III.běh 2022 - Piráti z Mexického zálivu

III.běh 2022 - Piráti z Mexického zálivu

Věděli jste, že město Merida a Tampa tvoří páteřní síť obchodů v Mexickém zálivu a že je tu spousta obchodních příležitostí?

Přidejte se k nám jako posádka obchodních lodí a určitě neodjedete s prázdnou! Avšak upozorňujeme, že to nebude nic pro slabé povahy. V samém srdci Mexického zálivu řádí piráti rodu Kolkeo a ti rozhodně nemají v úmyslu si vydělávat poctivou prací. Obáváme se, že tentokrát to s nimi nebude vůbec snadné. Co vy na to?

Pokud se rozhodnete našich plaveb zúčastnit, tak se těšte na divoká mexická města, rozbouřené moře a nekonečnou zábavu se skvělou posádkou!

3. běh je v tuto chvíli již VYPRODÁN. Máte-li zájem o zařazení mezi náhradníky, napište nám na info@bilaskala.cz. V předmětu zprávy uveďte "Náhradník 3.běh" a v těle zprávy jméno dítěte (případně dětí), jejich věk a telefonický kontakt na sebe. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat.

Cena poukazu: 6 250,00 Kč (5 165,29 Kč bez DPH)
Příjezd na tábor:31.7.2022 od 9:00
Odjezd z tábora:13.8.2022 od 10:00
Zbývající volná místa:Vyprodáno

Náš tým vedoucích:

Koloušek

Koloušek

Ahoj, já jsem Martin, ale všichni mi říkají Koloušek. Už pár let studuju pedák v Českých Budějovicích s cílem být učitelem angličtiny a informatiky. Rád cestuju a přitom fotím cokoliv zahlédnu. Poslední 2 roky jsem byl jako hlavas, ale letos jedu znovu jako oddílový vedoucí! Moc se na vás všechny těším!

Němi

Němi

Čautěpéro, jmenuji se Petr, ale většina mě zná pod přezdívkou Němi. Je mi 23 let, nicméně se cítím pořád na sladkých 16. Studuji sociální pedagogiku na Palackého v Olomouci. Na tábor jedu letos pátým rokem a už se na tuhle čtrnáctidenní lumpárnu strašně těším. Sám bych se popsal jako někdo mezi princem Krasoněm a Capitánem Amerikou, prostě vousatej hezoun, kterej jde do všeho naplno! Jsem pro každou srandu, rád sportuji a přijímám nové výzvy. Takže už se nemůžu dočkat až se uvidíme a nějakou tu srandu zažijeme!!

Kuba

Kuba

Kdo nejezdí na tábory jakoby nežil! Pro děti je tábor dle mého nutnou součástí dětství, kde zažijí spousty legrace, přátelství a hlavně sociálních kontaktů, kterých v této době není moc. Na Skálu jedu letos po šesté a zvu tě ke mě do nejlepšího týmu. Zdraví loňský Obelix! PS: Třeba se letos dozvíme kdy se vrací kojot.

Vazy

Vazy

Ahoj všem! Já jsem Vazy/Vazyna, je mi 22 let a momentálně pracuji jako učitelka v mateřské škole v Českých Budějovicích. Jsem tvořílek a dobrodruh, takže pokud to jde, někde trajdám a nebo něco tvořím. No a co o prázdninách? Jednoznačně Bílá Skála! Tam můžu tyhle aktivity využít a ještě při tom zažít spoustu legrace. Skála mi přirostla tak moc k srdci, že na tento tábor zavítám už po sedmé a jako každý rok se moc těším, co všechno společně zažijem!

zMaty

zMaty

Aój! Jméno mé je Matyáš, ale všichni mi nějak začali říkat zMaty, asi pro mou dochvilnost a pohotovost, tak jsem to vzal za své. Studuji stavební inženýrství na VUT v Brně, kde trávím i většinu volna, ale můj pravý domov je a vždycky bude ta Jihočeská kotlina, do které se vždy rád vracím. Konkrétně Jindřichův Hradec. Ve volném čase se hlavně věnuji všemožným sportům, jako je běh, lezení, cvičení, plavání, nebo si taky rád drnknu na kytaru, a třeba k tomu s přáteli i zazpívám. Na tábor pojedu letos čtvrtým rokem a věřím, že i tento rok to bude zase taková 14ti denní nálož skvělosti jako všechny předešlé. Tak snad to všichni v té škole úspěšně přečkáme a na Skále se zase sejdeme. Už teď se těším!

Anet

Anet

Ahooj! Jmenuji se Anet a je mi 21 let. Letos pojedu na Bílou Skálu již třetím rokem. Musím uznat, že předchozí 2 roky jsem prožila na táboře nezapomenutelné dva týdny! Tak posílejte přihlášky, ať si můžeme užít skvělých 14 dní společně.

Koza

Koza

Ahoj! Jmenuju se KrisTÝNA, ale všichni mi říkají Kozo. Mám ráda jídlo, běh a vysokohorskou turistiku, ale nejvíc ze všeho ten výhled z hor. Protože HORY LÁSKU PŘINÁŠÍ! A taky svoje bíloskalské kamarády, se kterými pro vás připravujeme těch nejlepších 14 dní v létě (vlastně i životě). Takže neváhej a podej přihlášku, protože i my se těšíme!

Beny

Beny

Ahooj! Já jsem Beny, je mi 20 let. Bydlím v Nové Bystřici kousek od Bílé skály. Mezi moje záliby patří fotbal, cvičení a všelijaké další sporty. Na tábor jedu již po dvanácté, jako praktikant už po čtvrté a moc se na vás zas těším

Pavel

Pavel

Ahoooj! Jmenuji se Pája a je mi 19 let. Na tábor jedu už po sedmé a z toho se budu již po čtvrté starat o Vaše děti. Nyní jsem v maturitním ročníku na Biskupském Gymnáziu v ČB, rád cvičím a nesnáším každoroční čekání na tábor. Doufám, že se v létě potkáme a užijeme těch nejlepších 14 dní léta! :-)

Mates

Mates

Holaaa amigos!! Já jsem Mates a rád bych Vás touto formou pozval na tento bombastický tábor. Já pojedu letos po dvanácté a už teď se nemohu dočkat na všechny ty hry, diskotéky, fotbal, písničky a spoustu další zábavy. Jinak, abych se představil… je mi 17 let, studuju třetím rokem na gymnáziu v Jindřichově Hradci. Závodně hraju fotbal a basket, ale celkově pohyb je mojí náplní volného času. Takže neváhej a přijeď za mnou a dalšími super vedoucími na Bílou Skálu! Adios!

Vojta

Vojta

Jmenuju se Vojta, je mi 18 let a studuji na Střední průmyslové škole v Táboře. Tento rok jedu podruhé jako praktikant. Rád hraju na kytaru a dělám různé sporty. Tak ahoj! A už se těším, až se uvidíme v létě.

Terka

Terka

Ahooj, budoucí táborníci! Mé jméno je Terka, je mi 21 let a studuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Na Bílou skálu jedu již druhým rokem a už teď se moc těším na všechnu srandu, kterou společně zažijeme! Doufám, že to bude zase těch nejlepších čtrnáct dní z celého léta. Tak se smějte, čáááu!

Lukáš

Lukáš

Hoj hoj hoj rok se s rokem sešel a doufám že se opět potkáme na skále. Letos užijeme ještě více než loni a věřte už se na vás těším. :D A abych se nezapomněl představit tak jméno mé je Luky, po tomto světě chodím již 19 let a studuji 4.rok multimediální tvorbu v Bechyni, na zbytek se mě můžete zeptat až přijedete na tábor. Tak doufám že se uvidíme a 14 dní si užijeme.

Sára

Sára

Ahooj, jmenuji se Sára. Je mi 20 let a studuji první rokem na Technické univerzitě pedagogiku. Na Skálu jedu letos asi po dvanácté. Zbožňuji děti a čtení knížek. Už teď se nemůžu dočkat na dalších úžasných 14 dni s vámi. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Lucka

Lucka

Ahooj, jmenuju se Lucka. Studuju na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu pojedu potřetí a už teď se nemůžu dočkat na nejvíc parádních 14 dní v létě! Věřím, že letos to bude opět stát za to. Takže neváhej a přidej se taky, protože já už se na tebe moc těším!

Honza

Honza

Čaau, já jsem Honza a jsem součástí vedení běhu. Studuju pedák v Českých Budějovicích. Minulý rok jsem byl na táboře poprvé a strašně jsem si to užil! Už teď je jasné, že letos to bude ještě mnohem lepší, protože pro tebe připravujeme pořádně nadupaný program! Tak doraž taky a užij si to s námi!!

Lucka K.

Lucka K.

Ahoj, jmenuju se Lucka a na střední škole učím literaturu a dějepis. Miluju knížky, běhání, cyklistiku a kávu. Na Bílé skále jsem potkala mnoho skvělých přátel, se kterými pro vás s radostí a nadšením připravíme jedinečné dva týdny prázdnin. Už teď se nemůžu dočkat, jaké zážitky tam na nás všechny čekají! Tak ahoj v létě!

Anežka

Anežka

Ahoj, jmenuji se Anežka a pocházím ze Strakonic. Na tábor jezdím již mnoho let, dlouho jako dítě, poté jsem okusila roli praktikantky a aktuálně jako vedoucí. Mimo táborový život obstarávám kompenzační pomůcky vašim babičkám a dědečkům. Tábor je pro mě srdeční záležitost – spousta přátel, jedinečná příroda, nespočet zážitků a hlavně 14 dní s úsměvem. Těším se na vás.

Vašek

Vašek

Ahoj já jsem Vašek a je mi 20 let. Bydlím v krásné vesničce u Dačic. Celý rok studuju, ale taky se rád bavím, proto jedu na 14 dní na Bílou skálu, aby jsme spolu zažili spoustu zábavy. Tak doufám, že se tam uvidíme.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor