II. běh 2015: Limonádový Joe

II. běh 2015: Limonádový Joe

Kdesi na Divokém západě v městečku Stetson City stojí Saloon. V něm teče proudem Trigger Whisky, ale je známý hlavně častými hádkami, rvačkami a pistolnickými souboji. Jednoho dne se tam objeví Limonádový Joe, abstinent a propagátor kolalokovy limonády, ale i ochránce zákona a mstitel bezpráví...

Minulý rok: "Expedice profesora Skeletona" »

Vedoucí pro vás budou průběžně publikovat jak krátké zprávičky z dění na táboře, tak i nejpovedenější fotografie a pokusíme se nahrát i něco videí na náš youtube kanál.

Zpravodajství z tábora najdete na této adrese: http://bilaskala.jecool.net
Pozdravy a vzkazy dětem můžete posílat prostřednictvím Stetsonský deník také na bilaskala.jecool.net nebo na adresu hl. vedoucího Martina Jahody: MartinJahoda@seznam.cz

Fotografie z tábora nahrávají vedoucí na adresu http://bilaskala2015.rajce.idnes.cz/

Vzkazy vedoucím 2.běhu - děkujeme!

  • Dobrý den, chtěla bych vám touto cestou moooc poděkovat za skvělý tábor (2. běh Limonádový Joe). Dcera Markétka Hantová si ho náramně užila, stále má plnou hlavu zážitků, které jí zřejmě vydrží i do dalšího roku. Při příjezdu domů hlásila, že příště jede znovu. Prosím o zaslání poděkování a pozdravů Barušce vedoucí a Fany praktikantce. Byly výborné.
    Ještě jednou veliký dík a přejí pořád stále tak nadšených lidiček, které dětem dokáží zprostředkovat neopakovatelné zážitky a spoustu dětiček.
    Irena Hantová

Náš tým vedoucích:

Martin Jahoda
Hlavní vedoucí

Martin Jahoda

Je mu 39 let a již 14 let pracuje jako vychovatel na DM v Jindřichově Hradci. Třetím rokem dálkově studuje VŠ obor Pedagogika volného času. Je ženatý, má čtyři děti. Přestože na Bílou skálu jezdí již od roku 1991, tábor ho pořád baví. Většinu současných vedoucích i praktikantů pamatuje jako děti v oddílech, nebo jako studenty ubytované na DM.

Zdeněk Jahoda
Zástupce hl. vedoucího

Zdeněk Jahoda

Je mu 37 let a pracuje řadu let jako učitel na ZŠ. Na Bílou skálu jezdí od roku 1997, nejprve jako oddílový vedoucí, později se podílel na vedení. Má rád turistiku, přírodu, svoji práci, legraci, vlastní ženu a děti, hlavního vedoucího, detektivky a prázdniny.

Eliška Tůmová
Sporťák

Eliška Tůmová

Je jí 21 let, bydlí v J. Hradci. Na tábor jezdí už od svých 8 let. Léto bez tábora si už neumí představit, práce s dětmi jí velmi naplňuje. Sporťák je proto, že si ráda hraje s balónem :)

Michaela Babická
Oddílová vedoucí

Michaela Babická

Už od 2. třídy ZŠ je věrným účastníkem Bílé skály. Nyní je jí 21 let a studuje druhým rokem pedagogickou fakultu. Baví ji jakákoliv činnost s dětmi (zkušenosti jako sestra dvou mladších bratrů). Těší se na skvělý kolektiv, skvělý oddíl a další nepřekonatelné zážitky!

Zdeněk Leitkep
Oddílový vedoucí

Zdeněk Leitkep

Na tábor se chystá letos posedmé a rozhodně ne naposled. Mimo pobyt na táboře stále studuje informatiku; zřejmě již poslední rokem. Jinak se věnuje internetu, kde se převážně tvorbou webových stránek vyhýbá manuální práci.

Petr Pomazal
Oddílový vedoucí

Petr Pomazal

a.k.a. Pepe se narodil v Praze a vede řádný maloměšťácký život. Na tábor jezdí dobrovolně již řadu let, takže to má asi rád. Pozér bez názoru, co se na svět dívá pozitivní optikou. Ber, nebo nech být.

Ondřej Kazda
Oddílový vedoucí

Ondřej Kazda

Je mu 22 let, a druhým rokem studuje na Pedagogické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně. Na tábor pojede letos pojedenácté, a léto bez něj už si neumí představit. Má rád přírodu, špagety, legraci a slovo "šupák". Mezi jeho koníčky patří rybaření, squash, florbal, filmy a literatura.

Uzlik
Oddílový vedoucí

Uzlik

Člověk pln rozporů - jedni ho milují a druzí ho milují ještě víc! Je to prototyp úspěšného muže dělící svůj čas mezi práci - rodinu - sport - a dobrovolnickou činnost v Armádě spásy. Na Bílou skálu jezdí již tak dlouho, že vychoval a vycvičil jednu celou generaci táborových vedoucích. A úspěšně pracuje na další. Na táboře spí zásadně pod širákem a oheň rozdělává jedině křesadlem. Nikdy nezkazí žádnou srandu a najdete ho vždy bohužel v centru dění.

Michal Chramosta
Oddílový vedoucí

Michal Chramosta

Vždy včas, vždy bezchybně a naprosto vždy bezbolestně, zkrátka dokonale. Ve volných chvílích IT specialista, jinak profesionální vedoucí s mnohaletými zkušenostmi, jenž vždy rád radu udělí. Pelikán, myslitel a perfekcionista. Který se rád každým rokem vrací na Bílou skálu.

Bára Firmanová
oddílová vedoucí

Bára Firmanová

Je jí 20 let, bydlí v Liberci. Na tábor letos pojede již po 5té a po 3tí jako vedoucí. Mezi její koníčky patří sport, hudba, tanec a nejvíce práce s dětmi, která ji moc baví a proto by chtěla studovat na pedagogické fakultě.

Lucie Holcová
Praktikantka

Lucie Holcová

Je jí 19 let. Na tábor jezdí už od deseti let, poslední tři roky jako praktikantka. Na Bílou skálu nedá dopustit, protože na ní strávila spoustu krásných chvil. Studuje gymnázium v Brandýse nad Labem. Má ráda děti a proto přemýšlí o studiu na pedagogické fakultě.

Hana Karpíšková
Praktikantka

Hana Karpíšková

Chodí do třetího ročníku na gymnáziu v Jindřichově Hradci. V létě jí bude 19 let. Na LDT Bílá skála pojede poosmé a potřetí jako praktikantka. Ráda čte, zpívá a chodí na procházky do přírody. Baví jí práce s dětmi. Na tábor už se moc těší.

Petr Štoidl
Praktikant

Petr Štoidl

Je mu 19 let a třetím rokem je studentem SOŠEP Veselí, obor Sládkařství a Mlékárenství. Má rád všechny druhy sportu. Aktivně dělá atletiku a kombinované bojové umění. Na Bílou skálu jede posedmé, potřetí jako praktikant.

Barbora Sobotková
Praktikantka

Barbora Sobotková

Narodila se před 18 lety (a kousek) v Jindřichově Hradci a na tábor letos pojede potřetí jako praktikantka. Studuje na OA TGM, obor ekonomické lyceum (po letních prázdninách jí započne poslední ročník zakončený, doufejme, maturitou). Dříve hrála házenou, ale od toho v prváku upustila… Nyní však navštěvuje ZUŠku, konkrétně výtvarný a dramatický kroužek, a nemůže si to vynachválit. Mezi její záliby patří také hudba, čtení knížek a cvičení (i když, je pravda, že na to poslední se musí vždy přemlouvat). Na tábory jezdí od 2. třídy a nedokáže si léto představit bez toho, aby na nějaký nejela. Už se těší, až se ten letošní uskuteční! :)

Zuzana Kompanová
Praktikantka

Zuzana Kompanová

Je jí 19 let a chodí na Gymnázium Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábory jezdí pravidelně již od svých 6 let. Má ráda přírodu a zábavu s fajn lidmi, proto jezdí na II. běh. Na tábor pojede potřetí jako praktikantka. Mezi její koníčky patří hudba, kytara, zpěv, karate a brazilské Jiu Jitsu, dělá historický šerm a historické tance.

Nancy Králová
Praktikantka

Nancy Králová

Letos pojede na tábor už poosmé, počtvrté jako praktikantka. Je jí 19 let a čtvrtým rokem studuje grafický design na SUPŠ v Bechyni. Je milion věcí, co miluje, a minimum, co nesnáší. Ale nejvíce se věnuje škole (tím je myšlena hlavně ta umělecká tvorba - do učení se skoro nehrne, ani když musí), hudbě, psaním povídek, notebooku, tanci a přátelům, chodí na šerm a dramatický kroužek a ráda ze sebe dělá pitomce pro pobavení ostatních (někdy i zcela nedobrovolně).

Petra Mazancová
Praktikantka

Petra Mazancová

Je jí 18 let a navštěvuje třetí ročník Gymnázia Vítězslava Nováka v Jindřichově Hradci. Na tábor jede jako praktikantka potřetí. Už vystřídala hodně aktivit - od šermu po házenou - ale nakonec zůstala u tancování, hudby a dramatického kroužku. Nejvíce ze všeho miluje cestování a táborovou pohodu. V budoucnu by se chtěla podívat do Španělska a tento rok se zúčastnila projektu Erasmus, kdy měla možnost studovat v Polsku."

Lucie Urbanová
Praktikantka

Lucie Urbanová

Je jí 17 let, chodí na Gymnázium Brno-Řečkovice a na tábor pojede letos po páté, poprvé jako praktikantka. Má ráda přírodu a sporty, ráda kreslí nebo brnká na kytaru. Už se moc těší na letošní tábor.

Fany Pilařová
Praktikantka

Fany Pilařová

Na Bílou skálu jezdí od svých šesti let, kdy ještě neuměla číst a psát. Teď jí je 17 a číst a psát už umí. Ráda si hraje s dětma, hlavně s cizíma (má mladší sestřičku a bráchu), hraje jim písničky na kytaru a ve volném čase kreslí. Chodí do sexty na gymnáziu v Brně. Po maturitě by si chtěla otevřít malé bistro a vařit, na co by měla chuť (anebo vystudovat biochemii - taky jedna z možností).

Vendula Jahodová
Praktikantka

Vendula Jahodová

Je jí 16 let. Na Bílou skálu jezdí od svých šesti let. Letos pojede po druhé jako praktikantka. Studuje střední zdravotnickou školu v Jindřichově Hradci. Má ráda zábavu a dobrou muziku.

Filip Kalenský
Praktikant

Filip Kalenský

Je mu 16 let. Studuje na Střední škole technické a obchodní v Dačicích. Je dobrovolným hasičem. Na táboře pojede letos po osmé - podruhé jako praktikant.

Martin Uchytil

Martin Uchytil

Je mu 17 let. Studuje na ajťáka v Sezimově Ústí. Na tábor jezdil jako dítě a letos pojede poprvé jako praktikant. Mezi jeho koníčky patří četba: převážně sci-fi a fantasy, jeho dva malí synovci a počítače.

Natálie Reischigová

Natálie Reischigová

Na tábor jezdí už od 10 let. Letos maturovala na střední průmyslové škole oděvní. Tábor si moc oblibila, proto jede už 4 rokem jako praktikantka, ráda vymýšlí různé hry a aktivity pro děti.

Alexandra Moussová

Alexandra Moussová

Je jí 17 let. Chodí na Střední školu uměleckomanažerskou. Od šesti let hraje na kytaru. Mezi její zájmy patří kreslení, hudba, výroba šperků a čtení. Ráda cestuje. V budoucnu by chtěla procestovat svět, především Brazílii.

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor