I. běh 2015: Sherlock Holmes

I. běh 2015: Sherlock Holmes

Sherlock Holmes se svým věrným společníkem si užívají poklidných chvil na venkovském anglickém sídle, když jsou osloveni vyřešit jednu z největších záhad v jejich životě. Nebudou na to tentokrát stačit sami! Pojďte jim pomoci vyhrát boj s časem, kriminálními a nadpřirozenými živly!

Denní zpravodajství z tábora »

Minulý rok: "Dobrodružství na měsíci Pandora" »

Vzkazy vedoucím 1.běhu z bilaskala.jecool.net - děkujeme!

  • Velké díky všem, kdo se podíleli na přípravě I.běhu. Smekáme před precizní přípravou včetně kostýmů a dokonale vymyšleným příběhem. Je vidět radost dětí, skvělé zážitky a spokojení rodiče. Díky za vše  Skálovi
  • Milí Vedoucí. Děkujeme Vám za to, že jsme si mohli dnes vyzvednout naprosto nadšené a zážitky plné dítě. Děkujeme za to, že jsme mohli děti během tábora vidět na nádherných fotkách, a číst váš úžasný deník. Měli jste to všechno krásně připravené a i nádherné kostýmy. Radeček se těší na příští rok. Mějte se krásně a užijte si zbytek léta. Hluškovi

Náš tým vedoucích:

Michala Malánová
Hlavní vedoucí

Michala Malánová

Na Bílou skálu jsem poprvé jela v roce 94 jako dítě,  pak jsem pokračovala jako praktikantka, vedoucí a několik let jako zástupce hlavního vedoucího či hlavní vedoucí. Tábor si za tu dobu prošel velkou proměnou a já teď po pár letech, kdy jsem nejezdila, cítím touhu zase být tábora součástí. Věnuji se architektuře, která mě i živí, sportu, tanci, výrobě čehokoli a hlavně své rodině.

Tereza "Dede" Ulrichová
Zástupce hl. vedoucí

Tereza "Dede" Ulrichová

Na LDT Bílá skála jsem však známější pod přezdívkou Dede. Na tábor jezdím od roku 2004 nejdříve ve funkci praktikanta, vedoucího a poslední léta jako člen hlavního vedení. V současné době se po zdárném ukončení studií věnuji učitelské profesi. Ráda sportuji, čtu a koukám na Simpsonovi. Léto bez LDT Bílá skála by dle mého názoru nebylo kompletní.

Vratislav Ulrich

Vratislav Ulrich

Jako každý rok a více jak 10 let se těším na Bílou skálu. Jsem pedagog na základní škole v Nových Hradech, kde se snažím dětem oblíbit si fyziku a matematiku. Tábor je pro mě srdcová záležitost a nikdo mi nevymluví, že prožít volno u moře nebo u babičky a nedej bože na příměstském táboře, je něco lepšího. Spoustu lidí si i klepe na čelo, že vydržet 10 měsíců ve škole a pak obětovat dva měsíce prázdnin opět dětem…. je něco neuvěřitelného. Ano, je to tak a baví mě to!

Filip Doškář

Filip Doškář

Je mu 28 let na tábor jezdi už od první třídy. S dvouletou přestávkou kvůli narozeni dcery. Jezdi sem moc rad a léto bez bílé skály už si nedokáže představit .Bydli v JH. Pracuje jako zedník v Německu. Má rád všechny druhy sportu. Je pro každou srandu.

Michaela Šitnerová

Michaela Šitnerová

Jmenuji se Michaela Šitnerová, pocházím z Českých Budějovic, ale nyní trávím svůj čas v Hradci Králové, kde studuji třetím rokem Farmaceutickou fakultu Univerzity Karlovy. Na Bílou Skálu jezdím již několik let. Mezi mé záliby patří lyžování, plavání, cestování a hra na kytaru.

Radek Zelenda

Radek Zelenda

Je mi 22 let. Pracuji v Českých Budějovicích ve firmě zabývající se vzduchotechnikou. Na tábor Bílá skála jezdím už od dětství. Jako vedoucí pojedu letos potřetí. Mezi mé zájmy patří hra na kytaru, cyklistika, tenis a přes zimu lyžování. Rád se na letní tábor vracím, protože jsem na něm strávil skoro všechny letní prázdniny. Bílá skála je pro mě srdeční záležitost. Moc se na vás všechny těším.

