňku/Zdundo. Bydlím v Nové Bystřici, je mi 17 let a druhým rokem studuji na Vojenské střední škole v Moravské Třebové. Mám rád všechny druhy sportů, ale hlavně fotbal, který hraju závodně za Jindřichův Hradec. Na tábor jedu po čtvrté a poprvé jako praktikant. Doufám, že si tábor hodně užijeme!!

Tom
Praktikant

Tom

Ahoj jmenuju se Tom. Chodím na Sezimáckou střední v Táboře, jinak žiju v Jindřichově Hradci. Na Bílou Skálu pojedu jako praktikant poprvé. Rád chodím cvičit. Moc se těším, až se letos uvidíme a společně si to užijeme :)), tak Ahoj.

Štěpán F.
Praktikant

Štěpán F.

Ahoj, jmenuji se Štěpán, je mi 17 a bydlím v Jindřichově Hradci. Chodím na střední školu stavební v Českých Budějovicích. Ve volném čase hraju na kytaru a nebo si zahraju volejbal. Na Bílou Skálu jezdím od svých devíti a tenhle rok pojedu poprvé jako praktikant. Tak doufám, že se tam potkáme, těším se na vás!

Peťa J.
Praktikant

Peťa J.

Ahoj! Jsem Peťa, je mi 17 let a bydlím v Jindřichově Hradci. Druhým rokem studuji na střední průmyslové škole stavební v Českých Budějovicích. Hraji závodně fotbal za Jindřichův Hradec, ale mám rád jakýkoliv sport. Na tábor jedu počtvrté a poprvé jako praktikant. Doufám že si spolu těch 14 dní užijeme!

Áďa
Praktikantka

Áďa

Ahoj! Já jsem Áďa. Pocházím z Tábora a studuji obor technologie potravin na střední odborné škole potravin a ekologie. Svůj volný čas nejradši trávím s kamarády. Taky ráda poslouchám písničky, peču nebo jezdím na výlety. Na tábor jedu popáté, ale letos poprvé jako praktikantka. Těším se na vás a určitě si to spolu všichni moc užijeme, tak přijeďte!

Anetka
Praktikantka

Anetka

Ahoooj! Já jsem Anetka. Je mi 17 let a studuju ekonomické lyceum v Táboře. Ráda tancuju, hraju šachy a samozřejmě jezdím na Bílou Skálu. Na tábor pojedu po sedmé, ale jako praktikantka poprvé. Už se těším na to, co nového mě i Vás čeká a na společně strávených 14 dní užitých, jak se patří. Tak ahoj v létě!

Míša
Praktikantka

Míša

Ahojky, jmenuju se Míša a je mi 17 let. Bydlím v Nové Bystřici a studují ekologicko-potravinářskou školu ve Veselí nad Lužnicí. Na Bílou skálu jedu po páté a letos poprvé jako praktikant. Mám moc ráda zábavu, zvířata a mezi mé koníčky patří tancování a dříve jsem běhala jako dobrovolný hasič. Na tábor se těším a doufám, že si to společně užijeme!

Petr M.
Praktikant

Petr M.

Ahoj, jmenuji se Petr Malý, je mi 17 let a pocházím z Liberce. Na Bílé Skále jsem letos byl již šestkrát a letos poprvé jako praktikant. Studuji Střední průmyslovou školu v Liberci. Ve svém volném čase se věnuji nejraději sportům, převážně atletice, kterou dělám již od 5. třídy. Těším se na vás a na léto s vámi!

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor