III. běh 2015: Indiana Jones a brouk Pytlík

III. běh 2015: Indiana Jones a brouk Pytlík

Jaké kouzelné vlastnosti má prsten, jenž byl nalezen v pozůstalosti Boženy Němcové? Co má společného Indiana Jones, prsten a brouk Pytlík? Staň se členem archeologické výpravy a prozkoumej s námi taje a záhady říše pohádek. (Indiana Jones Tě potřebuje)

Minulý rok: "Indiana Jones a záhada tajemného deníku" »

 

Vedoucí pro vás budou průběžně publikovat jak krátké zprávičky z dění na táboře, tak i nejpovedenější fotografie a pokusíme se nahrát i něco videí na náš youtube kanál.

Zpravodajství z tábora najdete na této adrese: http://bilaskala.jecool.net

Vzkazy vedoucím 3.běhu z e-mailu a z bilaskala.jecool.net - děkujeme!

 • Dobrý den,
  jelikož se zítra pro syna (Vojta Obrdlík - oddíl 10) dostaví pouze jeho taťka a já se již s nikým z tábora neuvidím, chtěla bych touto cestou moc poděkovat za krásný tábor pro syna, který si jej i přes předchozí ubrečené dny moc užil. Jsem moc ráda, že z tábora předčasně neodjel a že se rozhodl zůstat, protože takové krásné zážitky by rozhodně doma nezažil. Hlavně bych chtěla poděkovat všem vedoucím za super organizaci tábora, se kterou jste měli jistě hodně práce a hlavně oddílovému vedoucímu Vojtíka - Tomášovi Nejezchlebovi a praktikantce oddílu č. 10. čímž je oba moc zdravím. Doufám, že Vojtík moc nezlobil :-)


  Se srdečným pozdravem,

  Petra Obrdlíková - maminka Vojtíka Obrdlíka

 • [ reakce na informaci o zapomenutém spacáku ]

  Jste skvělí, mockrát děkujeme. Příští týden si spacak vyzvedneme. Synek Mikuláš byl na táboře naprosto nadšený. Ještě jednou za vše díky a krásný zbytek léta.

  S pozdravem Aranka Bredlova

Náš tým vedoucích:

Tereza "Dede" Ulrichová
Hlavní vedoucí

Tereza "Dede" Ulrichová

Na LDT Bílá skála jsem však známější pod přezdívkou Dede. Na tábor jezdím od roku 2004 nejdříve ve funkci praktikanta, vedoucího a poslední léta jako člen hlavního vedení. V současné době se po zdárném ukončení studií věnuji učitelské profesi. Ráda sportuji, čtu a koukám na Simpsonovi. Léto bez LDT Bílá skála by dle mého názoru nebylo kompletní.

Alena Maříková
Zástupce hl. vedoucí

Alena Maříková

Ahoj, jmenuji se Alča a je mi 26 let. Na Bílou Skálu jedu letos již po páté. Vystudovala jsem pedagogickou fakultu na JČU a nyní již druhým rokem pracuji jako učitelka na základní škole v ČB. Ve svém volném čase ráda jezdím na kole (v zimě snowboard), cvičím fitbox, fotografuji, zpívám a cestuji.

Vojtěch Šperl
Sporťák

Vojtěch Šperl

Jmenuji se Vojtěch Šperl a studuji čtvrtým rokem gymnázium v J. Hradci. Mými hlavními koníčky je všeobecně sport a vše co se týče aut. Závodně hraji basketbal, ostatní sporty provozuji jen rekreačně. Na tábor BS jezdím již 11 let. Letos jedu popáté jako vedoucí a pokaždé se na tábor těším více a více.

Vojta Koten
Zdravotník

Vojta Koten

Vojta KOTEN - Zdravotník - Tento rok již oslavím čtvrt století a pracuji jako zdravotník u AČR v Jindřichově Hradci. K tomu stále studuji zdravotnického záchranáře. Mezi mé koníčky patří urgentní medicína, letecká záchranná služba, sport, přátelé,společenské akce, výlety s přítelkyní a malým krakenem jménem Connie (pes). Na Bílou Skálu se letos chystám podruhé. Jako ostřílený skautský táborník si neumím léto bez tábora představit. A zde jsem našel skvělou bandičku vedoucích a vašich fajn ratolestí. Těším se na krásných 14 dní, zážitky a radosti na Bílé Skále.

Tomáš Nejezchleba

Tomáš Nejezchleba

Je mi 25 let. Pracuji u Hasičského Záchranného Sboru podniku na JE Temelín. Na Bílou skálu pojedu už po několikáté. Mezi mé koníčky patří hlavně požární sport a vše, co se týče hasičiny, dále jezdím na kole, in-linech, lyžích, plavu.. Na tábor se těším, protože je tam skvělý kolektiv, hodně zábavy a aktivit a hlavně parádní děti. Vždy se z LDT vracím s plno novými zážitky a také zkušenostmi.

Alena Brabcová

Alena Brabcová

Aleně je 30 let a pracuje jako učitelka výtvarných předmětů na střední škole v Poděbradech. Na třetí běh Bílé Skály, kam se nejvíc těší na vyrábění kostýmů, stavění domečků z mechu, hry v lese, spaní pod širákem, motání copánků, patlání barev a vyrábění cokoliv z čehokoliv, jede letos po šesté.

Tereza Pragerová

Tereza Pragerová

"Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdy si na to pamatuje" (Antonie de Saint-Exupéry). Je mi 24 let a léto bez Bílé skály si nedovedu představit! Letos ukončuji vysokoškolské vzdělání a doufám, že brzy najdu zaměstnání v učitelském oboru, abych také zapadla do kolektivu pedagogů z Bílé skály :-). Mezi mé záliby patří příroda, zvířata, umění, knihy a rekreační sporty. Práce s dětmi mě baví a naplňuje..

Jan Demeter

Jan Demeter

Jmenuji se Honza Demeter, kamarádi mi říkají Demi a je mi 25 let. Na Bílou skálu letos jedu již po jedenácté. Minulé dva roky jsem byl hlavním vedoucím III. běhu, ale letos se vrátím na mé oblíbené místo vedoucího oddílu. Mezi mé záliby patří veškerý sporty, zvířata a automobily. Na LDT jezdím proto, že je zde mnoho zábavy, výborný kolektiv a hodné děti. Můj oddíl letos vyhraje CTH. Bílá skála olééé :)

David Havel

David Havel

Ahoj, mé celé jméno je David Havel a kamarádi mi říkají Dáda, nebo Havlis. Studuji poslední ročník gymnázia a dále bych chtěl pokračovat v oboru Zdravotní záchranář. Jsem učitelem lyžování a mezi mé koníčky patří hokej, lyže a cyklistika všeho druhu. Jsem rád, že vím, kde budu trávit nejpohodovější dny v roce, a to na Bílé Skále :)

Hanka Kučerová

Hanka Kučerová

Studuji již posledním rokem Pedagogickou fakultu v Českých Budějovicích, obor český jazyk a občanská výchova. Ve volném čase ráda čtu, hraji na kytaru, spím nebo se jen tak courám s kamarády :) Na letní tábory jezdím již od svých šesti let, ale Bílou skálu jsem objevila teprve před pěti lety a od té chvíle je tento tábor a celý kolektiv mojí srdeční záležitostí.

Tereza Housková

Tereza Housková

Na LTD Bílá skála jezdím od roku 2001 a od té doby je mou nedílnou součástí prázdnin. Je mi 22 let. Pokud letos úspěšně odstátnicuji, bude ze mě zdravotní sestřička. Ve volném čase ráda čtu knihy s esoterickou tématikou, které mě naučily pozitivnímu myšlení a spoustě dalších užitečných věcí...zkuste to taky ;). Ráda se věnuji svému pejskovi, který je pro mě největším štěstím. Tak 2.8.! Budu se těšit :).

Vratislav Ulrich

Vratislav Ulrich

Jako každý rok a více jak 10 let se těším na Bílou skálu. Jsem pedagog na základní škole v Nových Hradech, kde se snažím dětem oblíbit si fyziku a matematiku. Tábor je pro mě srdcová záležitost a nikdo mi nevymluví, že prožít volno u moře nebo u babičky a nedej bože na příměstském táboře, je něco lepšího. Spoustu lidí si i klepe na čelo, že vydržet 10 měsíců ve škole a pak obětovat dva měsíce prázdnin opět dětem…. je něco neuvěřitelného. Ano, je to tak a baví mě to!

Martin Chalupský
oddílový vedoucí

Martin Chalupský

Letos mi bude 34 let. na Bílou skálu jezdím asi od roku 1997 jako praktikant a vedoucí, od roku 2001 jako člen hlavního vedení a posledních asi 8 let jako hlavní vedoucí. Vystudoval jsem víceleté gymnázium v J. Hradci a Fakultu informatiky MU v Brně. Letos, stejně jako vloni, pojedu jako oddílový vedoucí a hodlám se svým oddílem zase a znovu vyhrát CTH. Sláva Černým koním!!! :)

Katka Chalupská

Katka Chalupská

Na Bílou skálu jezdím od roku 2007 v různých rolích od zdravotnice přes vedoucí až po praktikantku:) Mám vystudovanou Střední zdravotnickou školu v J. Hradci a Zdravotně-sociální fakultu JČU obor všeobecná sestra. Nyní pracuji jako zdravotní sestra v Českých Budějovicích. Můj volný čas vyplňuje pes Akira, kamarádi a ruční práce.

Tomáš Navara

Tomáš Navara

Je mi 18 let a čtvrtým rokem studuji na Gymnáziu Vítězslava Nováka v J. Hradci. Na Bílou skálu jedu podruhé a na jiné letní tábory jezdím od mala. Mám rád sport a filmy.

Karina Beránková

Karina Beránková

Je mi 17 let a na tábor pojedu po sedmé, avšak po druhé jako praktikantka. Již druhým rokem studuji na Střední průmyslové škole stavební v Českých Budějovicích. Mám ráda plavání, léto ale hlavně zábavu.

Vojta Blažek

Vojta Blažek

Jmenuju se Vojtěch Blažek. Je mi 17 let a na tábor jsem jezdil řadu let jako dítě a teď po druhé jako praktikant. Mezi mé koníčky patří fotbal a florbal. Na tábor už se moc těším.

Jan Vlk - Vlče

Jan Vlk - Vlče

Ahoj, jmenuji se Honza Vlk, ale všichni mi říkají Vlče. Před rokem jsem dokončil gymnázium v J. Hradci a letos mířím na vysokou školu za sportem. Sport mám rád všeobecně, zejména pak basketbal, tenis a lyžování, které také učím. Na Bílou Skálu jedu poprvé a už se moc těším na zdejší zábavu a kolektiv.

Pepa Jakub

Pepa Jakub

Je mi 25 let, v popisu práce mám péči o zeleň a pořádek v ulicích Jindřichova Hradce. V práci mi říkají "Pan Pepa" :) Na Bílou skálu jsem jezdil sedm let jako dítě, tři roky jako praktikant, jako oddílový vedoucí pojedu letos po šesté. Mám rád srandu, mezi moje záliby patří rybaření a 14 dní "blbnutí" s dětmi na Bílé skále.

Akira

Akira

Náš pes Akira jezdí na tábor od štěněcího věku. Letos mu bude 8 let. Na táboře buď doprovází Martina Ch. nebo Katku Ch. a nebo hlídá vchod do jídelny, aby paní kuchařku někdo neukradl. V noci pomáhá hlídat nočnímu hlídači, aby někdo neukradl zlobivé děti :)

Letní tábor Bílá skála na YouTube Letní tábor Bílá skála na Facebooku
LDT BÍLÁ SKÁLA

Máte dotaz? Pište nebo volejte!

E-mail:info@bilaskala.cz
Telefon:+420 773 460 430
+420 773 470 460

HOORAY.cz - Výroba dárků na míru Letní, podzimní, zimní i jarní dětské tábory - akce pro děti na prázdniny Zábava i vzdělávání na jednom místě Dětský tábor