Michaela Kortišová

Michaela Kortišová

Je mi 19 let. Studuji posledním rokem na SŠP v Českých Budějovicích. Dále bych chtěla pokračovat ve studiu na vysoké škole v Českých Budějovicích. Ráda si zahraji všechny společenské hry, soutěže a bavím mě práce s dětmi. Mezi mé zájmy patří kolo, in line brusle, focení a literatura. Těším se na příjemně strávených 14 dní na Bílé skále.

Anežka Kunclová

Anežka Kunclová

Milý Watsone, potřebuji Vaši pomoc!  Na táboře Bílá Skála se vyskytla záhada i nad mé síly. Mé vzdělání druhého ročníku Vyšší odborné školy pedagogické a sociální v Praze je bez pomoci smíchu, dobré nálady a hlavně skvělých lidí těžce nedostačující a proto uvítám všechny vaše rady a nápady. S ničím takovým jsem se ani za 21 let ve svých rodných Strakonicích nesetkala.  Snad během těch nejlepších 14. dnů v roce,  na Bílé Skále, zvládneme přijít na kloub všem záhadám.

Vojtěch Víteček

Vojtěch Víteček

Je mi 17 let a bydlím v Blažejově nedaleko Bílé skály. Na tábor jedu po druhé. Navštěvují střední školu polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor Požární ochrana. Mám rád všechny kolektivní sporty.

Matěj Svozil

Matěj Svozil

Je mi 16 let a bydlím v Nové Bystřici nedaleko Bílé skály. Na tábor jezdím od 9 let a už mi prostě přirostl k srdci. Navštěvuji Střední školu Polytechnickou v Českých Budějovicích, kde studuji obor požární ochrana. Mám rád všechny kolektivní sporty, ale mým největším koníčkem je požární sport. Pravidelně se s týmem zúčastňuje hasičských závodu v požární všestrannosti.

Michal Šesták

Michal Šesták

Ahoj jmenuji se Michal a je mi 30 let. Pracuji jako učitel tělesné výchovy na 2.stupni základní školy. Sport je proto každodenní součástí mého života. Mým cílem je, abychom se na táboře dobře bavili a odnesli si z něj ty nejlepší, nejenom sportovní, zážitky.

Tereza Francová

Tereza Francová

Jmenuji se Tereza Francová a je mi 17 let. Navštěvuji již třetím rokem Gymnázium v Čáslavi. Od malička se aktivně věnuji tanci v Základní umělecké škole Čáslav a posledních pár let dojíždím i do Prahy. Miluji cestování a poznávání nových lidí. Moc se tedy těším na náš první společně strávený čas na Bílé skále, kde budu působit jako praktikantka.

Klára Šourková

Klára Šourková

Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Klára Šourková a pocházím z malé vesničky Mnich, nedalo zámku Červená Lhota. Je mi 19 let a studuji obor Finanční služby na střední škole Polytechnické v Českých Budějovicích. Na Bílou skálu jsem jezdila jako dítě a teď se tam zase ráda vrátím. Od mého dětství jsem spojená s přírodou, kde trávím většinu mého času nejen jejím poznáváním, ale je pro mě i dobrým místem na hraní společenských her. Mezi mé zájmy dále patří tanec, hudba a pěstování pokojových rostlin. Do budoucna bych ráda odcestovala, našla dobré zaměstnání a poznávala svět i z jeho jiných koutů.

Jiří Kortiš

Jiří Kortiš

Jmenuji se Jiří Kortiš, je mi 20 let a studuji na SŠP v Českých Budějovicích obor Technická Zařízení Budov. Pocházím z malé jihočeské vesničky Malšín. Mezi mé koníčky patří hlavně hudba a sport - zejména týmové hry. Jsem soutěživý, mám rád zábavu a dobrý kolektiv. Právě proto se těším na dny strávené na tomto dětském táboře.

Kristýna Žlábková

Kristýna Žlábková

Je mi 15 let. Bydlím v Rudolfově nedaleko Českých Budějovic kde studuji na střední škole obchodní obor cestovní ruch. Na Bílou Skálu pojedu letos po osmé a poprvé jako praktikantka. Mezi mé záliby patří jízda na koni, cestování, plavání a hokej.

Štěpán Doškář

Štěpán Doškář

Jmenuji se Štěpán Doškář, je mi 16 let, bydlím ve Strmilově a studuji na Gymnáziu v Jindřichově Hradci. Mezi mé záliby patří vše, co se týká cestování v čase, sbírám bankovky všech zemí a toužím se jednou podívat do USA.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor